ROZWÓJ PAMIĘCI I LOGICZNEGO MYŚLENIA 

Jest 446 produktów.
Pokazuje 121 - 180 z 446 elementów
 • 95,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Bobo Przyssawki to idealna zabawka, która przyssie się wszędzie, do wanny, do wózka, w podróży czy na podłodze w kuchni. Duże klocki, mocno trzymają się gładkiej powierzchni. Będą intrygować Malucha, który będzie je ciągnął, grzechotał, odrywał czy przysysał.

  95,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 19,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Klasyczna gra kółko i krzyżyk. Gracze starają się ułożyć linię z kółek lub krzyżyków. Ten kto zrobi to jako pierwszy - wygrywa. Ze względu na niewielkie rozmiary gra sprawdzi się w podróży.

  19,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 84,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  FeltMix to zabawa polegająca na przeplataniu sznureczków przez otwory. Należy połączyć odpowiednie elementy, tak żeby powstało zwierzątko. Do "uszycia" są 4 zwierzątka: lampart, krokodyl, zebra i ptak. Można też puścić wodze fantazji i stworzyć zupełnie inne stworzenie.

  84,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 61,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Układanka dotykowa Farma to wspaniałe, pierwsze puzzle dla Malucha. Pozwala nie tylko zapoznać się ze zwierzątkami, ale poznać także dotyk ich futerka, sierści. Zadaniem dziecka jest dopasowanie 4 zwierząt o różnych kształtach w odpowiednie miejsce na planszy.

  61,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 76,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Kubeczki-przyssawki można układać, turlać, przysysać i przyklejać z obydwu stron do siebie i gładkiej powierzchni. Każdy z tych miękkich i pięknie kolorowych kubeczków, ma w podstawie przyssawkę, dzięki czemu kubeczki przysysają się do siebie oraz gładkich poziomych i pionowych powierzchni jak lustro, okna, wanna, drzwi lodówki i wiele innych.

  76,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 67,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Małe paluszki nie będą mogły się oprzeć silikonowym bąbelkom! To innowacyjna zabawka, kolorowa, o nowoczesnym designie. Umieszczone w plastikowej ramie kolorowe, silikonowe bańki można wciskać i  wypychać, bez końca :) Tak prosta, a genialna zabawa, tak wciągająca, że nie można się od niej oderwać.

  67,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 26,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Dzieci uwielbiają zagadki, a Zagadki z dziurką są wyjątkowo ekscytujące! Edukacyjna książeczka stworzona z myślą o ciekawych świata 5-latkach. Znajduje się w niej 38 zagadek przedstawionych w wyjątkowy sposób. Pytania w formie rymowanych wierszyków i fragmenty ilustrowanych odpowiedzi, widoczne przez specjalne dziurki, sprawiają, że zgadywanie jest...

  26,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 26,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Dzieci uwielbiają zagadki, a Zagadki z dziurką są wyjątkowo ekscytujące! Edukacyjna książeczka stworzona z myślą o ciekawych świata 4-latkach. Znajduje się w niej 38 zagadek przedstawionych w wyjątkowy sposób. Pytania w formie rymowanych wierszyków i fragmenty ilustrowanych odpowiedzi, widoczne przez specjalne dziurki, sprawiają, że zgadywanie jest...

  26,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 27,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Gra mini memory Kotki składa się 12 par okrągłych kart, które należy skompletować. Parę tworzą dwie identyczne ilustracje.  Karty mają przyjemne dla oka kolory i przedstawiają urocze koty.

  27,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 34,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Karty do wielokrotnego rysowania zapewnią rozwijającą zabawę, która m.in. przygotuje dziecko do nauki pisania. Maluchy poznają alfabet i wzbogacają swoje słownictwo. W zestawie znajduje się 56-stronnicowa książeczka z takimi zabawami, jak pisanie po śladzie, uzupełnianie obrazka czy łączenie kropek. Świetna zabawa gwarantowana.

  34,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 124,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Prosta zabawa, która zafascynuje Malucha. Stopniowo poszerzający się tor napędza cztery kolorowe kulki różnej wielkości, które grzechocząc,  opadają na miejsce, w odpowiednim kolorze. Po zabawie wystarczy wyjąć kule i można zaczynać od początku!

  124,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 29,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Moje pierwsze zagadki to edukacyjna książeczka obrazkowa z pytaniami i odpowiedziami, które inspirują do wspólnych, rozwijających zabaw. Dostosowane do wieku, barwne i wesołe ilustracje przedstawiają tematy bliskie Maluchom i zaspokajają ich naturalną ciekawość świata.

  29,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 29,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Książeczka obrazkowa z pojazdami i wyrażeniami dźwiękonaśladowczymi zachęci Maluchy do nauki pierwszych słów. Oglądajcie wspólnie ilustracje, naśladujcie i powtarzajcie dźwięki. Trwałe karty zostały połączone wygodnym kółeczkiem, ułatwiającym zawieszenie przy łóżeczku czy wózku.

  29,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 47,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Układanka ta będzie wspaniałą pomocą w czasie pierwszych, domowych lekcji geografii. Poprzez dopasowanie barwnych elementów do planszy dziecko pozna kształt, wielkość i położenie głównych miast Wysp Brytyjskich.

  47,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 19,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Odkrywam Koło to układanka dla najmłodszych. Kreatywny zestaw ośmiu grubych, tekturowych puzzli, które składają się z dwóch elementów. Zadaniem Malucha jest dopasowanie kółek w odpowiednie miejsca. Każde powstałe połączenie będzie powodem do radości!

  19,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 6,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Czas rozpocząć przygodę z rysowaniem kształtów! Rysowanie po śladzie to naturalny wstęp do nauki rysowania i pisania. Obrazki z motywem księżniczek, jednorożców i baśni z pewnością spodobają się wielu dziewczynkom. Zestaw dwóch kolorowanek w formie harmonijki, zachęci dzieci do rysowania i kolorowania.

  6,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 49,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Która godzina? Kiedy będzie obiad? Sprawdź na zegarze! W nauce odczytywania godzin pomogą zegarmistrz, jego uczeń i sympatyczne rodzeństwo Franek i Julka - w tym towarzystwie odczytywanie godzin przyjdzie z łatwością! Zegar to wciągająca gra edukacyjna, która pomaga w zrozumieniu abstrakcyjnego pojęcia czasu.

  49,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 54,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Gra Potwory i głodomory to niezbędnik w matematycznej edukacji. Nauka liczenia zamieni się w świetną zabawę, podczas której dziecko zrozumie istotę działań matematycznych i poćwiczy dodawanie i odejmowanie liczb w zakresie 1-20.

  54,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 23,92 zł 29,90 zł -20% Kup do 13, wyślemy dziś

  Matematyczne krążki to zestaw złożony z drewnianej planszy łączonej na zasadzie puzzli oraz dwustronnych krążków z kolorami: czerwonym i granatowym. Z jednej strony plansza służy do pokazywania najmłodszym kółek. Dzięki temu, Maluchy mogą zrozumieć podstawy, by następnie przejść do nauki liczb i liczenia po drugiej stronie planszy.

  23,92 zł 29,90 zł -20%
  Obniżka!
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 145,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Nauka liczenia nigdy nie była tak przyjemna! W skład zestawu wchodzi 14 klocków - w 5 kolorach: 6 pojedynczych niebieskich "kostek", 3 podwójne pomarańczowe, 2 potrójne czerwone, 2 poczwórne żółte i 1 zielona o długości pięciu "kostek" oraz podstawka z otworami o różnej długości, odpowiadającymi od 1 do 5 „kostek”, na której należy umieszczać klocki. Do...

  145,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 159,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zegar do nauki godzin rozwija u dziecka wiele umiejętności, m.in. odróżnianie dnia od nocy, rozumienie działania zegara czy godzin. W skład zestawu wchodzi spory drewniany zegar z rączką-uchwytem oraz drewnianymi zdejmowanymi wskazówkami - czerwoną godzinową i niebieską minutową.

  159,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 147,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Przytulanka aktywizująca Krówka Rosalie z kolekcji Farma to niebanalne, miękkie i wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich Maluszków. Ma postać pełnej niespodzianek uroczej Krówki Rosalie, uszytej z materiałów o różnych wzorach i fakturach. Przytulankę można rozłożyć jak książkę.

  147,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 268,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  W dwupoziomowym autobusie jest siedmiu pasażerów i kierowca. Podłogę górnego pokładu można zdjąć, aby wyjąć figurki. Każda postać ma ubranko innego koloru. Drewniany autobus dla dziecka to zapowiedź wspaniałych podróży i wycieczek po pokoju. Idealnie sprawdzi się z innymi zabawkami z serii Aiden.

  268,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 59,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  1,2,3... Wyruszamy! Puzzle z dziurką to wyjątkowy pomysł na wspólną, edukacyjną zabawę. Ułóżcie wagony i zdecydujcie, kto w nich będzie jechał. Policzcie pasażerów i dopasujcie kółeczka z liczbami do odpowiednich wagonów.

  59,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 6,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Kredki w dłoń, czas kontynuować przygodę z kolorowaniem. Wróżki zapraszają do twórczej zabawy! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijkiz 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwemkreatywnych i edukacyjnych zadań.

  6,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 34,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Pięknie ilustrowane memo z motywem m.in. leśnymi zwierzątkami to wspaniały pomysł na prezent dla Malucha. Gra z pewnością będzie źródłem niekończącej się zabawy dla całej rodziny!

  34,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 89,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Układa magetyczna zwierzątka z bestsellerowej linii Magnetibook zawiera  72 magnesy - puzzle z elementami do stworzenia 9-elementowych portretów zwierzątek, m.in. kota, pandy, krówki czy tygrysa oraz 8 kart z ilustracjami tych postaci. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może łączyć we wzory.

  89,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 79,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Tęczowa układanka dla dzieci zdobywających nowe umiejętności i zestaw gryzaków w sam raz, na trudny czas ząbkowania. Układanka składa się z pięciu elementów różniących się kolorem, wielkością i wzorem. Idealnie pasują do małych rączek trenujących swą sprawność. Elementy mogą być układane jeden na drugim, mogą też służyć, jako gryzaczki. Ich urozmaicona...

  79,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 99,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Czytanie to wspaniała przygoda! Edukacyjny zestaw inspiruje do wspólnej lektury i spędzania czasu. Został przygotowany w sposób, który pozwala na mnóstwo zabawy dostosowanej do wieku dzieci oraz, gdy dziecko będzie na to gotowe, stopniowe opanowywanie nauki czytania. Do zestawu dołączono 2 poradniki z pomysłami na edukacyjne zabawy.

  99,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 101,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniana układanka kształty – pojazdy, to edukacyjna zabawka rozwijająca przede wszystkim zdolność odwzorowywania tego, co jest podane na danej karcie.

  101,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 39,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw kreatywny zawiera 20 zadań do rozwiązania m.in.: prowadź po śladzie, kto pierwszy na mecie, rysowanie postaci itp. Świetny pomysł na spędzanie czasu. Idealnie sprawdzą się w podróży. Dzięki wymazywalnemu długopisowi zabawa może potrwać wiele godzin.

  39,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 101,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  114 części mozaiki to nieograniczona możliwość kombinacji ich ułożenia. Klocki inspirowane grą komputerową uczą pobudzać wyobraźnię, rozpoznawać kolory, kształty oraz rozwiązywać problemy odpowiednio dopasowując klocek.

  101,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 139,30 zł 199,00 zł -30% Kup do 13, wyślemy dziś

  Wagonik z misiem, książką i zestawem piknikowym to idealny pomysł na prezent, sprzyjający kreatywnej zabawie. Akcesoria przyjazne małym rączkom - idealne do uwielbianego przez dzieci odgrywania ról. Wózek stanowi zarówno dodatkową atrakcję, jak i praktyczny pojemnik w trakcie i po skończonej zabawie.

  139,30 zł 199,00 zł -30%
  Obniżka!
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 79,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Układanka Star to jedna z pierwszych zabawek dla Twojego Maluszka. Piękny design i stonowane kolory zachęcają do zabawy. W zestawie znajdują się gwiazdki, którymi można bawić się na wiele sposobów.

  79,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 129,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Uroczy słonik zgubił swoje baloniki, pomożecie mu je znaleźć? Zadanie polega na dopasowaniu baloników do kolorów na planszy. Przy okazji można je nazywać, by dziecko stopniowo nauczyło się je rozpoznawać.

  129,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 28,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Piękna, kolorowa układanka z motywem uśmiechniętej gąsienicy, z pewnością zachęci do zabawy oraz pomoże w nauce kolorów. Zadanie Malucha polega na umieszczeniu na drewnianej podstawce 4 elementów od najmniejszego do największego.

  28,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 49,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Kolorowanka Kawaii to najsłodszy plakat w historii! Zawiera mnóstwo uroczych, zabawnych rysunków inspirowanych japońskim światem Kawaii. Specjalny plakat dla fanów tego wyjątkowego stylu, którzy będą mogli zanurzyć się w słodkim i uroczym świecie pełnym fantazji i zabawnych rysunków.

  49,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 93,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Świetna gra słowna dla całej rodziny, sprawdzi się także w trakcie spotkań towarzyskich. Gra posiada dwa warianty zabawy. W pierwszym, celem jest wymyślenie słowa zaczynającego się od litery wybranej dla obrazka na kostce. Celem drugiego wariantu gry jest wymyślenie, jak największej ilości słów jaka jest możliwa.

  93,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 34,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Ekoksiążeczka kontrastowa w formie kart na sznureczku przeznaczona dla dziecka już od pierwszych dni życia. Masz w domu ciekawego świata noworodka?  Pamiętaj, że na tym etapie jego zmysły dopiero zaczynają się wyostrzać, więc najbardziej stymulujące dla jego wzroku są mocne kontrasty.

  34,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 26,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Edukacyjna książeczka z 32 pięknymi ilustracjami pojazdów to doskonały pomysł na prezent dla miłośników motoryzacji. Kolorowe maszyny to świetny pretekst do zabaw w nazywanie, grupowanie czy naśladowanie dźwięków. Poręczny format i łączenie sznureczkiem sprawiają, że kartami można bawić się na mnóstwo kreatywnych sposobów.

  26,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 34,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw edukacyjny Przeciwieństwa zawiera 2 książeczki do kolorowania i zestaw dwuelementowych puzzli. Pełne ciepła i humoru ilustracje inspirują Małych Odkrywców do rozwijających zabaw: sięgania po kredki i układania puzzli.

  34,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 98,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Nowe podejście do klasycznej gry w kółko i krzyżyk. Jak w klasycznej zabawie, gracze muszą ułożyć 3 swoje znaki (O lub X) w jednym rzędzie (pionowo, poziomo lub po przekątnej), aby wygrać. Każdy znak składa się z dwóch elementów. Jeśli plansza zostanie wypełniona bez wygranej, gracze na zmianę odwracają elementy na planszy, tak aby ułożyć znak w rzędzie i...

  98,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 98,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw dwóch zabawek sensorycznych z silikonowymi bąbelkami - chmurki i  słoneczka z lusterkiem. Dimpl Słoneczko ma w środku dwustronne lusterko, a żółte promyki wokół lusterka to silikonowe bąbelki. Chmurka to cztery, różnej wielkości bąbelki Dimpl umieszczone w plastikowej ramie w kształcie i kolorystyce puchatej chmurki.

  98,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 89,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Kolorowy sorter może służyć do zabawy ale i nauki.Możesz grać w kółko i krzyżyk z odpowiednimi drewnianymi częściami,układać z szablonami lub wymyślić własne układy.Drewniana gra rozwija kreatywność Maluchów.

  89,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 49,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Rozgość się w dziecięcym świecie pełnym radosnych wzorów! Kolorowanka zajmie na dłużej nie tylko dziecko, ale także całą rodzinę! Mnóstwo szczegółów do pokolorowania z niepowtarzalnym humorem!

  49,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 55,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Niezwykła drewniana zabawka w której ważne jest dokładne układanie i zręczność. Siedem figurek  można układać jedna na drugiej w dowolny sposób, tak aby ułożyć jak najwięcej zwierząt jedno na drugim, bez zawalenia się konstrukcji lub upadku figurki.

  55,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 83,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniany sorter Pierwsze kształty z serii Tropik rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności.Zadanie polega na umieszczeniu odpowiednich elementów na drewnianej planszy, tak aby stworzyć trzy bajecznie kolorowe ptaszki.

  83,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 108,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  W tej klasycznej grze dedukcyjnej gracze na zmianę zgadują,kim jest tajemniczy zwierzęcy przyjaciel, zadając serię pytań. Szybka gra dla całej rodziny gwarantująca mnóstwo zabawy i śmiechu.

  108,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 75,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Nawlekanka Flowers & Butterflies pozwoli na stworzenie swojej własnej historii z uroczymi bohaterami serii. Zabawka pomoże dziecku w rozwijaniu wyobraźni, dzięki której może opowiedzieć czarującą historię, łącząc urocze koraliki jeden po drugim.

  75,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 75,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Nawlekanka Sailors Bay pozwoli na stworzenie swojej własnej historii z uroczymi bohaterami serii. Zabawka pomoże dziecku w rozwijaniu wyobraźni, dzięki której może opowiedzieć czarującą historię, łącząc urocze koraliki jeden po drugim.

  75,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 49,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Czas na odrobinę spotu! Tu każdy ćwiczy według własnych upodobań. Niezależnie czy grasz w piłkę, tańczysz balet, ćwiczysz na siłowni,latasz na paralotni czy jeździsz na deskorolce w tym plakacie na pewno odnajdziesz swoją ulubioną dyscyplinę.

  49,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 63,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Cztery drewniane kostki z ilustracjami zwierzątek i wyrzeźbionymi wzorami. Drewniane kostki są dość masywne, łatwe do chwycenia przez dziecko. Wykonane z drewna posiadającego certyfikat FSC®.

  63,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 49,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Niezła dawka adrenaliny w kolorowym plakacie Fun Park! Diabelski młyn, pontonowe auta, roller coasters, wata cukrowa i mnóstwo słodyczy. To oznacza tylko jedno - czas na super zabawę.

  49,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 65,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw 6 kolorowanek z welwetowym w dotyku konturami w kultowym wzorze JEDNOROŻCÓW. Wystające tło powoduje, żedziecko nie wyjedzie kolorując czy malując za linię.W sam raz dla Małych Artystów!

  65,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 44,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Wzór w magiczne jednorożce w gotowym do malowania mini plakacie. Zanurz dołączony do zestawu pędzelek w wodzie i spójrz jak dzieje się magia.

  44,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 44,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Kolorowy wzór w dinozaury w gotowym do malowania mini plakacie. Zanurz dołączony do zestawu pędzelek w wodzie i spójrz jak dzieje się magia.

  44,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 19,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Rozgrzejcie paluszki, bo zapraszamy Was do wyjątkowej lektury! Pięknie zilustrowana książeczka jest pełna pomysłów na zabawy dostosowane do wieku i rozwijających się umiejętności Malucha. Na każdej stronie długiej harmonijki znajdziecie przeróżne kreatywne zadania, które pozwalają doskonalić gest wskazywania palcem, koncentrację i umiejętności językowe,...

  19,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 19,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Długa książeczka harmonijka jest pełna pomysłów na wesołe zabawy dostosowane do wieku i rozwijających się umiejętności Malucha. Na każdej stronie znajdziecie przeróżne paluszkowe zadania, które pozwalają doskonalić gest wskazywania i koncentrację oraz wspierają umiejętności językowe.

  19,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 26,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  CzuCzu Zagadki dla dzieci w wieku 3-4 lat to doskonała książeczka dla ciekawego świata młodszego przedszkolaka. W wesoły sposób sprawdza i serwuje nową wiedzę. Poręczna edukacyjna książeczka zawiera 150 obrazkowych pytań i odpowiedzi dostosowanych do umiejętności i zainteresowań najmłodszych przedszkolaków.

  26,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 82,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Kręćcie tak szybko drewnianym spinnerem jak tylko potraficie. Czy kolory się zmieniają? Prosta gra polegająca na obracaniu kołem i odpowiednim pociąganiu za sznurki. Gra dla wytrwałych i lubiących współpracę.

  82,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
Pokazuje 121 - 180 z 446 elementów

ROZWÓJ PAMIĘCI I LOGICZNEGO MYŚLENIA