ROZWÓJ PAMIĘCI I LOGICZNEGO MYŚLENIA 

Jest 446 produktów.
Pokazuje 61 - 120 z 446 elementów
 • 92,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zadanie dziecka polega na przesuwaniu kolorowych elementów, tak by uzyskać ten sam układ, co na wzorcowej karcie. Trzeba zwrócić uwagę nie tylko na kolory, ale też odpowiednie kształty. Tablica jest dwustronna, można jej używać na płasko lub po rozłożeniu w pudełku.

  92,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 39,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś
  Nowość

  Karty to ciekawy dodatek do zestawów kreatywnych Stix, które zostały zaprojektowane w celu rozwijania małej motoryki oraz uwagi i koncentracji dzieci.Karty pomogą i wskażą kierunek budowania - 3 poziomy trudności.

  39,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 85,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  To wspaniała gra edukacyjna dla dzieci. Zadaniem Malucha jest ułożenie przedmiotu za pomocą figur geometrycznych zgodnie z wzorem widocznym na karcie. Poprzez przyjemną zabawę wprowadzi Twojego Malucha w świat geometrii.

  85,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 41,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zadaniem Malucha jest dopasowanie elementu z uchwytem do odpowiedniego miejsca na tablicy. Puzzle posiadają bezpieczne drewniane uchwyty, dzięki czemu zabawa nimi to  doskonałe ćwiczenie dla małych rączek.

  41,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 97,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Małe żabki balansują nad powierzchnią stawu na konstrukcjach budowanych z załączonych palików i kwiatów lilii. Uważajcie, aby nie wpadły do wody!

  97,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 35,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Wyraźne obrazki znanych Maluchom przedmiotówsprawiają, że to memo jest IDEALNE DLA MŁODSZYCH DZIECI! Podczas gry dziecko ćwiczy spostrzegawczość i uczy się logicznego myślenia. Poza tym memo jest świetnym rekwizytem do nauki kolorów!

  35,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 99,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Kolorowe piłeczki sensoryczne to wspaniała zabawka dla Maluszka. Każda piłka ma inną fakturę co daje różnorodność bodźców dla zmysłów. Piłeczki są doskonałe do rzucania, toczenia, ściskania, a nawet żucia :) Wspaniała zabawa gwarantowana!

  99,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 62,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Kolorowe krążki z pewnością zainteresują Malucha. Idealna zabawka do nauki kolorów. Na drewnianej podstawce należy na paliku układać kolorowe krążki.

  62,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 29,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Naśladowanie dźwięków to pierwszy krok do mówienia! Kolorowe ilustracje zachęcają Małego Odkrywcę do aktywnego poznawania świata oraz trenowania buzi i języka poprzez zabawę. Obrazkowa książeczka na kółeczku o przyjaznym dla dzieci kształcie zawiera 14 kolorowych ilustracji.

  29,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 52,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Przyssawka-grzechotka to idealna zabawka, przyssie się wszędzie: do wanny, do wózka, na podłodze w kuchni. Duża grzechotka, mocno trzymająca się gładkiej powierzchni, będzie intrygować Malucha, który będzie ją ciągnął, grzechotał, odrywał, przysysał - zabawa bez końca!

  52,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 61,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Układanka dotykowa Safari to wspaniałe, pierwsze puzzle dla Malucha. Pozwala nie tylko zapoznać się z dzikimi zwierzątkami, ale poznać także dotyk ich futerka, sierści. Zadaniem dziecka jest dopasowanie 4 zwierząt o różnych kształtach w odpowiednie miejsce na planszy.

  61,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 59,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Jesteście gotowi do akcji? Oto świetny pomysł na wspólną zabawę na wiele sposobów! Najpierw ułóżcie panoramiczną układankę z wozem strażackim. Następnie dopasujcie wyjmowane elementy do odpowiednich dziurek. Kółeczka można dowolnie wymieniać.

  59,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 75,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Pierwsze "radio" dla najmłodszych z muzyką i kolorowymi światełkami. Trzy podświetlane przyciski grają sześć melodii na każdy rodzaj nastroju. Rozpinany pierścień pozwala przywiesić radio przy foteliku lub wózku.

  75,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 19,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Odkrywam Kształty to układanka dla najmłodszych. Kreatywny zestaw ośmiu grubych, tekturowych puzzli, które składają się z dwóch elementów. Zadaniem Malucha jest dopasowanie odpowiednich kształtów w odpowiednie miejsca. Każde powstałe połączenie będzie powodem do radości!

  19,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 6,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Czas rozpocząć przygotowania do pisania! Szlaczki to doskonały wstęp do nauki pisania oraz trening koncentracji i cierpliwości. Zestaw dwóch książeczek w formie harmonijki, zachęci dzieci do rysowania szlaczków i kolorowania.

  6,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 6,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Czas rozpocząć przygotowania do pisania! Szlaczki to doskonały wstęp do nauki pisania oraz trening koncentracji i cierpliwości. Zestaw dwóch książeczek w formie harmonijki, zachęci dzieci do rysowania nieco trudniejszych szlaczków.

  6,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 99,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Układanka Mój magiczny ogród rozwija wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu magnesów na dużej drewnianej planszy z ilustracją ogrodu. W zestawie jest 70 magnesów, przedstawiających różne rośliny, zwierzęta i przedmioty, które można spotkać w ogródku - m.in.: różne gatunki uprawnych warzyw i owoców, kwiaty, królika, ślimaka, kreta, stracha na wróble, budkę...

  99,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 77,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Wiązanie butów jeszcze nigdy nie było takie proste! Zadaniem dziecka jest przeplatanie sznurówek przez dziurki w bucie. Jest to doskonałe połączenie zabawy z nauką!

  77,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 101,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniana tabliczka manipulacyjna LockBasic, dzięki której Maluch może ćwiczyć swoje zdolności motoryczne otwierając i zamykając różne zamki, za którymi zobaczy trzy zabawne zwierzątka.

  101,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 67,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Każda krawędź sześcianiku Quubi połączona jest elastycznymi gumkami, aby małe rączki mogły je zgniatać, zginać i wykręcać. Dla dodatkowej stymulacji sensorycznej oraz fascynacji Maluszka na krawędziach sześcianu ślizgają się i obracają gumowe, kolorowe koraliki idealne do gryzienia.

  67,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 32,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Mój dom to gra, w której Maluchy uczą się przyporządkowywać przedmioty do poszczególnych pomieszczeń w domu. Postać Kici Koci sprawia, że dzieci z chęcią sięgają po gry, dzięki którym odkrywają świat wokół siebie i uczą się nowych rzeczy.

  32,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 6,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Ołówki i kredki w dłoń, czas na konkretne twórcze zadania i przygodę z pisaniem liter! Zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z kreatywnymi zadaniami. Wesołe zabawy zainspirują dzieci do ćwiczenia precyzyjnych ruchów dłoni i przygotowują do nauki pisania i liczenia.

  6,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 79,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Pinstou to  gra-układanka zręcznościowa, świetna do nauki liczenia i cyfr z zakresu 1-9, polegająca na umieszczeniu żetonów na planszy za pomocą szczypiec, według kart dołączonych do zestawu. Na odwrocie kart jest rozwiązane.

  79,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 72,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Gra Szczęki składa się z 40 kart z morskimi stworzeniami, 4 rekinów oraz 30 rekinich zębów, wykonanych z solidnego kartonu, polega na jak najszybszym kompletowaniu kart i łapaniu rekinów. Taka gra to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych (może w niej brać udział od 2 do 5 osób).

  72,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 49,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Dzięki kolorowance wybierzecie się w niezwykłą podróż na księżyc i odkryjecie niewidoczne z planety Ziemia gwiazdy, a nawet kosmitów! To godziny kolorowania pełnych zabawy i humoru.

  49,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 81,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw metalowych łamigłówek to świetna zabawa dla całej rodziny. Czy potrafisz oddzielić metalowe elementy i złożyć je z powrotem? Należy wykazać się cierpliwością i wytrwałością, aby rozwiązać te skomplikowane łamigłówki.

  81,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 299,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Mata muzyczna to wyjątkowe pianino w wersji podłogowej. To świetna zabawka muzyczna do tańca - solo i w duecie, tworzenia muzyki, jej słuchania oraz miksowania – mnóstwo muzycznych kombinacji. Zapewni udaną zabawę, a przy tym sprzyja aktywności fizycznej.

  299,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 26,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Edukacyjne karty na sznureczku pozwalają odkrywać razem świat! Zawierają 32 piękne ilustracje, które przedstawiają to, co Maluchy znają lub co mogą znaleźć w najbliższym otoczeniu. Poręczny format i oryginalne łączenie sprawiają, że kartami można bawić się na mnóstwo kreatywnych sposobów, które znakomicie wspierają rozwój poznawczy. 

  26,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 26,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Na edukacyjnych kartach znajdziecie 32 piękne i szczegółowe ilustracje, które przedstawiają zwierzęta mieszkające w Polsce. Książeczka ma poręczny format, a oryginalne łączenie pozwala na korzystanie z niej na mnóstwo kreatywnych sposobów. Bawcie się razem, poznając nowe słowa i rozwijając różne umiejętności.

  26,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 34,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Edukacyjny zestaw Cyferki zawiera długie książeczki do kolorowania i tematyczny zestaw dwuelementowych puzzli. Urocze ilustracje zainspirują dzieci do mnóstwa różnorodnych zabaw w liczenie i ćwiczeń grafomotorycznych. To świetny sposób na rozwijanie małej motoryki, poznawanie cyfr i nowych pojęć.

  34,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 109,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Pierwsza mozaika to kreatywna zabawka dla kilkulatka, który uczy się rozróżniać i dopasowywać kolory oraz trenuje chwyt i małą motorykę. Zestaw składa się z 6 plansz z grubego kartonu z wyciętymi otworami, w których należy umieszczać okrągłe drewniane elementy w kolorze zgodnym z tłem w danym miejscu na ilustracji.

  109,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 125,00 zł W magazynie

  Tablica manipulacyjna – gra kompozycjna Lodziarnia to nietuzinkowe wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawych świata Maluszków. Zabawkę zdobią charakterystyczne postaci marki: lodziarzem jest Osiołek Ignace, a gośćmi Sarenka Stella, Smok Joe, mały czerwony ptaszek, Kaczorek Gaspard i Jednorożec Louise.

  125,00 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Alfabet! Czas go odczarować! Poznajcie nasz sposób na świetną zabawę i naukę w jednym. Ogromny format, zabawne i pełne kolorów wzory sprawią, że poznawanie nowych liter stanie się przyjemne dla każdego Malca.

  49,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 108,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Gra wymagająca cierpliwości, logiki i obserwacji. Należy odtworzyć obrazek z karty na drewnianej podstawie za pomocą 9 kostek - istnieje tylko jedno rozwiązanie. Gracz umieszcza 9 kostek na stole i bierze kartę wyzwania. Następnie należy odtworzyć obrazek z karty wybierając odpowiednie kostki i układając je na różne strony. Każdy obrazek składa się z 3...

  108,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 76,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Kolorowe, drewniane krążki do układania na paliku to świetna zabawa i nauka w jednym. Zadanie polega na układaniu krążków od największego do najmniejszego. Można tez stworzyć swoją własną kombinację.

  76,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 69,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Plakat z fabryką Świętego Mikołaja to świetna zabawa. W zestawie znajdziecie 100 kolorowych naklejek z motywem świątecznym i obrazek fabryki Mikołaja, którą cała rodzina może ozdobić według własnego pomysłu.

  69,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 89,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Geoplan jest znaną i lubianą grą przez dzieci i ich rodziców. Na dużej, drewnianej tablicy umieszczono bolce w równych odstępach. Przy pomocy gumeczek należy rozpinać gumki na bolcach tablicy. Tworzą kształty i obrazy. Można korzystać z kart pracy albo tworzyć dowolnie.

  89,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 145,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Sensoryczna gra ZIGZAG polega na prawidłowym i umiejętnym wyjmowaniu drewnianych kulek za pomocą dołączonych szczypiec i umieszczaniu ich na swoim torze. Trzeba także pamiętać, aby ułożone kulki odpowiadały rysunkowi na wylosowanej karcie. Przyjrzyj się uważnie kulkom. Każdy rodzaj kulki to inna ilość punktów.Liczy się szybkość, aby zebrać dużą ilość...

  145,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 249,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniana układanka kulodrom to idealna angażująca zabawka. Z elementów da się zbudować wiele różnych torów do toczenia się drewnianej kulki (do zabawki dołączona jest instrukcja z propozycjami konstrukcji). Klocki są poręczne, kolorowe, łatwe do układania przez dziecko, a wyższe brzegi toru zapobiegają wypadnięciu kulki z drogi, dzięki czemu nie zgubi...

  249,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 48,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zagadki dla najmłodszych dotyczące zwierząt domowych. Czy wiesz z jakim kolorem oczy rodzą się wszystkie kotki? Niebieskim! To i inne pytania w języku angielskim znajdziecie w przepięknie wykonanej talii kart od Petit Collage.

  48,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 29,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  W poręcznym edukacyjnym zestawie znajdziecie 240 rozwijających zadań dla dzieci od 3 lat. Każda strona składa się z dwóch części: z informacją, zagadką lub zadaniem oraz z miejscem przeznaczonym do gryzmolenia i zakreślania. 

  29,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 99,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Edukacyjny zestaw pozwala rozpocząć i kontynuować naukę języka angielskiego w sposób dostosowany do rozwijających się umiejętności i zainteresowań dzieci. 6 przepięknie zilustrowanych książeczek porusza tematykę znaną i lubianą przez przedszkolaki. 

  99,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 114,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniana dmuchawka XL to bezpieczna zabawa dla młodszych wielbicieli rzutek. Gra polega na jak najbardziej precyzyjnym trafieniu własnoręcznie zrobionymi lotkami w różniej wielkości drewniane cele. Do dmuchawki i 3 szt. celów dołączono50 sztuk kolorowych papierów do zwijania lotek.

  114,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 39,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Duże, solidne dwuelementowe puzzle mają kółeczka, które można dowolnie przekładać. Proste, kontrastowe ilustracje podobają się Maluchom i inspirują ich do zabawy.

  39,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 91,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Programmino to prosta i zabawna gra ucząca dzieci relacji przestrzennych. Gracze mają za zadanie pomóc zwierzętom w poszukiwaniach układając drogę z żetonów ze strzałkami.Gra stanowi świetne wprowadzenie do nauki kodowania!

  91,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 65,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw 6 kolorowanek z welwetowym w dotyku konturami w kultowym wzorze DINOZAURY. Wystające tło powoduje, żedziecko nie wyjedzie kolorując czy malując za linię.W sam raz dla Małych Artystów!

  65,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 26,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  W poręcznej edukacyjnej książeczce znajduje się 150 rozwijających zabaw w postaci pytań i odpowiedzi. Pełne humoru zadania poruszają tematy bliskie przedszkolakom. Spięta śrubką książeczka z łatwością zmieści się w torebce czy plecaku, dlatego warto ją zawsze mieć przy sobie.

  26,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 26,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  W edukacyjnej książeczce znajdziecie aż 150 obrazkowych pytań i odpowiedzi dla zerówkowiczów i uczniów. Fascynujące łamigłówki, ciekawostki i zadania rozwijają logiczne i kreatywne myślenie, spostrzegawczość i ciekawość świata. Dzięki poręcznemu formatowi możecie ją zawsze mieć przy sobie.

  26,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 44,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Gra, która połączy wesołą zabawę z ćwiczeniem logicznego myślenia.Dzięki grze, dzieci rozwiną praktyczne umiejętności: określania następstwa czasu, związków przyczynowo-skutkowych, rozpoznawania przeciwieństw czy liczenia w zakresie 1-10.

  44,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 79,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zabawka dla dzieci w kształcie krokodyla wszechstronnie rozwija, zgodnie z założeniami pedagogiki STEM. Plastikowy zwierz to 2 tryby zabawy: muzyka i kolor. Garnitur kolorowych przycisków uruchamia 3 piosenki oraz aktywuje naukę 3 kolorów w 2 językach. Posiada wiele kolorów, wypustek i faktur stymulujących zmysły dziecka.

  79,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 84,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zadanie Malucha polega na nałożeniu każdego krążka na odpowiedni palik. Elementy z wierzchołka mają po jednej stronie cyferkę, a po drugiej uroczą buźkę. Dzięki zabawce dziecko poznaje kolory i oswaja się z liczeniem.

  84,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 49,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Ślicznie wykonana układanka, która kryje w sobie niespodziankę. Na drewnianej podstawce z poszczególnych elementów Maluch układa 4 obrazki.

  49,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 28,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zadaniem graczy jest skompletowanie wszystkich 4 elementów jednego obrazka. Kto pierwszy ułoży zebrę, a hipcia? Wyraźne obrazki sprawiają, że to memo jest idealne dla najmłodszych dzieci.

  28,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 19,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Oczami Maluszka to unikalna seria książeczek dla Niemowląt w pierwszych sześciu miesiącach życia. Czarno-białe, skontrastowane ilustracje są specjalnie dobrane dla dzieci. Obrazują przedmioty codziennego użytku bliskie Dziecku.

  19,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 19,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Oczami Maluszka to unikalna seria książeczek dedykowana Maluszkom w pierwszych sześciu miesiącach życia.

  19,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 19,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Oczami Maluszka to unikalna seria książeczek dedykowana dziecku w pierwszych sześciu miesiącach życia. Czarno-białe, skontrastowane ilustracje zostały specjalnie dobrane dla dzieci. Obrazują przedmioty codziennego użytku bliskie Maluchowi.

  19,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 77,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Dziecko dopasowuje drewniane klocki do odpowiednich kołków na podstawce. Układanka może służyć także do nauki liczenia.

  77,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 138,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Memo inne niż wszystkie, napewno zaintryguje Malucha! Zabawa polega na znalezieniu pary, według wagi. Dla pewności, że dziecko odnalazło odpowiednią parę, na ciężarkach są kolory odpowiadające danej wadze.

  138,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 26,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Fantastyczne gry logiczne to 120 stron wciągających, rozwijających zadań, którym towarzyszą ciekawostki z różnych stron świata. Świetna zabawa gwarantowana!

  26,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 19,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Fantastyczne gry logiczne to 120 stron wciągających, rozwijających zadań dla Twojej pociechy. Gry doskonale sprawdzą się w podróży samochodem, pociągiem, samolotem albo tramwajem ;) Świetna zabawa gwarantowana!

  19,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
Pokazuje 61 - 120 z 446 elementów

ROZWÓJ PAMIĘCI I LOGICZNEGO MYŚLENIA