ZABAWKI EDUKACYJNE 

Jest 2624 produktów.

Podkategorie

 • NAUKA CZYTANIA I PISANIA

  Zabawki i gry edukacyjne - czytanie, pisanie

  Każde dziecko rozwija się w innym tempie. Różnice w predyspozycjach maluchów do wykonywania poszczególnych czynności i nauki często są dla rodziców dużym problemem – dlaczego moje dziecko jeszcze nie czyta, a mojej znajomej już tak? Ponieważ Twoje dziecko jest wyjątkowe i nadejdzie odpowiedni czas, kiedy zaskoczy Cię pierwszym przeczytanym wyrazem. Możesz jednak wspierać go w tej edukacyjnej drodze, najlepiej przez zabawę. Nauka czytania i pisania nie musi być trudna zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Poznaj nasze propozycje na wspólną naukę przez zabawę.

  Nauka czytania i pisania, która spodoba się dziecku

  Należy ją rozpocząć już w wieku przedszkolnym, kiedy dziecko skończy 3-4 lata. Nie oczekuj od razu, że będzie czytało i pisało, ale zabawa klockami z literkami pozwoli mu poznać ich kształt i nauczy je rozpoznawać, w przyszłości łatwiej będzie mu nauczyć się je czytać, a następnie łączyć w słowa, a później w zdania.

  Dla najmłodszych dzieci polecamy kolorowe drewniane klocki z literkami, klocki drewniane i puzzle. Nie wszystkie są z literkami, jednak takie zabawki doskonale rozwijają spostrzegawczość, a umiejętność ta przyda się na kolejnym etapie nauki. Kreatywność z kolei wspierają zestawy do samodzielnego tworzenia ozdób oraz dekoracji.

  Coś dla starszaków

  Dla starszych dzieci przygotowaliśmy już gry  nauka czytania. Wśród nich są memory, fiszki, gry edukacyjne z planszami, a także znikopisy, które przydadzą się przy nauce pisania. Zestaw do nauki czytania zawierać może książeczki edukacyjne, naklejki, kolorowanki i układanki. Już teraz rozpocznij naukę czytania i pisania ze swoim dzieckiem. Rozwijaj w nim spostrzegawczość, kreatywność, motywuj do wspólnej zabawy.

 • NAUKA LICZENIA

  Aby nauka liczenia nie sprawiała problemów i była dla dzieci przyjemnością, warto postawić na specjalne akcesoria, dzięki którym maluchy lepiej poznają świat cyferek, a przy tym będą się dobrze bawić. W tym dziale znajdziesz wysokiej jakości zabawki i zestawy do nauki liczenia dla najmłodszych. Sprawdź pełną ofertę i wybierz akcesoria, które wspomogą prawidłowy rozwój Twojej pociechy – zapraszamy!

  Nauka liczenia – wcale nie taka trudna!

  W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, w którym pojawiają się cyferki. Wbrew pozorom w świat liczb maluchy wchodzą znacznie szybciej, niż mogłoby nam się to wydawać. Już w wieku przedszkolnym pociechy zaczynają liczyć różne rzeczy, w tym np. schody czy swoje paluszki.

  Nauka liczenia dla dzieci z reguły jest przyjemnością, choć może zdarzyć się, że będzie ona sprawiała maluchom problemy, co może skutecznie zniechęcać je do dalszego poznawania cyferek. Jak temu zaradzić? Najlepiej dobierając zabawki do nauki liczenia, które możesz dopasować do wieku swojej pociechy, dzięki czemu ćwiczenia z cyferkami nie będą zbyt trudne, a przy okazji dostarczą dziecku wiele radości.

  Zabawki do nauki liczenia dla dzieci – dla najmłodszych

  Znajomość cyfr przydaje się przez całe życie, dlatego też warto zadbać o to, aby dziecko już od najmłodszych lat opanowało podstawy, które przydadzą mu się w czasie przedszkolnych i szkolnych zajęć.

  Nauka liczenia dla dzieci powinna zacząć się od poznania cyferek. Pomocne w tym okażą się takie zabawki jak np. edukacyjna piłeczka z dzwoneczkiem, na której znajdują się liczby, kolory czy zwierzątka. Piłka z jednej strony stymuluje mózg, a z drugiej strony sprzyja aktywności ruchowej.

  Ciekawą propozycją dla najmłodszych jest również drewniana układanka magnetyczna Count’n Doodle, która występuje w postaci drewnianych płytek z cyferkami. Kolorowe wzornictwo zachęca do zabawy, a sama zabawka doskonale sprawdza się do nauki liczenia, a także sprzyja rozwinięciu zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

  Nauka liczenia – zabawki również dla nieco większych, czyli co jeszcze w ofercie Edukatorka?

  W tej kategorii znajdziesz również całą masę innych zabawek do nauki liczenia dla dzieci – również dla tych nieco większych maluchów. W asortymencie dostępne są takie akcesoria i zestawy matematyczne jak m.in. książki dla dzieci, liczydełka, gry edukacyjne np. tabliczka mnożenia, drewniane klocki, piramidki do układania, rysowanki, puzzle i wiele innych zabawek w motywie cyferek.

  Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość wykonania i bezpieczeństwo użytku. Życzymy udanych zakupów – sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

 • NAUKA KSZTAŁTÓW I KOLORÓW

  Nauka kolorów i kształtów to jeden z etapów, który przechodzi każde dziecko. Wynika to z naturalnej potrzeby poznawania świata przez maluchy, stąd też warto wykorzystać ten czas do tego, aby wspomóc rozwój pociechy, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Jak nauczyć dziecko kolorów i kształtów? Pomocne w tym okażą się zabawki i akcesoria dostępne w tej kategorii – zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu.

  Nauka kolorów dla dzieci – nie tylko przez otaczający nas świat

  Nauka kształtów czy kolorów u dzieci przychodzi tak naprawdę samoczynnie. Wszystko to za sprawą otaczającego nas świata, w którym na każdym kroku pojawiają się różne barwy czy formy. Maluchy z reguły są bardzo ciekawe i np. w czasie spaceru w wózku z zaciekawieniem obserwują to, co się przed nimi rysuje. Zdarza się jednak, że dzieci na początku często mylą kolory czy kształty. Stąd też, aby nauka kształtów i kolorów dla dziecka nie była problemem, warto podarować mu specjalne zabawki. Odpowiednio dobrane akcesoria do wieku pociechy sprawią, że poznawanie kolejnych barw czy kształtów będzie przyjemną zabawą.

  Zabawki do nauki kolorów i kształtów – poznaj ofertę Edukatorka

  W ofercie Edukatorka znajduje się wiele rodzajów zabawek, które przybierają różną formę. Sporą część asortymentu stanowią gry zręcznościowe i zestawy kreatywne w postaci układanek, które doskonale przysługują się do poznawania kształtów i kolorów. Wśród tego typu zestawów znajdziesz m.in. kolorową mozaikę Dinozaury, w której dziecko musi uzupełnić obrazki za pomocą kolorowych kształtów czy karty kontrastowe, które doskonale oddziałują na zmysł wzroku, a przy tym świetnie stymulują mózg.

  To jednak nie wszystko! Na stronie Edukatorka znajdują się również inne zabawki do nauki kształtów i kolorów dla dzieci takie jak m.in. książeczki, drewniane układanki, koraliki do łączenia, puzzle tekturowe, drewniane klocki i setki innych produktów.

  Każda zabawka – niezależnie od rodzaju – została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dzieci. Nasze produkty nie posiadają ostrych zakończeń – są za to delikatne i miękkie w dotyku.

  Zachęcamy do przetestowania i składania zamówień. Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

 • NAUKA SZNUROWANIA,...

  Zabawki dzięki którym dziecko nauczy się sznurowania, nawlekania i ubierania. Rozwijają zdolności manualne dziecka i pobudzają jego kreatywność

 • ZABAWKI I ĆWICZENIA DO...

  Co kryje się pod pojęciem "motoryka dzieci"?

  Co kryje się pod pojęciem motoryki dzieci? Jest to ogólna sprawność u każdego człowieka, która odnosi się do czynności związanych z ruchem. Jak wiadomo – jest to naturalna potrzeba dziecka już od najmłodszych lat – warunkuje ona prawidłowy rozwój malucha. Co ważne – motoryka nie jest cechą wrodzoną – każda osoba musi ją nabyć w sposób naturalny. Na motorykę składają się dwie składowe – duża oraz mała. Pierwsza z nich odnosi się do obszernych ruchów ciała, które dotyczą całego ciała lub jego znacznej części. Mała motoryka to nic innego jak koordynacja ruchowa dłoni i palców.

  Co to jest motoryka mała?

  Jak już wspomnieliśmy wyżej –­­ motoryka mała jest pojęciem, które odnosi się do ruchów placów i dłoni. Jest to taki typ aktywności ruchowej, w której angażowana jest niewielka część ciała, a wszystkie czynności, które są wykonywane, wymagają dużej koncentracji uwagi oraz skupienia. ­Ten rodzaj aktywności cechuje się dużą świadomością wykonywanych działań oraz precyzją. Przykładami czynności, które wymagają dobrze rozwiniętej małej motoryki, są takie aktywności jak, np. pisanie, lepienie kształtów z plasteliny, wycinanie, malowanie, zawiązywanie butów czy zapinanie guzików.  Rozwijanie motoryki małej u dziecka powinno odbywać się systematycznie – dzięki temu Twoja pociecha zwiększy swoje umiejętności motoryczne i będzie gotowe do różnych ćwiczeń i aktywności w przedszkolu czy szkole.

  Ćwiczenia motoryki małej – oferta zabawek motorycznych w Edukatorku

  Doskonalenie motoryki małej zaczyna się już od wczesnych lat dzieci – początkowo jest to łapanie przedmiotów, przez trzymanie sztućców, aż do pisania czy rysowania. Mamy na uwadze to, jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka – dlatego też posiadamy zabawki motoryczne dla dzieci, które wspomogą kształtowanie motoryki małej. Pamiętaj, że nic tak nie rozwija, jak zabaweczki, które jednocześnie wpłyną na wyobraźnię Twojej pociechy oraz dostarczą jej mnóstwo radości płynącej z zabawy. Przykładem takich przedmiotów są pierwsze grzechotki – to właśnie po nie niemowlaki wyciągają swoje rączki i próbują je dotknąć. W następnych maluchy zaczynają bawić się klockami, które na początku lądują po całym pokoju – dzieci uwielbiają rzucać nimi, aby następnie uczyć tego, jak się je układa, tworząc z nich różnego rodzaju konstrukcje. Są to zabawki, które mają ogromny wpływ na prawidłowy rozwój motoryki małej. Zestawy zabaweczek do motoryki małej są niezastąpione – doskonalą one chwytanie, manipulowanie ruchami oraz koordynację rączek. Wspomagają one również prawidłowy rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz sensoryczno-motorycznej. W naszym sklepie znajdziesz wiele zabawek, które sprawią radość Twojemu dziecku oraz zadbają o jego prawidłowy rozwój.  

  Zestaw do motoryki małej – jakie zabawki znajdziesz w Edukatorku?

  Edukatorek to sklep, który wspiera prawidłowy rozwój dziecka na każdym jego etapie życia. W naszym sklepie znajdziesz zabawki przeznaczone zarówno dla niemowlaków, jak i większych dzieci, które poznają otaczające je przedmioty oraz uczą się, jak się nimi posługiwać. Dla najmłodszych pociech przygotowaliśmy bezpieczne, przyjazne i jakościowe przybory takie jak, m.in. grzechotki,  piramidki, sortery, pętle motoryczne. Jeżeli masz nieco większe dziecko, postaw na klocki, układanki, przeplatanki czy zestawy do tworzenia biżuterii. W ofercie posiadamy również szeroki wybór kolorowanek oraz ciastolin, które cieszą się ogromną popularnością wśród maluchów spędzających przy tych zabawkach wiele godzin. Lista produktów w naszym sklepie jest bardzo długa – sprawdź sam i postaw na prawidłowy rozwój swojej pociechy dzięki jakościowym zabawkom, które pochodzą od cenionych producentów. Wszystkie produkty charakteryzują się jakością wykonania oraz certyfikatami bezpieczeństwa, dzięki czemu Twojemu dziecku podczas nauki i zabaw jest w pełni bezpieczne. Nie czekaj – wesprzyj rozwój swojej pociechy i podaruj jej przytulne zabawki kształtujące wyobraźnię oraz umiejętności motoryczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów i zabawek do motoryki małej.

 • POMOCE I ZABAWKI...

  Pomoce logopedyczne to wszelkiego rodzaju zabawki, które ułatwią i uatrakcyjnią twojemu dziecku naukę poprawnego mówienia. Nie jest to łatwy proces, efektywność polega na wielokrotnym powtarzaniu i systematyczności. By uzyskać zadowalające wyniki nie wystarczą zajęcia z logopedą, należy z dzieckiem pracować w domu co najmniej 10 –15 minut dziennie. Jeżeli masz już wizytę u logopedy za sobą, to wiesz, jak pracować z dzieckiem, jeśli jeszcze się wahasz, to ćwiczenia oddechowe na pewno nie zaszkodzą. Są one podstawą przy problemach logopedycznych. Pogłębiają oddech, wydłużają fazę wydechową i pobudzają mięśnie przepony.

  Zabawki logopedyczne

  Zabawki logopedyczne dostępne w naszym sklepie rozwijają i usprawniają narządy mowy poprzez zabawę. Do ćwiczeń oddechowych proponujemy wszelkiego rodzaju "dmuchajki": gliniane ptaszki, drewniane piszczałki i gwizdki, łódki napędzane balonikiem, zestawy ze styropianowymi piłeczkami czy helikopterki z "odlatującym śmigłem. Dzieci uwielbiają zabawy z dmuchaniem. Kupując u nas logopedyczne pomoce, masz pewność, że są one bezpieczne dla twojej pociechy ponieważ posiadają wymagane atesty. Prawidłowo wykonane ćwiczenie oddechowe polega na wdychaniu powietrza przez nos i wydmuchiwanie ustami, a użycie rurki utrwala prawidłowy tor oddychania. Proste ćwiczenia, ale bardzo potrzebne, bo usprawniają aparat mowy. Posiadamy w sprzedaży również pomoce logopedyczne dla dzieci w postaci gier. Do ćwiczeń ortofonicznych proponujemy grę zwierzątka z naklejkami. Dziecko może naśladować głosy, różnicować wysokość i głośność dźwięków, dodatkowo ćwiczy spostrzegawczość. Gra "tworzymy słowa" może być wykorzystana do ćwiczeń wymowy dźwięków, z którymi dziecko ma problem oraz nauki liter. Nie bagatelizujmy problemów z mową u dziecka, wizyta u logopedy może pomóc rozwiać wątpliwości, a pomoce logopedyczne wesprzeć pracę nad usprawnieniem narządów mowy.

 • ROZWÓJ PAMIĘCI I...

  Zabawki wspierające rozwój dziecka. Dzięki nim maluch ćwiczy pamięć oraz logiczne myślenie

 • DREWNIANE ZABAWKI DO...

  Drewniane zabawki do krojenia - frajda dla całej rodziny!

  Uroczy widok - małe dziecko z zapałem asystujące rodzicom w codziennych czynnościach, a także zabawy naśladowcze, w których maluch wykorzystuje wiedzę zdobytą w czasie obserwacji i w zabawie korzysta z nabytego doświadczenie. Nietrudno zauważyć, że pierwsze zabawy naśladowcze dotyczą najbliższego dziecku środowisku – domu, a zabawa w przyrządzanie posiłków należy do ulubionych. Krojenie produktów - czynność, którą w trosce o bezpieczeństwo malucha raczej wykonujemy sami, a która przez to dla dziecka staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Jak pogodzić ciekawość szkraba z posługiwaniem nożem? Zakupić drewniane warzywa i owoce do krojenia.

  Zabawkowe produkty żywnościowe - nauka krojenia dla dzieci

  Prawie każdy producent zabawek ma w swojej ofercie zabawkowe produkty żywnościowe w tym takie, które można kroić. Są to drewniane bądź plastikowe zabawki (warzywa, owoce, jaja, mięso, tort, pizza do krojenia), których części połączone są specjalnym rzepem lub magnesem tworząc całość. Za pomocą dołączonego nożyka, dziecko uczy się posługiwania nożem i krojenia. Nauka krojenia dla dzieci nie jest łatwą do opanowania czynnością, dlatego warto jej naukę zacząć wcześnie wykorzystując plastikowe i drewniane owoce i warzywa do krojenia, które można wielokrotnie składać i dzielić nożem. Zabawkowe produkty żywnościowe do krojenia to świetna zabawa dla dziecka, w której pokaże swój kulinarny talent, urządzi przyjęcie dla lalek i “obiad" dla mamy.

  Zabawki do nauki krojenia, czyli jak wspierać rozwój manualny i koordynację wzrokowo-ruchową dziecka

  Zdobywanie sprawności manualnej to długotrwały proces, dla której kluczowe znaczenie mają doświadczenia z wczesnego dzieciństwa, dlatego nie zabraniajmy dzieciom lepić, rysować, malować, budować z klocków i i samodzielnie posługiwać się sztućcami. Nawet z pozoru tak nieistotna zabawa jak zabawki do nauki krojenia dla dzieci z drewnianymi owocami i warzywami do krojenia ćwiczy sprawność manualną i koordynację wzrokowo - ruchową, która przygotowuje do tak istotnej umiejętności jak pisanie.

  Zajrzyj do naszego sklepu i kup dziecku drewniane warzywa i owoce do krojenia: bezpieczne, estetyczne, trwałe zabawki znanych producentów czekają!

  Sprawdź też inne nasze zabawki edukacyjne.

 • ZABAWKI DO ODGRYWANIA RÓL

  Odgrywanie ról jest jedną z ulubionych zabaw wśród dzieci w różnym wieku. Aby dostarczała ona jeszcze większej frajdy, a przy tym również wspomagała prawidłowy rozwój dziecka, warto postawić na specjalne zestawy akcesoriów. Sprawdź, jakie zabawki do odgrywania ról warto wybrać i podaruj maluchowi wyjątkowy prezent – zapraszamy!

  Odgrywanie ról – ponadczasowa zabawa

  Będąc rodzicem, zapewne niejednokrotnie zapytałeś lub zapytałaś swoje dziecko, kim chciałoby zostać w dorosłym życiu. Wśród odpowiedzi z pewnością pojawił się policjant, lekarz, strażak, aktorka czy tancerka. Dzieci marzą o byciu kimś, a swoich planów o tym nie odkładają na przyszłość.

  Odgrywanie ról to ponadczasowa zabawa, na której wychowało się wiele pokoleń. Nasze pociechy już od najmłodszych lat lubią wcielać się w różne postacie, co nas, jako rodziców może tylko cieszyć. Dzieci w czasie naśladowania dorosłych uczą się m.in. odpowiedzialności, zależności czy kultury wobec drugiego człowieka.

  Żeby jednak zabawa sprawiała jeszcze więcej radości, niezbędne okazać się może wykorzystanie specjalnych akcesoriów, które rozwiną wyobraźnię dziecka i zagwarantują mu frajdę na wiele godzin.

  Zabawki do odgrywania ról – do wyboru, do koloru!

  Zabawki do odgrywania ról stanowią sporą część oferty naszego sklepu internetowego. Akcesoria te występują w różnych formach, które z łatwością dopasujesz do wieku swojego malucha. Oferowane przez Edukatorek produkty pozytywnie wpłyną na wszechstronny rozwój dziecka, dostarczając mu przy tym wiele radości.

  W ofercie znajdziesz m.in. zestawy do tworzenia bukietów, czyli zabawki, które szczególnie spodobają się dziewczynkom. Pozwalają one wcielić się we florystkę i komponować piękne i niepowtarzalne bukiety dla swoich najbliższych. Akcesoria te niosą ze sobą wiele zalet – wspomagają one wyobraźnię, a także zdolności manualne.

  To jednak nie wszystko, co znajduje się w Edukatorku. Na uwagę zasługują również takie zabawki do odgrywania ról jak m.in.:

  • zestawy do przygotowania warzyw,
  • zabawkowe narzędzia dla majsterkowiczów,
  • zestaw małego lekarza,
  • interaktywne kierownice dla małych rajdowców,
  • zestawy strażackie,
  • drewniane artykuły spożywcze,
  • fartuchy,
  • kostiumy karnawałowe,
  • i wiele więcej.

  Sprawdź pełną kategorię już dziś i podaruj dziecku wyjątkowy prezent, który wspomoże jego rozwój i pobudzi jego dziecięce pasje. Serdecznie zapraszamy! Edukatorek – zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku.

 • ZABAWKI DO ROZWIJANIA...

  Wyobraźnię warto rozwijać już od najmłodszych lat dziecka, co niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków w późniejszym życiu malucha. Jak wspomóc jej rozwój? Odpowiedzią na to są zabawki edukacyjne z oferty Edukatorka. Przejrzyj ofertę i wybierz specjalne zestawy zabawek do rozwijania wyobraźni u najmłodszych – zapraszamy!

  Rozwój wyobraźni – o tym warto wiedzieć!

  Jako rodzic, powinieneś wiedzieć, jak istotny jest rozwój wyobraźni u dzieci. To właśnie dzięki niej maluch uczy się nieszablonowego myślenia, radzenia sobie z postawionymi przed nim zadaniami czy rozwiązywania problemów – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Maluchy, u których rozwinięta jest wyobraźnia i kreatywność o wiele szybciej się uczą, łatwiej pojmują różne rzeczy i są z reguły zaradne.

  Rozwijanie wyobraźni za pomocą zabawy

  Bo najlepsza nauka płynie przez...zabawę! Nie inaczej jest w przypadku rozwijania kreatywności i wyobraźni. Dlatego też każdy rodzic, któremu zależy na prawidłowym rozwoju swojej pociechy, powinien zwrócić swoją uwagę na edukacyjne zabawki. Akcesoria tego typu przybierają różne formy i oferują rozrywkę zarówno tym najmłodszym, jak i nieco starszym dzieciom.

  Jeśli chodzi o rozwijanie wyobraźni, najpopularniejszymi zabawkami edukacyjnymi są różnego rodzaju zestawy kreatywne. Do takowych zaliczyć możemy m.in. przeplatanki, układanki czy rysowanki. Doskonale stymulują mózg, a także pozwalają wykazać się maluchom podczas zabawy, co świetnie pobudza kreatywność i pozytywnie oddziałuje na wyobraźnię.

  Rozwijanie wyobraźni przestrzennej i twórczej – sprawdź bogatą ofertę Edukatorka

  Przygotowując tę kategorię, przeprowadziliśmy dokładną analizę rynku. Stąd też w naszej ofercie znalazły się starannie wyselekcjonowane zestawy artystyczne, gry i inne zabawki rozwijające kreatywność, które znajdują upodobanie zarówno wśród rodziców, jak i dzieci na całym świecie. W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

  • kolorowanki,
  • zestawy z naklejkami,
  • zestawy magiczne,
  • zestawy kreatywne,
  • zestawy naukowe,
  • książeczki,
  • drewniane tory wyścigowe,
  • gry edukacyjne,
  • gry zręcznościowe,
  • papierowe przeplatanki,
  • magiczne pisaki do kolorowania,
  • zdalnie sterowane zabawki,
  • zabawkowe projektory,
  • i tysiące innych produktów.


  Oferowane przez nasz sklep zabawki występują w wielu przyjaznych, kolorowych motywach i zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania zabawek, które rozwiną wyobraźnię dzieci, dostarczając im przy tym mnóstwa frajdy – Edukatorek.

 • AKCESORIA I ZABAWKI DO...

  Zabawki i akcesoria dostępne w Edukatorku mają za zadanie dostarczyć dzieciom mnóstwa rozrywki, a także wspomagać ich prawidłowy rozwój, m.in. w czasie stawiania pierwszych kroków. Stąd też w tej kategorii umieściliśmy produkty, dzięki którym Twoja pociecha nauczy się raczkować i chodzić. Zapoznaj się z ofertą już dziś i podaruj swojemu maluchowi wyjątkowy prezent – zapraszamy!

  Zabawki do nauki raczkowania – w oczekiwaniu na pierwszy krok

  Każdy rodzic cieszy się, gdy jego dziecko uczy się nowych rzeczy. Nie inaczej jest ze stawianiem pierwszych kroków, które de facto są najważniejsze! W końcu dla maluszka, który jeszcze chwilę wcześniej jedynie leżał w jednym miejscu przejście do pozycji klęczącej lub stojącej to ogromny przeskok. Oczywiście próby wstawania często kończą się niegroźnymi upadkami, stąd też jeśli chcesz z jednej strony wspomóc malucha w jego wysiłkach, a z drugiej zadbać o jego bezpieczeństwo, powinieneś sięgnąć po zabawki do nauki raczkowania i chodzenia. Ale kiedy to zrobić?

  Nauka raczkowania – zabawki, które nie zniechęcą do stawiania kolejnych kroków

  Jeśli zauważasz, że Twoje dziecko jest coraz bardziej aktywne i wykazuje dużą chęć do pójścia przed siebie, musisz pomyśleć o zakupie odpowiednich akcesoriów, dzięki którym raczkowanie i chodzenie z miejsca stanie się prostsze. Oczywiście to nie jest ich jedyna funkcja – chodziki, pchacze i inne zabawki do chodzenia mają również inne zadanie – bawić. Dzięki temu połączeniu dziecko nie zniechęci się pierwszymi upadkami i będzie konsekwentnie stawiać kolejne kroki. A później nim się obejrzysz, pociecha będzie już biegać na pełnych obrotach po całym domu.

  Zabawki do nauki chodzenia i raczkowania – co wybrać?

  Nauka raczkowania i chodzenia to nie lada sztuka – podobnie jak dobór odpowiedniej zabawki. W końcu każde dziecko jest inne, dlatego też przed zakupem warto dokładnie przyjrzeć się każdemu produktowi. W ofercie Edukatorka znajdziesz wiele modeli akcesoriów do nauki chodzenia, wśród których znajdują się zabawki do pchania i zabawki do ciągnięcia. Przybory te występują w wielu przyjaznych motywach i kształtach. Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, masz szansę wybrać takie pchacze jak:

  • drewniany piesek,
  • drewniana kurka,
  • drewniany królik,
  • drewniany konik,
  • i wiele innych, w tym klasyczne pchacze o prostej budowie.


  Zadbaj o komfort i rozwój swojego dziecka w czasie stawiania przez niego pierwszych kroków ze sprawdzonymi zabawkami pochodzącymi od cenionych producentów. Edukatorek – sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi.

 • DOSKONALENIE...

  Zabawki doskonalące w dziecku cierpliwość i precyzję. Rozwój poprzez zabawę

 • MAŁA KRAWCOWA - nauka...

  Krawcową być... - zestawy do nauki szycia

  Każda mała dziewczynka uwielbia bawić się w modelkę lub krawcową. Nic w tym dziwnego - wszak kobieta, mała lub duża - ubóstwia się stroić. Dlatego też wychodząc naprzeciw wszystkim rodzicom, którzy chcą by ich pociecha rozwijała swoje manualne i naturalne zdolności tworzenia prezentujemy w naszym e-sklepie kreatywne zestawy do szycia dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wyjątkowe zestawy do wyplatania lub tworzenia osobistej biżuterii, które usprawnią zdolności plastyczne twojego dziecka, a nawet zestawy do własnoręcznego uszycia całej rodzinki misiów! Mały bohater z pewnością będzie chciał nauczyć się robić własne ordery, stąd dla niego zestaw do samodzielnego tworzenia zawieszek i medali. Odnajdziesz tutaj nawet mini krosno tkackie - świetny zestaw dla twórczych dzieci, które interesują się pracami ręcznymi. Strojnisie z pewnością będą chciały zaplatać bransoletki i naszyjniki wedle swojej koncepcji, a niezbędne ku temu elementy trzymać w specjalnym przyborniku. Wszelkie wyszywanki, szydełkowanie czy nawet nauka haftu krzyżykowego będzie możliwa - wystarczy tylko kilka kliknięć, by wybrana zabawka znalazła się w Waszym domu.

  Kreatywne szycie od dziecka

  Nasze zestawy do szycia dla dzieci to zabawa łącząca pożyteczne z przyjemnym: to zabawki edukacyjne pobudzające ciekawość i stymulujące kreatywność. Nauka szycia pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, a tworzenie własnej przytulanki ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Oprócz tego mała krawcowa uczy się także cierpliwości oraz dokładności. Dzięki naszym zestawom do szycia wasze pociechy będą mogły rozwinąć swój talent i stworzyć coś naprawdę oryginalnego. Przecież nic nie cieszy tak, jak własnoręcznie uszytą zabawka! Nauka szycia jeszcze nigdy nie była tak kolorowa i przyjemna!

 • ZESTAWY NAUKOWE DO...

  Zestawy edukacyjne dla dzieci

  W każdym dziecku tkwi dusza wielkiego odkrywcy i naukowca. Przychodząc na świat, jest jak niezapisana tablica. Otaczający świat jest dla niego czymś nowym, musi go odkryć na swój własny sposób. Rozwijając się, nabywa nowych umiejętności, poznaje coraz to inne elementy złożonego otoczenia, a jego naturalne pokłady ciekawości nigdy się nie wyczerpują. By maluch nie stracił swojej dociekliwości, która będzie mu towarzyszyła przez całe życie,  należy mądrze go wspierać, uważnie obserwować, cierpliwie odpowiadać na milion pytań, rozbudzać pasje i zainteresowania poprzez dostarczanie nowych bodźców – pomocne w jego rozwoju są eksperymenty naukowe dla dzieci.

  Zestawy do eksperymentów dla małych odkrywców

  Dziecko uczy się i poznaje świat poprzez zabawę, dlatego warto dostarczać mu zabawki, które przekazują wartościową wiedzę. Zestawy naukowe do samodzielnego poznawania zależności jakie zachodzą w świecie, to przyjemność i bezstresowy sposób nauczania. Dla kilkulatka fizyka, astronomia, biologia czy matematyka, to nie skomplikowana nauka, ale samo życie, coś co można zobaczyć, zbadać, po prostu – doświadczyć. Doświadczenia dla dzieci to ogromna frajda – przy pomocy prostych i bezpiecznych produktów pokażesz swojej pociesze, jak funkcjonuje otaczający go świat. 

  Zestawy naukowe dla dzieci do zabawy i ich edukacyjna rola

  Zestawy naukowe dla dzieci zaspokajają ich naturalną ciekawość (maluch uczy się poprzez zaangażowanie w działanie), rozwijają myślenie przyczynowo-skutkowe, uczą cierpliwości, koncentracji i wytrwałości. Wspierając zainteresowania i pasje swojego dziecka, budujesz jego przyszłość. Wykorzystując w zabawie zestawy do eksperymentów, masz szansę wychować osobę otwartą, kreatywną, samodzielną, chętną do nauki i poznawania świata.

  Eksperymenty chemicznie dla dzieci

  Zestaw małego chemika to jeden z najpopularniejszych zbiorów doświadczeń dla dzieci. Najmłodsi poznają tajniki wiedzy w efektowny i bezpieczny sposób. W Laboratorium chemicznym firmy Buki znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia eksperymentów dla dzieci: okulary ochronne, szczypce, pipetę, strzykawkę, probówki oraz instrukcję, w której wszystkie doświadczenia są opisane “krok po kroku”. Z tym zestawem przygotuj się na godziny niezapomnianej frajdy.

  Eksperymenty przyrodnicze dla dzieci w sklepie Edukatorek.pl

  W sklepie Edukatorek.pl kupisz proste i efektowne eksperymenty dla dzieci, zestaw fizyczny lub chemiczny, zestaw do budowy robotów, zestaw do poznawania anatomii człowieka, mikroskopy i teleskopy i inne zabawki doświadczalne. Znajdziesz tutaj bezpieczne zabawki wyłącznie renomowanych producentów: BUKI, Kapitan Nauka, Tiger Tribe, PLAN TOYS, SentoSphere. Sprawdź już dziś! • NAUKA GODZIN DLA DZIECI

  Umiejętność rozpoznawania czasu dla wielu dzieci jest nie lada wyzwaniem. Maluszkom ciężko pojąć takie pojęcia jak minuta czy godzina. Ich przyswojenie jednak jest koniecznością, stąd też chcąc ułatwić naukę i wesprzeć prawidłowy rozwój swojego dziecka, warto podarować mu specjalne akcesoria jak np. zegarki zabawkowe, które sprawią, że nauka czasu będzie również okazją do świetnej zabawy.

  Nauka zegara i godzin – podstawa, która może zniechęcić

  Nauka zegara dla dzieci czy samo odczytywanie godzin jest czynnością, która dla niektórych maluchów może wydawać się mozolna. W końcu patrzenie na wskazówki, które na pierwszy rzut oka niewiele im mówią, może skutecznie zniechęcić do dalszej nauki. Co więc zrobić, aby dziecko z uwagą uczyło się sekund, minut czy godzin?

  W tym miejscu pojawiają się zabawkowe zegarki dla dzieci, czyli specjalnie zaprojektowane akcesoria, które swoim wyglądem, a także funkcjami sprawiają, że nauka to przy okazji doskonała zabawa.

  Zegar do nauki godzin i nie tylko – bogata oferta Edukatorka

  Zabawkowe zegary do nauki dla dzieci dostarczają maluchom mnóstwa satysfakcji – pokazują przede wszystkim, jak ważne jest poznanie cyferek, które w tym wypadku oznaczają sekundy, minuty czy godziny. Co jednak najważniejsze – sprawiają, że nauka nie wymaga tak wiele wysiłku, jak w przypadku korzystania z tradycyjnych zegarów, które np. znajdziemy na ścianach. Dzięki przyjaznym grafikom i motywom jak np. kosmos, rybki, kotki, panda czy kwiatki są doskonałą zachętą do dalszego pogłębiania wiedzy.

  Zegarki zabawkowe dla dzieci, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, występują w kilku odmianach. W Edukatorku dostępne są modele do założenia na rękę, ścienne czy gotowe do postawienia na biurku obok łóżka. To jednak nie wszystko – przeglądając ofertę, natrafisz również na takie pozycje jak:

  • magnetyczne układanki w motywie godzin,
  • drewniane zegary edukacyjne,
  • zestawy edukacyjne do odczytywania czasu,
  • gry edukacyjne.


  Przejrzyj pełną ofertę najwyższej jakości zabawek do nauki czasu i spraw, żeby Twój maluch miło spędził czas podczas przyswajania nowych rzeczy. Edukatorek – sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

 • PRZYRODNICZE ZESTAWY...

  Zabawki i akcesoria dzięki którym dziecko będzie obserwowało przyrodę i uczyło się specyfiki poszczególnych roślin, zwierząt i warunków pogodowych

 • ZABAWKI I GRY DO NAUKI...

  Nauka języka angielskiego dla najmłodszych nie zawsze musi zaczynać się od poznawania gramatyki czy czasowników nieregularnych. Dla większości maluchów jest to po prostu zbyt trudne i szybko się nudzi. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko z chęcią uczyło się nowych rzeczy, podaruj mu odpowiednie gry i zabawki do nauki angielskiego dla dzieci, które znajdziesz w ofercie Edukatorka!

  Gry do nauki angielskiego dla dzieci – nauka języka przez zabawę

  Nauka angielskiego przez zabawę dla dzieci? Jak najbardziej! Warto pamiętać o tym, że maluchy uczą się w nieco inny sposób od dorosłych – najczęściej przez zabawę. Dlatego też chcąc wesprzeć rozwój dziecka, a jednocześnie zapewnić mu mnóstwo frajdy każdego dnia, warto wybrać specjalne gry do nauki angielskiego dla dzieci oraz inne zabawki, dzięki którym Twoja pociecha pozna nowe słowa i zacznie się z nimi oswajać.

  Zabawki do nauki angielskiego – dla maluchów i nieco starszych

  Dostępne na stronie gry i zabawki do nauki języka angielskiego dostosowane są poziomem dla dzieci w różnym wieku. Znajdziesz u nas m.in. miękkie książeczki z obrazkami, które doskonale sprawdzą się już dla trzylatków. Dla nieco starszych pociech polecamy sprawdzić zeszyty ćwiczeń do angielskiego czy tekturowe puzzle holograficzne. Wspomniane zabawki do nauki angielskiego dla 3 latka i starszych dzieci uczą nowych słówek, a jednocześnie wspomagają rozwój wyobraźni i kreatywności. Nasze gry wspomagają zapamiętywanie, co jest szczególnie ważne u maluchów. Książeczki, zeszyty czy puzzle to tylko część naszej oferty. Na stronie znajdziesz również inne gry do nauki angielskiego dla dzieci, wśród których znajdują się takie zabawki jak:

  Zacznij edukację swojego dziecka już dziś i podaruj mu zabawki do nauki angielskiego, dzięki którym pozna nowe słówka, które przydadzą się w przyszłości – serdecznie zapraszamy!

 • ZABAWKI I GRY DO NAUKI...

  Zabawki pomocne podczas nauki języka niemieckiego. Dostosowane dla dzieci

 • KSIĄŻKI I KSIĄŻECZKI...

  Edukacja dziecka jest dla każdego rodzica sprawą nadrzędną. Mama i tata to pierwsi nauczyciele, dzięki którym maluchy poznają otaczający je świat i sposób, w jaki on funkcjonuje. W dzisiejszych czasach edukowanie może być proste i przyjemne, a wszystko to za sprawą edukacyjnych książeczek dla dzieci. Tego typu materiały znajdziesz w tym dziale – zapraszamy!

  Książki edukacyjne dla dzieci – dla łatwiejszej nauki pociechy

  Zdarza się, że nauka dziecka i pokazywanie mu nowych rzeczy jest problematyczne. Do maluszka trzeba odpowiednio dotrzeć, tak aby nie zrazić go do dalszego poznawania świata. Najlepsza nauka płynie przez zabawę, stąd też jeśli chcesz zadbać o prawidłowy rozwój swojej pociechy, a przy tym ją zaciekawić, książeczki edukacyjne będą dobrym wyborem.

  Książeczki dla najmłodszych pomagają dziecku w przyjemny sposób zdobyć nowe umiejętności, pobudzając tym samym jego wyobraźnię i kreatywność. Kolorowe obrazki doskonale stymulują mózg i ćwiczą pamięć maluszka już od jego pierwszych lat życia.

  Taka forma nauki jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna – również dla rodzica – każdemu z nas bowiem może zabraknąć słów, aby opisać dziecku coś prostymi słowami! Książeczki dla dzieci edukacyjne sprawią, że otaczający świat będzie przyjemniejszy i łatwiej przyswajalny dla maluchów.

  Książeczki dla niemowląt – pozycje dla najmłodszych i nie tylko

  W tej kategorii znajdziesz książeczki dla maluszków, które dopasujesz do wieku swojej pociechy. W naszym asortymencie znajdują się pomoce naukowe dla najmłodszych i tych nieco starszych dzieci. W Edukatorku dostępne są książki dla dzieci edukacyjne, które przydadzą się na etapie przedszkola, zerówki czy też nauczania wczesnoszkolnego.

  Wśród produktów znajdują się pozycje, które uczą podstawowych czynności życiowych jak np. mycie zębów czy relacji z drugą osobą np. poprzez dzielenie się posiadanym przedmiotem. Na stronie znajdziesz takie książeczki dla małych dzieci jak np.:

  • aktywnościowe (m.in. rysowanki),
  • z naklejkami,
  • logopedyczne,
  • logiczne,
  • na spostrzegawczość,
  • uczące zachowań np. radzenia sobie ze złością,
  • edukacyjne,
  • o znanych osobach,
  • i setki innych.

  Każda książeczka dla dzieci jest inna – wszystkie produkty jednak łączy jedno – stanowią one doskonałe wsparcie rozwoju dla każdego malucha. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty – sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 2624 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 2624 elementów

ZABAWKI EDUKACYJNE