ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ 

Jest 1263 produktów.
Pokazuje 181 - 240 z 1263 elementów
 • 115,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś
  Nowość

  Zestaw, dzięki któremu stworzycie niesamowity łapacz słońca. Wszystkie części należy połączyć, nawlec, wyciąć, przykleić lub owinąć. Tworzenie takiego dzieła to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej zabawy. Gotowy łapacz słońca mierzy 45 cm. Będzie powodem do dumy i wspaniałą dekoracją dziecięcego pokoju.

  115,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 75,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś
  Nowość

  Gryzak z piłeczkami sensorycznymi to wspaniała zabawka dla Maluszka.Każda piłka ma inną fakturę co daje różnorodność bodźców dla zmysłów.Piłeczki są doskonałe do rzucania, toczenia i ściskania,a gryzak przyniesie ulgę podczas ząbkowania.Wspaniała zabawa gwarantowana!

  75,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 99,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Kolorowe piłeczki sensoryczne to wspaniała zabawka dla Maluszka. Każda piłka ma inną fakturę co daje różnorodność bodźców dla zmysłów. Piłeczki są doskonałe do rzucania, toczenia, ściskania, a nawet żucia :) Wspaniała zabawa gwarantowana!

  99,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 29,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Magnetyczne autko to gra zręcznościowa dla dużych i małych. Zakręcony labirynt z 8 magnetycznymi kuleczkami, zaprojektowano tak, by za każdym razem Maluch odkrywał nowe możliwości zabawy. Do zabawki dołączono magnetyczny pisak, który umożliwia przesuwanie znajdujących się w labiryncie kulek.

  29,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 29,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Magnetyczny statek to gra zręcznościowa dla dużych i małych. Zakręcony labirynt z 8 magnetycznymi kuleczkami, zaprojektowano tak, by za każdym razem Maluch odkrywał nowe możliwości zabawy. Do zabawki dołączono magnetyczny pisak, który umożliwia przesuwanie znajdujących się w labiryncie kulek.

  29,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 97,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zaczarowana japońska sztuka, splotu bransoletek kumihimo to wyjątkowy zestaw dla modnisi, pragnącej wyróżniać się w towarzystwie. Dzięki elementom można własnoręcznie stworzyć biżuterię dla siebie lub kogoś bliskiego.

  97,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 59,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny Pompony lamy zawiera 3 obrazki (z lamą, lamą i dziewczynką oraz trójką dzieci w barwnych południowo-amerykańskich strojach) z powłoką samoprzylepną. Do ilustracji należy, w wyznaczonych miejscach, przyklejać dołączone do zestawu okrągłe pompony, różnej wielkości oraz bawełniane sznureczki. W komplecie znajduje się szpatułka do odkrywania...

  59,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 81,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Magnetyczna układanka to zabawka rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnetycznychpostaci księżniczek, z różymi fryzurami i sukniami. Świetna zabawa gwarantowana!

  81,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 135,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Labirynt do samodzielnego montażu składający się z wielu rurek, narożników i specjalnych elementów, zapewni świetną zabawę na wiele godzin!

  135,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 51,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw, który pozwoli ozdobić obrazek z motylkami za pomocą cyrkoni. Technika jest podobna do techniki Pixel Art - sztuka piksela. Za pomocą małego rysika dziecko ma za zadanie chwycić cyrkonie i przenieść je na samoprzylepną powierzchnię płótna.

  51,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 29,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Książeczka obrazkowa z pojazdami i wyrażeniami dźwiękonaśladowczymi zachęci Maluchy do nauki pierwszych słów. Oglądajcie wspólnie ilustracje, naśladujcie i powtarzajcie dźwięki. Trwałe karty zostały połączone wygodnym kółeczkiem, ułatwiającym zawieszenie przy łóżeczku czy wózku.

  29,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 221,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Wyjątkowy zestaw, dzięki któremu można zbudować przegubowe ramię robota poprzez złożenie wszystkich elementów. Wlejcie wodę do systemu hydraulicznego i kontrolujcie ruchy we wszystkich kierunkach przy pomocy 6 dźwigni. Ramię może unosić przedmioty o wadze do 50 gramów przy pomocy chwytaka lub przyssawki.

  221,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 9,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Nasadki o kształtach dopasowanych do rączki dziecka przeznaczone dla praworęcznych i leworęcznych Maluchów, które nieprawidłowo trzymają ołówek, kredkę czy cienki długopis. Nasadki pomagają też kontrolować siłę nacisku narzędzia do pisania.

  9,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 9,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Podłużne nasadki o kształtach dopasowanych do rączki dziecka przeznaczone dla praworęcznych i leworęcznych Maluchów, które nieprawidłowo trzymają ołówek, kredkę czy cienki długopis. Nasadki pomagają też kontrolować siłę nacisku narzędzia do pisania.

  9,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 39,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny do zdrapywania Zwierzęta świata zawiera 5 plansz z solidnego kartonu –  tygrysa, jaszczurkę, słonia, oceloty i papugi. Obrazki są pokryte jednobarwną warstwą wierzchnią z konturami, które ukazują zwierzęta stopniowo w efekcie jej zdrapywania.

  39,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 155,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Piks to kreatywna zabawka zaprojektowana w celu rozwijania uwagi i koncentracji dzieci. To również narzędzie terapeutyczne dla specjalistów z dziedziny usuwania deficytów i zaburzeń w tym zakresie. Ogólna zasada gry jest prosta: stwórzcie najbardziej oryginalną i imponującą konstrukcję tak, aby żadne części nie spadły!

  155,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 34,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z pojazdami budowlanymi.

  34,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 49,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny zawiera 3 obrazki przedstawiające zwierzątka. Do ilustracji można – zarówno w sugerowanych miejscach i dowolnie, przyklejać dołączone do zestawu piankowe naklejki w różnych kolorach. Naklejanie to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej, wyciszającej zabawy, a gotowe obrazki staną się wspaniałym elementem...

  49,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 25,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Bazgraki w kosmosie to książeczka z zadaniami dla przedszkolaków. Pomóżcie sympatycznym Bazgrakom uniknąć zdarzenia z meteorytem, zaprojektujcie pojazd kosmiczny i rozszyfrujcie tajemnicze wiadomości.

  25,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 69,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw do poznania i odkrywania kosmosu: konstelacje gwiazd, stworzenie rakiety oraz skaczącego meteorytu. Zestaw pozwala na wykonanie sześciu doświadczeń.

  69,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 65,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny Jednorożec zawiera 3 moteczki wełny w 3 kolorach (złoty, biały i różowy), drewniane szydło ze szpilką do tworzenia splotów, okrągłą planszę z solidnego kartonu w kwiatowy wzór, stanowiącą  podkładkę i tło ozdoby, drucik bazowy dla tworzonych splotów, klej oraz arkusz z kwiatkami do przyklejenia na grzywie jednorożca.

  65,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 149,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniana układanka Kolory, z kolorowymi krążkami to doskonałe połączenie nauki i zabawy. Zestaw składa się z sortera z czterema przezroczystymi naczynkami, w których należy umieszczać drewniane krążki w odpowiednich kolorach. Klocki można układać odpowiednio do barwy obwódki wokół naczynka, zgodnie z rysunkami na załączonych kartach poleceń (jest ich 6)...

  149,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 114,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Układanka która pomoże ćwiczyć zręczność i koncentrację Malucha. W zestawie drewniane drzewko, ślimak, wiewiórka, żółw, jeżyk, kot, królik i inni przyjaciele ogrodu. Zadanie polega na ułożeniu ich na drzewie tak, aby nie spadły!

  114,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 73,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Nawlekanka - sznurowanka to edukacyjna gra i nauka sznurowania, która rozwinie zdolności motoryczne dzieci od 2 roku życia. Śliczne zwierzątka, które można związać z ich domkiem: ślimak w liściu sałaty, wiewiórka na drzewie i myszka przy grzybku.

  73,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 135,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Magnetyczna układanka rozwija wrażliwość i wyobraźnię. W skład zestawu wchodzi 20 dwustronnych kartonowych plansz. Po jednej ich stronie zaprezentowane są sytuacje, znane z codziennego życia, np. burza, wyrzucanie śmieci, wygłupy z kolegą czy nieudana babka z piasku, po drugiej jest miejsce na umieszczenie odpowiednich magnesów, obrazujących przeżycia,...

  135,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 135,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniane domino z serii Sweet Cocoon to 100 klocków, wzorowanych w większości na klasycznych płaskich kostkach domina, oraz kilku elementów o niebanalnych, często zaskakujących kształtach, np. mostu, wiatraczka, pagórka z chorągiewką, równi pochyłej, deseczki, pieńków czy sówek, dzięki którym można tworzyć z nich oryginalne konstrukcje i tory przeszkód.

  135,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 83,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Pomysłowa nawlekanka to prawdziwa gratka dla Malucha. Układając kolorową scenerię dziecko poznaje zwierzątka, owoce i warzywa.

  83,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 99,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw drewnianych owoców połączonych na rzep z deseczką i bezpiecznym nożem.Bomba witaminowa dla kreatywności i wyobraźni - chrupiące składniki w sam raz do zabawy w przygotowanie zdrowych posiłków.

  99,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 85,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zabawka edukacyjna, która zachwyci Twojego Malucha. Multiaktywna stacja posiada trzy młynki do kręcenia, które kryją w sobie różnorodne atrakcje. Na górze znajduje się tradycyjna pętla z kuleczkami.

  85,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 69,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw do robienia eksperymentów nauczy dziecko, jak stworzyć kolorowe, skaczące piłki. Zestaw ten udowadnia, że nauka nie musi być nudna!

  69,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 25,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Bazgraki i alfabet to zestaw zabaw dla najmłodszych, które będą idealnym wstępem do nauki pisania i czytania. Dla najmłodszych to pierwsze zetknięcie z alfabetem, ważne więc, aby było połączeniem zabawy z nauką. Dziecko nauczy się rozróżniać litery od innych kształtów występujących w otoczeniu oraz samodzielnie je zapisywać.

  25,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 59,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny zawiera 3 obrazki z powłoką samoprzylepną, z baletnicami w trakcie występów na scenie. Ilustracje należy posypać, w wyznaczonym miejscu, brokatem w tubkach, w 2 neonowych kolorach: srebrnym i różowym. Brokat przykleja się do obrazków, pozostawiając drobną strukturę. W komplecie znajduje się też szpatułka do odkrywania powierzchni,...

  59,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 59,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny Cudowny ogród zawiera 3 obrazki, przedstawiające żyjące w ogrodzie stworzenia: motyla, ptaka i ślimaka wśród roślinności. Ilustracje można ozdobić, naklejając w wyznaczone miejsca, dołączone do zestawu cekiny w kolorach: różowym, złotym, srebrnym oraz jasnym i ciemnym niebieskim.

  59,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 57,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Wyjątkowy zestaw artystyczny do malowania różnymi teksturami. Wystarczy wybrać jeden arkusz z wypukłymi wzorami, umieścić go pod kartką i pokolorować, a wzory pojawią się na rysunku!

  57,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 33,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw paluszkowych pacynek to 5 uroczych zwierzątek z farmy. Mogą służyć jako figurki do zabawy, a nałożone na palec jako pacynki. Doskonale sprawdzą się do odgrywania scenek w domowym teatrzyku.

  33,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 83,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny zawierający 4 plansze przedstawiające charakterystyczne dla pór roku elementy przyrody, rośliny i zwierzęta, np. staw wiosną, plażę latem, las liściasty jesienią i choinkę zimą. Ilustracje należy pomalować dołączonymi do zestawu farbami z połyskiem – według wzorów lub własnych pomysłów.

  83,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 69,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Nawlekanka to nie tylko doskonała zabawa, ale też ćwiczenie motoryki małej. Zestaw składa się z 36 drewnianych koralików o różnych kolorach i kształtach. Koraliki można nawlekać według wzorów zamieszczonych na kartach z zestawu lub według własnych upodobań.

  69,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 99,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniana wiertarko-wkrętarka z serii Brico'kids to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Kształtem doskonale imituje swój „dorosły” odpowiednik, posiada regulację zacisku i wymienne końcówki – wiertło oraz wkrętak (mocowane na magnes).

  99,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 169,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniana przebijanka i sorter kształtów 3w1 z serii Sweet Cocoon wykonana jest z giętego drewna, ma bezpieczne, zaokrąglone brzegi i jeden otwarty bok, dzięki czemu dostęp do klocków jest łatwy. W jej górnej części znajdują się trzy otwory na drewniane kule, które można uderzać, dołączonym do zabawki, poręcznym drewnianym młotkiem.

  169,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 64,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw dwóch małych kotów, drapak z piłeczką oraz dwie miseczki z rybami ucieszą małych miłośników zwierzątek! Będą wspaniałym dodatkiem do domków lub jako osobna zabawka do opieki!

  64,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 78,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Starannie wykonany drewniany zestaw, który składa się z: mamy ubranej w różową sukienkę, taty ubranego w biały t-shirt i jasne spodnie oraz córki i synka. Cała rodzinka radośnie się uśmiecha i zaprasza do zabawy.

  78,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 68,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Laleczka Amy uwielbia opiekować się zwierzętami. Ma dobre serce i jest zawsze uśmiechnięta! Ubrana w tkany sweterek w różowym kolorze.

  68,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 79,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Pinstou to  gra-układanka zręcznościowa, świetna do nauki liczenia i cyfr z zakresu 1-9, polegająca na umieszczeniu żetonów na planszy za pomocą szczypiec, według kart dołączonych do zestawu. Na odwrocie kart jest rozwiązane.

  79,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 44,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Nie masz pomysłów, jak zachęcić znudzone dzieci do zabawy? Pakiet kart w poręcznej puszce zawiera 50 zabawnych pomysłów, na spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Wybierz karty z odpowiednią ikoną i podaruj dziecku super pomysł na zabawę!

  44,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 89,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Kubeczki Pink to kolorowa wieża składająca się  z 8 kubeczków do układania o różnej średnicy. Kubeczki sprawdzą się świetnie jako zabawa w wodzie, w piasku czy w domu.

  89,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 129,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Niezastąpiony rekwizyt w podróży i nie tylko. Interaktywna kierownica umożliwia Maluszkowi, uwielbiane przez dzieci, naśladowanie prowadzenia samochodu. W zabawce wgrane są odgłosy silnika, klakson, syrena policyjna, odgłosy kierunkowskazów – uruchamiane poprzez przekręcenie kierownicą w prawo lub lewo oraz sympatyczne melodie i piosenki, które umilą czas...

  129,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 81,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw metalowych łamigłówek to świetna zabawa dla całej rodziny. Czy potrafisz oddzielić metalowe elementy i złożyć je z powrotem? Należy wykazać się cierpliwością i wytrwałością, aby rozwiązać te skomplikowane łamigłówki.

  81,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 62,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny Jednorożec zawiera 150 białych mini-pomponików, wycięty z filcu kształt jednorożca, 4 arkusze filcowe (w tym 1 brokatowy) z wstępnie naciętymi elementami, arkusz papieru dwustronnie przylepnego oraz wypełnienie zabawki. Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja, jak wykonać z tych części nieduże, puszyste zwierzątko – jednorożca.

  62,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 72,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny Malowanie po numerach zawiera 2 obrazki: parę kociaczków i słodkiego szczeniaczka na łące. Zadanie polega na precyzyjnym wypełnieniu miejsc farbą, zgodnie z instrukcją numeryczną, za pomocą dołączonego specjalnego, cienkiego pędzelka ze zbiornikiem wody.

  72,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 67,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny do tworzenia biżuterii  z papieru Kwiaty pozwoli stworzyć w sumie 6 sztuk biżuterii: 2 naszyjniki i 4 bransoletki. W kilka chwil Twoje dziecko może stać się kreatywnym jubilerem!

  67,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 72,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny Malowanie po numerach Fantastyczne stworzenia z serii Mysterix francuskiej marki JANOD zawiera 2 plansze-obrazki z tymi stworzeniami: smokiem i jednorożcem. Plansze są białe (jedna ma wyróżnione złote elementy), podzielone na ponumerowane trójkątne przestrzenie, a ilustracja ujawnia się na nich dopiero w trakcie malowania.

  72,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 115,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Multi-zestaw kreatywny dekoracje zawiera różnorodne elementy, z których można utworzyć 8 przepięknych ozdób do dziecięcego pokoju! Do wykonania są: łapacz snów, 2 maski, wiatraczek, 2 breloczki i 2 obrazki.

  115,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 143,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Sorter w kształcie garnuszka, kryje w sobie aż 3 układanki! Wystarczy podnieść pokrywkę i skorzystać z jednej z trzech tacek. Maluchy mogą wybierać spośród różnych jedzeniowych motywów:kolorowe marchewki, rybki i kurczak czy może składniki na sałatkę?

  143,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 125,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zabawka manipulacyjna posiada zabawne funkcje: obracanie kwiatu spowoduje wschód słońca, naciśnięcie chmurki wywoła tęczę, przełączenie gwiazdki spowoduje, że wzejdzie księżyc, natomiast po przesunięciu kropli deszczu wyskoczy chmura burzowa, a po naciśnięciu na grzybek pokaże się drzewo. Aby zacząć od nowa, wciśnij elementy górnej części z powrotem do...

  125,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 49,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Rozgość się w dziecięcym świecie pełnym radosnych wzorów! Kolorowanka zajmie na dłużej nie tylko dziecko, ale także całą rodzinę! Mnóstwo szczegółów do pokolorowania z niepowtarzalnym humorem!

  49,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 35,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Hej przygodo! Czas na daleką wyprawę do świata dzikich zwierząt! Dzięki zestawowi dziecko stworzy historię prosto z dżungli.  i poczuje prawdziwy klimat safari.

  35,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 84,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny z planszą oraz 52 magnetyczne elementy z różnymi częściami dinozaurów oraz roślinami to gratka dla Malucha zafascynowanego tymi prehistorycznymi gadami. Zabawa magnesami pozwala dzieciom tworzyć unikatowe kompozycje oraz barwne historie. Plansza do układania magnesów mieści się w podstawie pudełka.

  84,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 69,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Plakat z fabryką Świętego Mikołaja to świetna zabawa. W zestawie znajdziecie 100 kolorowych naklejek z motywem świątecznym i obrazek fabryki Mikołaja, którą cała rodzina może ozdobić według własnego pomysłu.

  69,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 339,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniany pchacz Furgonetka z lodami wspiera dziecko w stawianiu pierwszych kroków  i ogólnym rozwoju motorycznym. To idealna zabawka do domu i na dwór. Pojazd jest starannie wykonany, z najlepszej jakości materiałów i ogromną dbałością o estetykę.Ma kształt furgonetki z lodami ze ślicznym tęczowym daszkiem-markizą z tkaniny, 4 lody (w rożku i na patyku)...

  339,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 128,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zabawka manipulacyjna.Cztery różne nakrętki do odkręcania i zakręcania, pod którymiznajdują się sensoryczne niespodzianki np. lusterko.

  128,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
Pokazuje 181 - 240 z 1263 elementów

ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ