DWUSTRONNA TABLICA Zobacz większe

DWUSTRONNA TABLICA - Melissa and Doug

359,90 zł

MD 11282

Dostępność: W magazynie

Ta wyjątkowa tablica zamieni pokój Twojego dziecka
w prawdziwą pracownię artystyczną.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT DLA MAŁEGO ARTYSTY!

Tablica jest dwustronna, ma regulowaną wysokość.
Można do niej przypiąć papier, który utrzyma się
na tablicy dzięki zamontowanym uchwytom.
Dodatkowo tablica zawiera 2 półeczki z wgłębieniami
na akcesoria do malowania.

ZESTAW ZAWIERA:
- dwustronną tablicę (strona kredowa i biała - do pisania flamastrami),
- 2 półeczki na akcesoria,
- 4 uchwyty do papieru.
 
WYMIARY OPAKOWANIA: 72 x 13,5 x 63 cm

WYMIARY TABLICY: 119 x 68 x 66 cm

WIEK: od 3 lat

Zabawka jest nowa, zapakowana w karton.

Zestaw nie zawiera akcesoriów widocznych na zdjęciach (farbki, pędzelki, papier).

Melissa and Doug - tradycyjne zabawki z współczesnym wdziękiem

Chociaż te współczesne diametralnie różnią się od zabawek nawet i tych, z dzieciństwa naszych dziadków, to idea zabawy i zabawek pozostaje ta sama od wieków- bawić i uczyć. Producenci zabawek nie zaprzepaścili spuścizny przodków i wielu z nich inspiruje się zapomnianymi zabawkami, nadając im nowoczesne szlify. Wiodącym producentem tego typu zabawek jest firma “Melissa and Doug”.

Melissa and Doug – producent zabawek z 30- o letnim stażem

W 1988 roku, dwoje przyjaciół - Melissa i Doug z amerykańskiego miasta Wilton w stanie Connecticut w garażu ojca Douga założyło firmę produkującą zabawki i rozwożąc je pożyczonym autem po wybrzeżu. Para dwudziestolatków, która w biznes włożyła własna oszczędności i ogromny zapał, dziś jest marką znaną na całym świecie. Sukces zawdzięcza spójności życia rodzinnego z pracą, ponieważ para przyjaciół została małżeństwem, dochowała się sześciorga dzieci (Brendon, Ilana, Audrey, Esther, Sydelle, Nate), które są nie tylko inspiracją do tworzenia nowych zabawek, ale również pierwszymi ich testerami. Melissa & Doug zabawki specjalizuje się w produktach ogólnorozwojowych, przeznaczonych dla dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych, z nastawieniem na zabawki drewniane. Państwo Bernstein – fani puzzli i układanek, obecnie poszerzyli ofertę o kilka tysięcy różnych produktów, nad których projektami pracuje zespół kreatorów pod wodzą Melissy. Zabawki Melissa and Doug, to pasja i zaangażowanie (plus wymagane certyfikaty bezpieczeństwa), które przełożyły się na sukces firmy.

Dzieci poprzez zabawę z Melissą and Dougiem nauczą się nowych rzeczy

Myśl przewodnia producenta zabawek Melissa and Doug. Stąd w ofercie zabawki, które rozwijają i uczą, nie tracąc pierwotnego przeznaczenia, czyli zabawy i dawania radości. Melissa&Doug zabawki, to rozwijające procesy myślowe puzzle i układanki, usprawniające motorykę klocki, rozwijające wyobraźnię zestawy konstrukcyjne, wspierające zdolności artystyczne zestawy plastyczne, tematyczne (do zabawy w dom, teatr, ogrodnika itp.) i instrumenty muzyczne i wiele innych, dzięki którym Wasz maluch może zyskać ciekawe i radosne dzieciństwo.

Melissa and Doug zabawki – do nabycia w naszym sklepie internetowym.

ARTYKUŁY PLASTYCZNE

Ostatnio przeglądane

Producenci