DREWNIANY HIPOPOTAM zwierzątko do ciągnięcia Zobacz większe

DREWNIANY HIPOPOTAM zwierzątko do ciągnięcia - Janod

99,90 zł

J08239

Dostępność: W magazynie

Hipopotam do ciągnięcia z serii Zigolos
będzie świetnym towarzyszem pierwszych kroków dziecka.
Zwierzątko ma intensywne kolory i piękny design.
Uroku dodają mu: otwarta mordka,
dwa śmieszne zęby i długi, wystający język z filcu.
Ogonek na sprężynie rusza się na boki, a mały metalowy dzwoneczek
z przodu wydaje przyjemne dźwięki podczas prowadzenia na sznureczku.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Szeroki rozstaw kół zapewnia zabawce stabilność.
Kółka wykończono gumą, dzięki czemu nie rysują podłogi w domu.

materiał: drewno, metal, sznurek, filc

WYMIARY OPAKOWANIA: 21 x 13,5 x 14 cm

WYMIARY ZABAWKI: 19 x 12 x 12 cm

WIEK: od 12 miesięcy

Zabawka jest nowa.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki,
które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości.

Janod – zabawki, jak z dziecięcych marzeń

Proponowane obecnie zabawki bardzo często nie wymagają od dziecka dużego zaangażowania, wszystko mu pokażą, powiedzą i za nie zrobią, nie wspierają jego kreatywności i nie rozwijają wyobraźni. To dobry moment, aby sięgnąć do korzeni, zaczerpnąć inspiracji z tradycji, co doskonale od 1970 roku czyni marka Janod.

Janod to francuska marka specjalizująca się w kreowaniu fantastycznego i inspirującego świata małego odkrywcy. W swojej ofercie posiada ponad 500 propozycji, każda jest inna, unikalna, jednak łączy je jedno – bezpieczeństwo i zdolność do stymulacji wielu sfer rozwoju dziecka. Zabawki Janod są projektowane przez francuskich designerów, którzy są mocnym ogniwem w firmie. Wszystkie wykonane są z ogromną starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Do ich produkcji używa się tylko certyfikowanych i bezpiecznych materiałów, przede wszystkim jest to drewno.

Janod tchnęła świeżość w tradycyjne zabawki, którymi bawiły się nasze starsze pokolenia. To szeroki wachlarz puzzli, układanek, pojazdów do ciągnięcia, instrumentów muzycznych, jeździków i bujaków, gier i figurek. Zabawa nimi umożliwia rozwój zdolności manualnych i zręcznościowych maluchów, a także wspiera koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci uczą się kształtów i kolorów, odkrywają i poznają świat, który jest im przyjazny i dla nich bezpieczny.

Zabawki Janod spełniają normy bezpieczeństwa tj. EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH. Rodzice mają pewność, że ich dziecko bawi się i uczy w najlepszych dla niego warunkach. Marka może pochwalić się również wieloma sukcesami. Pozytywne opinie dzieci, rodziców i ekspertów pozwoliły wielokrotnie przyznać jej nagrody w konkursach Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award i Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award. Janod to firma godna zaufania rodziców i wybór warty dziecięcego uśmiechu.

Produkty powiązane

DO CIĄGNIĘCIA

Ostatnio przeglądane

Producenci