BABYSQUEEZ silikonowa butelka i pojemnik do przechowywania 2w1 180 ml blue Zobacz większe

BABYSQUEEZ silikonowa butelka i pojemnik do przechowywania 2w1 180 ml blue - Beaba

84,90 zł

BE 912624

Dostępność: W magazynie

Butelka i pojemnik do pokarmu sprawdzi się w domu i w podróży.
Dobrze wyprofilowany kształt świetnie dopasowuje się do rąk dziecka.
Dzięki szerokiemu otworowi można z łatwością napełnić go
przecierami warzywnymi i owocowymi czy jogurtem.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji: BPA, ftalanów i PVC.
Można myć ręcznie lub w zmywarce.

ZESTAW ZAWIERA:
- pojemnik do przechowywania pokarmów
- butelkę, smoczek silikonowy (6-12 miesięcy) i sztywną końcówkę (od 12 miesięcy)

POJEMNOŚĆ: 2 x 180 ml

KOLOR: niebieski

WIEK: od 6 miesięcy

Zestaw jest nowy, zapakowany w blisterek.

Przygotowanie się do roli rodzica, to nie tylko szkoła rodzenia, czytanie fachowej literatury i zgromadzenie wyprawki dla niemowlaka. Pojawienie się małej istotki stawia przed nami nie lada wyzwanie, jak zapanować nad chaosem, który zwykle pojawia się wraz z nowym członkiem rodziny? By w pełni cieszyć się macierzyństwem, codzienna opieka nad dzieckiem nie powinna być uciążliwa. Jak to mówią “potrzeba, matką wynalazków”, stąd też wykorzystując własne doświadczenia życiowe i wychodząc naprzeciw potrzebom “świeżo” upieczonym rodzicom, francuska marka Beaba założona w 1989 roku, zajęła się produkcją urządzeń i akcesoriów ułatwiających codzienną pielęgnację niemowląt, by młodzi rodzice mieli czas cieszyć się rodzicielstwem.

Akcesoria Beaba - niezbędne produkty zaspakajające potrzeby rodziców i dzieci

Pielęgnacja i karmienie. Podstawowe obowiązki rodziców wobec dzieci. Zwykle pochłaniają najwięcej czasu i często są przyczyną naszego zmęczenia i rozdrażnienia. Dlatego, by zapobiec macierzyńskiej frustracji, warto kompletowanie wyprawki zacząć od przejrzenia oferty Beaba i zaopatrzyć się w niezbędne, ułatwiające opiekę nad maleństwem urządzenia i akcesoria.

Proste, użyteczne, innowacyjne

Tak w kilku słowach można opisać produkty Beaba. Od butelek do karmienia, przez akcesoria do kąpieli, aż po elektroniczne nianie i urządzenia wielofunkcyjne do gotowania na parze. Kubki dla dzieci, słoiczki, przewijaki i wanienki, organizery, torby i podgrzewacze - użyteczność, prosta obsługa, wysoka jakość i nowoczesny design akcesoriów Beaba dla dzieci, sprawił, że pokochali je rodzice na całym świecie. Z urządzeniami i akcesoriami Beaba codzienna opieka nad maleństwem jest zdecydowanie łatwiejsza. Kto poznał już tę markę, pozostaje jej wierny, bo trudno nie polubić kogoś, kto potrafi zadbać i o rodzica, i o dziecko. Beaba - francuska marka obecna w naszym sklepie internetowym Ponieważ dla nas dobro dziecka jest najważniejsze, wśród wielu produktów, które mamy do zaoferowania w naszym sklepie, akcesoriów Beaba nie mogło zabraknąć. Już dziś, bez wychodzenia z domu, możesz zostać posiadaczem, ułatwiających życie świeżo upieczonym rodzicom, urządzeń i akcesoriów Beaba.

Produkty powiązane

DO JEDZENIA

Ostatnio przeglądane

Producenci