DREWNIANY ZESTAW KUCHENNY akcesoria do domku dla lalek Zobacz większe

DREWNIANY ZESTAW KUCHENNY akcesoria do domku dla lalek - Little Dutch

68,90 zł

LD4476

Dostępność: W magazynie

Drewniany zestaw kuchenny to uzupełnienie wystroju domku
Little Dutch (i nie tylko), jak również zestaw do kreatywnej zabawy.
Elementy wykonane są z wysokiej jakości drewna
i malowane bezpiecznymi dla dzieci farbkami na bazie wody.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Drewniane zabawki wpływają pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka.
Za pomocą zestawu dzieci rozwijają wyobraźnię i kreatywne myślenie,
ćwiczą motorykę paluszków i poprawiają sprawność manualną.
Ponadto kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija u dziecka poczucie estetyki.

ZESTAW ZAWIERA:
- naklejki do samodzielnego dekorowania, stół z ławami do siedzenia,
- talerzyki, garnuszki, lodówkę, toster oraz ludzika

Wszystkie zestawy Little Dutch można łączyć ze sobą i wspólnie się nimi bawić.

WIEK: od 3 lat

Zestaw jest nowy, zapakowany w kartonik.

Zabawki Litte Dutch

Rodzinne firmy produkujące zabawki nie są zjawiskiem nowym w branży. Praktycznie w każdym kraju spotkamy się z takowymi. Pomysły zaczerpnięte z życia i obserwacji najbliższych, wspólne cele i ideały stoją za sukcesem rodzinnych biznesów. Nie inaczej jest w przypadku Little Dutch. Ten holenderski producent zabawek, początkowo znany niewielkiej grupie odbiorców, szybko wspina się na “wyżyny”, podbija rodzimy rynek, a obecnie jego produkty są dostępne w wielu europejskich krajach i nie tylko.

Little - Dutch zabawki - funkcjonalność, jakość i estetyka

Rodzinny biznes Little - Dutch zawdzięcza swój sukces zabawkom, które wyróżnia na tle konkurencji estetyka, wysoka jakość i troska o bezpieczeństwo najmłodszych (poparte odpowiednimi certyfikatami), a także różnorodność produktów dostosowanych do wieku i potrzeb dziecka. Drewniane i pluszowe zabawki Little Dutch spełniają swoje podstawowe zadania, czyli bawią i rozwijają, a dodatkowo przemawiają za nimi - funkcjonalność, dbałość o szczegóły i miła w odbiorze kolorystyka.

Zabawki Little - Dutch dla niemowlaka i przedszkolaka

Z myślą o najmłodszych wprowadziliśmy do sprzedaży zabawki Little - Dutch. Doskonała opinia i popularność produktów na wielu rynkach sprawiła, że bez obaw proponujemy je polskim, najmłodszym klientom. Wśród zabawek LittleDutch są dedykowane niemowlętom zawieszki do wózków, smoczków i łóżeczek, przytulanki i zabawki sensoryczne dla najmłodszych, a także drewniane klocki i pojazdy dla przedszkolaków. Żeby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój, w jego otoczeniu nie może zabraknąć zabawek aktywizujących wszystkie zmysły, stąd ich różne faktury, kształty i nowatorskie rozwiązania. Warto tez podkreślić rolę drewnianych klocków i sorterów, które nie tylko ćwiczą wyobraźnię przestrzenną, ale usprawniają motorykę, pobudzają kreatywność i są doskonałym narzędziem edukacyjnym do zapoznawania z kształtami, pojęciem zbiorów czy ćwiczeniem w liczeniu. Little - Dutch zabawki, to bezpieczne, wspierające rozwój produkty dla najmłodszych, bez których dzieciństwo miałoby smutne oblicze. Szukając zabawek dla maluszka, skorzystaj z propozycji firmy Little Dutch Polska dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Produkty powiązane

AKCESORIA DLA LALEK

Ostatnio przeglądane

Producenci