PUZZLE DREWNIANE

KOT I MYSZ drewniana układanka orientacja w przestrzeni KOT I MYSZ drewniana układanka orientacja w przestrzeni 2
Kup do 13, wyślemy dziś
99,00 zł
Drewniana układanka Orientacja w przestrzeni to idealna zabawka edukacyjna dla dzieci. Pomoże ona zrozumieć zależności przestrzenne i wzbogaci ich słownictwo w określenia, związane z położeniem.
KOMPONOWANIE I PORÓWNYWANIE LICZB drewniana układanka matematyczna KOMPONOWANIE I PORÓWNYWANIE LICZB drewniana układanka matematyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Układanka matematyczna Komponowanie i porównywanie liczb francuskiej marki JANOD to idealna zabawka edukacyjna dla dzieci. Pomoże zrozumieć wartość danych liczb, rozpoznawać ich różne reprezentacje oraz porównywać między sobą.
ZWIERZĄTKA KSZTAŁTY I DŹWIĘKI drewniana układanka sensoryczna ZWIERZĄTKA KSZTAŁTY I DŹWIĘKI drewniana układanka sensoryczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA KSZTAŁTÓW I KOLORÓW

KSZTAŁTY I DŹWIĘKI drewniana układanka sensoryczna

Janod
J05332
119,00 zł
Drewniana układanka Kształty i dźwięki to piękna i oryginalna zabawka kreatywna. Klocki wyposażone są w dodatkowe elementy:  dzwoneczek, lusterko, kalejdoskop, grzechotkę, klakson oraz skrzypiące pokrętło. Można dowolnie je układać czy umieszczać we właściwych polach, odpowiadających im kolorem i kształtem.
ALGORYTMY ŻABA drewniana układanka logiczna ALGORYTMY ŻABA drewniana układanka logiczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DREWNIANE

ALGORYTMY ŻABA drewniana układanka logiczna

Janod
J05088
82,00 zł
Drewniana układanka logiczna Algorytmy Żaba to idealna zabawka edukacyjna dla dzieci od 3. roku życia. Pomoże ona maluchom zrozumieć zależności przyczynowo-skutkowe i ciągi logiczne. Zestaw składa się z drewnianej głowy żaby i trzech podstawek, tworzących jej język. Na kolejnych etapach trudności części języka można ze sobą łączyć, tworząc coraz dłuższe...
PINSTOU drewniana układanka logiczna PINSTOU drewniana układanka logiczna 2
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
Koniec promocji
NAUKA LICZENIA

PINSTOU drewniana układanka logiczna

DJECO
DJ01627
74,61 zł 82,90 zł
Pinstou to  gra-układanka zręcznościowa, świetna do nauki liczenia i cyfr z zakresu 1-9, polegająca na umieszczeniu żetonów na planszy za pomocą szczypiec, według kart dołączonych do zestawu. Na odwrocie kart jest rozwiązane.
OGRÓD drewniana układanka orientacja w przestrzeni OGRÓD drewniana układanka orientacja w przestrzeni 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

OGRÓD drewniana układanka orientacja w przestrzeni

Janod
J05077
92,00 zł
Drewniana układanka Orientacja w przestrzeni to idealna zabawka edukacyjna dla dzieci od 3. roku życia. Pomoże dzieciom zrozumieć zależności przestrzenne i wzbogaci ich słownictwo w określenia, związane z położeniem.
ZWIERZĄTKA DOMOWE drewniane puzzle progresywne 4 układanki – 2, 3, 4 i 5 el. ZWIERZĄTKA DOMOWE drewniane puzzle progresywne 4 układanki – 2, 3, 4 i 5 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Zestaw drewnianych puzzli progresywnych Zwierzęta domowe składa się z 4 układanek o różnym stopniu trudności. Puzzle mają poręczną wielkość i kształty, a układa się je na drewnianych podstawkach.  Liczą sobie kolejno coraz więcej elementów (2, 3, 4 i 5), dzięki czemu dzieci stopniowo uczą się radzić sobie z wyzwaniami.
UCZĘ SIĘ LICZYĆ puzzle układanka Pure UCZĘ SIĘ LICZYĆ puzzle układanka Pure 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA LICZENIA

UCZĘ SIĘ LICZYĆ puzzle układanka Pure

Janod
J08042
89,00 zł
Puzzle z drewnianymi cyframi z serii Pure to ponad metrowa układanka, która pomoże dziecku w przyswojeniu sobie umiejętności liczenia i rozpoznawania cyfr od 1 do 10. Składa się z 20 elementów: 10 okrągłych puzzli z kartonu, które należy połączyć ze sobą we właściwej kolejności oraz 10 drewnianych przestrzennych cyfr – do umieszczenia w odpowiednich...
PIERWSZA DREWNIANA MOZAIKA układanka PIERWSZA DREWNIANA MOZAIKA układanka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI LOGICZNE I GEOMETRYCZNE

PIERWSZA DREWNIANA MOZAIKA układanka

Janod
J08277
109,00 zł
Pierwsza mozaika to kreatywna zabawka dla kilkulatka, który uczy się rozróżniać i dopasowywać kolory oraz trenuje chwyt i małą motorykę. Zestaw składa się z 6 plansz z grubego kartonu z wyciętymi otworami, w których należy umieszczać okrągłe drewniane elementy w kolorze zgodnym z tłem w danym miejscu na ilustracji.
PTEROZAUR drewniane puzzle 24 el.
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

PTEROZAUR drewniane puzzle 24 el.

goki
GK 57390PTE
7,90 zł
Drewniane puzzle to niesamowity obrazek przedstawiający pterozaura. Mnóstwo frajdy i zabawy dla miłośników dinozaurów. 
KOTEK ORZESZEK puzzle na podstawce KOTEK ORZESZEK puzzle na podstawce 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE I UKŁADANKI

KOTEK ORZESZEK puzzle na podstawce

Janod
J07111
52,00 zł
Drewniane puzzle Kotek Orzeszek to wspaniała pierwsza układanka dla Malucha. Zestaw składa się z 10 elementów: drewnianej planszy oraz 9 puzzli, przedstawiających rudego kotka z białymi kociętami. Zadaniem dziecka jest ułożenie obrazka, co ułatwia ilustracja na podstawce.
FARMA drewniane puzzle progresywne 4 układanki – 2, 3, 4 i 5 el. FARMA drewniane puzzle progresywne 4 układanki – 2, 3, 4 i 5 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Zestaw drewnianych puzzli progresywnych Farma składa się z 4 układanek o różnym stopniu trudności. Puzzle mają poręczną wielkość i kształty, a układa się je na drewnianych podstawkach. Liczą sobie kolejno coraz więcej elementów (2, 3, 4 i 5), dzięki czemu dzieci stopniowo uczą się radzić sobie z wyzwaniami.
FARMA drewniana układanka dźwiękowa FARMA drewniana układanka dźwiękowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI Z UCHWYTAMI

FARMA drewniana układanka dźwiękowa

Janod
J07079
97,00 zł
Przepięknie wykonana, pierwsza układanka dla Malucha. Zestaw składa się z 6 elementów: 5 drewnianych zwierzątek zamieszkujących wieś oraz planszy  - domku z wgłębieniami o kształtach zwierzątek. Zadanie polega na dopasowaniu zwierząt w odpowiednie miejsce na planszy. Kiedy tak się stanie, zabawka wyda dźwięk, charakterystyczny dla danego stworzenia.
KURKA HENRIETA puzzle na podstawce KURKA HENRIETA puzzle na podstawce 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE I UKŁADANKI

KURKA HENRIETA puzzle na podstawce

Janod
J07110
52,00 zł
Drewniane puzzle Kurka Henrieta to wspaniała pierwsza układanka dla Malucha. Zestaw składa się z 10 elementów: drewnianej planszy oraz 9 puzzli, przedstawiających kurkę z kurczaczkami na podwórku. Zadaniem dziecka jest ułożenie obrazka, co ułatwia ilustracja na podstawce.
DREWNIANA UKŁADANKA z uchwytami i dźwiękiem Sailors Bay DREWNIANA UKŁADANKA z uchwytami i dźwiękiem Sailors Bay 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

DREWNIANA UKŁADANKA z uchwytami i dźwiękiem Sailors Bay

Little Dutch
LD4762
119,00 zł
Drewniane puzzle dźwiękowe z kolekcji Sailors Bay dzięki którym Maluch pozna sympatyczną mewę Jack i jego przyjaciół na łodzi rybackiej. Po podniesieniu puzzli Maluch usłyszy zabawne dźwięki, między innymi: chrapanie, gwizdanie i trąbienie.
UŁAMKI drewniana układanka Essentiel UŁAMKI drewniana układanka Essentiel 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA LICZENIA

UŁAMKI drewniana układanka Essentiel

Janod
J05072
83,00 zł
Układanka Ułamki jest idealnym wstępem do nauki dzielenia i ułamków. Układanie obręczy pozwala w prosty i czytelny dla dziecka sposób, objaśniać mu matematyczne zagadnienia. Z klocków można także układać własne kompozycje.
CABANIMO drewniana układanka
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
Koniec promocji
UKŁADANKI DLA DZIECI

CABANIMO drewniana układanka

DJECO
DJ01520
80,91 zł 89,90 zł
Zabawna, edukacyjna i logiczna układanka.Za każdymi drzwiami kryje się zwierzątko, ale które?Zadanie polega na ustaleniu, w którym domu mieszkają zwierzęta.Należy wyszukać odpowiednich drzwi i przyporządkować wszystkie zwierzęta do domu.  Przed drzwiami znajdują się przedmioty należące do konkretnego zwierzątka.
TĘCZOWA CUKIERNIA składany model 3D z oświetleniem LED TĘCZOWA CUKIERNIA składany model 3D z oświetleniem LED 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

TĘCZOWA CUKIERNIA składany model 3D z oświetleniem LED

ROBOTIME
RT DG158
159,90 zł
Z tym magicznym zestawem możesz stworzyć miniaturową cukiernię pełną słodkich pyszności. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby ożywić swoje słodkie marzenia: Drewniane elementy konstrukcyjne: solidna baza dla Twojego sklepiku Papier i tkaniny: do stworzenia przytulnych dekoracji Drut i tworzywo sztuczne: do detali i wykończenia Kolorowe...
DREWNIANA UKŁADANKA z uchwytami i dźwiękiem Little Farm DREWNIANA UKŁADANKA z uchwytami i dźwiękiem Little Farm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

DREWNIANA UKŁADANKA z uchwytami i dźwiękiem Little Farm

Little Dutch
LD7140
119,00 zł
Drewniane puzzle dźwiękowe z kolekcji Little Farm  dzięki którym Maluch pozna zwierzątka mieszkające na wsi. Po podniesieniu puzzli Maluch usłyszy zabawne dźwięki, między innymi: chrumkanie świnki, beczenie owieczki czy pianie koguta.
STACJA BENZYNOWA drewniane puzzle 96 elem.
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

STACJA BENZYNOWA drewniane puzzle 96 elem.

goki
GK 57337
42,90 zł
Puzzli nigdy za wiele! Ci, którzy kochają je układać podpiszą się pod tym rękami i nogami :) Ten wzór będzie idealną propozycją dla fanów motoryzacji!
LEO&CO drewniana układanka 3-warstwowa LEO&CO drewniana układanka 3-warstwowa 2
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
Koniec promocji
UKŁADANKI WARSTWOWE

LEO&CO drewniana układanka 3-warstwowa

DJECO
DJ01475
32,31 zł 35,90 zł
Trójwarstwowa drewniana układanka to świetna zabawa dla Maluszka. Każda warstwa zawiera inne zwierzątko. Dziecko stopniowo usuwając puzzle odkrywa, że walizka słonia to spodnie krowy, nos krowy to oczy sowy itp.
MAX&CO drewniana układanka 3-warstwowa MAX&CO drewniana układanka 3-warstwowa 2
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
Koniec promocji
UKŁADANKI WARSTWOWE

MAX&CO drewniana układanka 3-warstwowa

DJECO
DJ01476
32,31 zł 35,90 zł
Trójwarstwowa drewniana układanka to świetna zabawa dla Maluszka. Każda warstwa zawiera inne zwierzątko. Dziecko stopniowo usuwając puzzle odkrywa, że balon kota to biedronka, buzia biedronki to dziób wrony itp. 
Pokazano 1-24 z 179 pozycji

Masz w domu malucha, który przejawia duże zdolności manualne, a jego wyobraźnia przestrzenna stoi na wysokim poziomie? W takim razie warto wesprzeć jego naturalne talenty i zachęcić do dalszego rozwoju. W jaki sposób? Najlepiej za pomocą odpowiednio dobranego zestawu zabawek. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości drewniane puzzle dla dzieci, czyli akcesoria, które pomogą kształtować procesy myślowe malucha, dostarczając mu jednocześnie mnóstwa frajdy – zapraszamy!

Drewniane puzzle dla dzieci – dlaczego warto podarować je swojemu maluchowi?

Puzzle drewniane są zabawkami o dużym potencjale dydaktycznym. Dzięki nim maluch uczy się logicznego myślenia – co zrobić, aby zbudować coś z niczego? Co więcej, tego rodzaju układanki rozwijają jego kreatywność, a także zdolności manualne. Manipulowanie poszczególnymi elementami pozytywnie wpływa na motorykę małą. Ogromną zaletą puzzli z drewna jest fakt, że mogą występować one w tak naprawdę dowolnym motywie: od kochanych przez dzieci zwierzątek, po krajobrazy, przez różnego rodzaju pojazdy, aż po postaci z bajek i nie tylko. Wesołe grafiki na drewnianych puzzlach dla najmłodszych zachęcają do zabawy i pomagają lepiej poznać świat i to, z czym spotykamy się każdego dnia.

Dlaczego tego typu układanki są tak ważne w stymulowaniu rozwoju dziecka? Bo uczą logicznego i analitycznego myślenia, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, uczą cierpliwości i wiary we własne możliwości. Dziecko, które lubi układać puzzle nie ma w okresie szkolnym problemów z nauką. Nie warto więc oszczędzać na puzzlach dla dzieci drewnianych – ich zakup to inwestycja w zrównoważony rozwój Twojego dziecka.

Puzzle z drewna – dla dzieci w każdym wieku

Drewniane puzzle są zabawkami, które śmiało można podarować zarówno niemowlakom, jak i starszym dzieciom. Dla najmłodszych wybieramy puzzle drewniane, które są bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Warto mieć świadomość, że już 1,5 roczne dziecko można zapoznać z taką kilkuelementową układanką.

Im starsze dziecko, wyżej stawiamy poprzeczkę. Dziecko uczy się przez zabawę, ale nic na siłę. Pierwsze puzzle drewniane dla małych dzieci powinny odnosić się do najbliższego otoczenia, mogą to być zwierzątka, owoce czy postaci z bajek, kolejne mogą służyć do nauki literek, liczenia i poznawania świata.

Na stronie sklepu z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek znajdziesz różnego rodzaju puzzle drewniane dla dzieci i niemowląt, które utrzymane są w wielu wesołych motywach zachęcających do wielogodzinnej zabawy.

Sprawdź nasze drewniane puzzle dla maluchów i zobacz, jak Twoje dziecko każdego dnia rozwija swoje umiejętności. Serdecznie zapraszamy!

Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

Produkt dodany do listy życzeń