ŻŁOBEK, PRZEDSZKOLE, SZKOŁA 

Jest 415 produktów.

Podkategorie

 • PLECAKI
 • PLECAKI ZE SMYCZĄ
 • LUNCHBOXY
 • KOSMETYCZKI

  Kosmetyczki i organizery dla dziecka - idealne na spacer, do przedszkola lub szkoły

 • BIDONY

  Bidony - metalowe i plastikowe. Na spacer, do przedszkola i szkoły.

 • TERMOSY

  Termosy na jedzenie idealne do przedszkola, szkoły i na wycieczkę

 • ŚNIADANIÓWKA

  Śniadaniówki do przedszkola

  Śniadaniówki odpowiednie do przedszkola, szkoły, na spacer i wycieczkę. Kolorowe śniadaniówki sprawią, że Twoje dziecko chętniej zje posiłek w szkole lub przedszkolu.

 • ARTYKUŁY PLASTYCZNE

  Nic tak nie rozwija wyobraźni i kreatywności dziecka jak zabawy plastyczne. Na jego oczach powstaje coś nowego, czego autorem jest ono samo. To niezwykłe zjawisko, które zachęca do podejmowania kolejnych prób tworzenia. Akcesoria plastyczne stanowią coraz większą ofertę zarówno dla rodziców, jak też przedszkoli. Dzieci chętnie rysują, malują, wyklejają i składają zarówno w domu, jak też podczas zajęć kreatywnych w przedszkolu i szkole. W naszej ofercie dostępne są materiały plastyczne dla przedszkoli i artykuły artystyczne, które z powodzeniem wykorzystać można w domu, tworząc dzieła sztuki całą rodziną.

  Akcesoria plastyczne na dobry początek i dalszą przygodę

  Pierwszym krokiem do rozpalenia w dziecku artystycznego entuzjazmu jest zakup kredek. To przybory plastyczne, które w życiu dziecka pojawiają się najwcześniej. Mogą być to kredki ołówkowe lub świecowe, najlepiej zapakowane w kolorowym pudełku, które zachęci malucha do rysowania i kolorowania. Później pojawiają się farby i plastelina, dla starszych dzieci polecamy też flamastry dwustronne, brokatowe i zapachowe. Pierwszoklasista z pewnością ucieszy się z zabawnych gumek do mazania w kształcie lodów i słodkich makaroników, temperówki misia i dekoracyjnej taśmy samoprzylepnej.

  Materiały plastyczne do przedszkoli

  Oferujemy także materiały plastyczne dla przedszkoli, które wzbogacą i urozmaicą zajęcia artystyczne dla najmłodszych. Są to m.in. farby do malowania palcami, plastelina z foremkamikredki woskowe w różnych kształtach, farbki zapachowe zmywalne, a także fartuszki dla każdego z przedszkolaków chroniące ubranie przed zaplamieniem na kolorowo. Przybory artystyczne można wykorzystać w domu, przedszkolu i szkole. Jeżeli jesteś rodzicem, który chce rozwinąć w swoim dziecku pasję i zmysł artystyczny, to powinieneś pamiętać, że musisz się w to zaangażować również Ty. Nie wystarczy kupić kredek i farb, trzeba jeszcze poświęcić dziecku czas. Życzymy samych inspirujących i kolorowych chwil!

 • ZABAWKI EDUKACYJNE

  Zabawa jest najważniejszą aktywnością w życiu dziecka, umila czas, rozwija, uczy i kształtuje charakter. "Czego Jaś się nie nauczy, Jan nie będzie umiał ". Dzieci mają najbardziej chłonne umysły i najlepiej przyswajają wiedzę. Trzeba tylko umiejętnie pokierować i wspomóc rozwój malucha, a w przyszłości na pewno nabyte umiejętności zaprocentują. Tworząc swój własny świat, dzieci potrzebują mądrych i rozwijających przedmiotów w swoim otoczeniu, takich, które będą dostarczać bodźców i wspierać rozwój.

  Odpowiednio dobrane zabawki edukacyjne

  Niewłaściwie dobrana zabawka zniechęci dziecko. Przed kupnem kolejnego cudeńka miejmy więc na uwadze wiek dziecka, jego potrzeby i możliwości. Wybierajmy takie, które będą wspomagać rozwój psychomotoryczny szkraba, czyli zabawki edukacyjne. Pomagają one dziecku zrozumieć świat i urozmaicają proces uczenia. Maluch zapoznaje się z otoczeniem poprzez naśladownictwo, badanie, odkrywanie, próbowanie i konstruowanie. Małemu odkrywcy zapewnijmy zabawki manualne, zręcznościowe, kształtujące pamięć i logiczne myślenie, wspierające wyobraźnię i poszerzające wiedzę. Przebywając z dzieckiem codziennie, obserwujmy z czym ma kłopoty, czym się interesuje i właściwie wspierajmy poprzez wybór odpowiednich zabawek edukacyjnych. Każda zabawka czegoś uczy. Są takie, które kształtują jedną umiejętność i takie ogólnorozwojowe, odpowiednie dla niemowlaka i wskazane dla starszego dziecka. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i znajdź odpowiedni produkt na potrzeby własne lub kup zabawki do żłobka czy przedszkola. Nasza strona internetowa jest tak zaprojektowana, by ułatwić ci wybór.

  Zabawki, które bawią i edukują

  Podział na kategorie, podkategorie i grupy wiekowe z pewnością będzie pomocny. Wszystkie nasze zabawki są bezpieczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Nie przesadzajmy z ilością, stawiajmy na wszechstronność i aktualne potrzeby dziecka. Pamiętajmy, że dziecko ma czerpać radość z tego co robi. Nauka przez zabawę daje najlepsze efekty, a zabawka edukacyjna jest tylko narzędziem dydaktycznym, które czyni naukę atrakcyjniejszą.

 • ŚPIWORKI

  Śpiworki dla dzieci. Miękkie i kolorowe, sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów i kolonii.

 • PIÓRNIKI

  Piórniki do szkoły dla dziewczynek i chłopców

  Piórniki do szkoły i przedszkola dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Różne kolory i wzory piórników dla chłopców i dziewczynek.

  Wybierz idealny piórnik do przedszkola swojemu maluchowi

 • AKCESORIA DLA ANIMATORÓW

  Zabawki i akcesoria, które sprawdzą się podczas pracy animatora, a także podczas zajęć ruchowych dla dzieci.

 • NA SPORTOWE AKCESORIA

  Torby i worki sportowe, w których zmieszczą się najpotrzebniejsze akcesoria Malucha

na stronę
Pokazuje 409 - 415 z 415 elementów
Pokazuje 409 - 415 z 415 elementów
ŻŁOBEK, PRZEDSZKOLE, SZKOŁA

Zabawki i akcesoria, które zapewnią Maluchom radosny start i wspomogą na nowym etapie :)

ŻŁOBEK, PRZEDSZKOLE, SZKOŁA

Producenci