MINERAL zestaw kąpielowy Zobacz większe

MINERAL zestaw kąpielowy - Beaba

152,90 zł

BE 920303

Dostępność: W magazynie

Wyjątkowy zestaw do pierwszych kąpieli.
Zapakowany w stylowy pleciony koszyk
i utrzymany w łagodnych odcieniach niebieskiego.
Zawiera aż 5 elementów, niezbędnych
do pielęgnacji małego dziecka.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT DLA NOWORODKA!

ZESTAW ZAWIERA:
- szczoteczkę do włosów niemowlaka z bardzo miękkim nylonowym włosiem,
- grzebień z zaokrąglonymi zębami, delikatny dla włosków,
  (można go przechowywać w tylnej części szczoteczki, dzięki czemu zajmą mniej miejsca),
- nożyczki ze stali nierdzewnej, o zaokrąglonych końcówkach,
  bezpieczne do pielęgnacji paznokci niemowlęcia,
  (dla dodatkowej higieny i ostrożności dołączono do nich osobne etui),
- termometr cieczowy do kąpieli, o zaokrąglonych kształtach,
- biały ręcznik kąpielowy z kapturkiem, wykonany z chłonnego materiału frotte,
  obszyty materiałem w odcieniu, pasującym do całości zestawu.

Ręcznik można prać w pralce w temperaturze 30°C.

WYMIARY RĘCZNIKA: 70 x 70 cm

WYMIARY KOSZYCZKA: 23,4 x 17,5 x 12,5 cm

WAGA: 384 g

Zestaw jest nowy, zafoliowany.

Przygotowanie się do roli rodzica, to nie tylko szkoła rodzenia, czytanie fachowej literatury i zgromadzenie wyprawki dla niemowlaka. Pojawienie się małej istotki stawia przed nami nie lada wyzwanie, jak zapanować nad chaosem, który zwykle pojawia się wraz z nowym członkiem rodziny? By w pełni cieszyć się macierzyństwem, codzienna opieka nad dzieckiem nie powinna być uciążliwa. Jak to mówią “potrzeba, matką wynalazków”, stąd też wykorzystując własne doświadczenia życiowe i wychodząc naprzeciw potrzebom “świeżo” upieczonym rodzicom, francuska marka Beaba założona w 1989 roku, zajęła się produkcją urządzeń i akcesoriów ułatwiających codzienną pielęgnację niemowląt, by młodzi rodzice mieli czas cieszyć się rodzicielstwem.

Akcesoria Beaba - niezbędne produkty zaspakajające potrzeby rodziców i dzieci

Pielęgnacja i karmienie. Podstawowe obowiązki rodziców wobec dzieci. Zwykle pochłaniają najwięcej czasu i często są przyczyną naszego zmęczenia i rozdrażnienia. Dlatego, by zapobiec macierzyńskiej frustracji, warto kompletowanie wyprawki zacząć od przejrzenia oferty Beaba i zaopatrzyć się w niezbędne, ułatwiające opiekę nad maleństwem urządzenia i akcesoria.

Proste, użyteczne, innowacyjne

Tak w kilku słowach można opisać produkty Beaba. Od butelek do karmienia, przez akcesoria do kąpieli, aż po elektroniczne nianie i urządzenia wielofunkcyjne do gotowania na parze. Kubki dla dzieci, słoiczki, przewijaki i wanienki, organizery, torby i podgrzewacze - użyteczność, prosta obsługa, wysoka jakość i nowoczesny design akcesoriów Beaba dla dzieci, sprawił, że pokochali je rodzice na całym świecie. Z urządzeniami i akcesoriami Beaba codzienna opieka nad maleństwem jest zdecydowanie łatwiejsza. Kto poznał już tę markę, pozostaje jej wierny, bo trudno nie polubić kogoś, kto potrafi zadbać i o rodzica, i o dziecko. Beaba - francuska marka obecna w naszym sklepie internetowym Ponieważ dla nas dobro dziecka jest najważniejsze, wśród wielu produktów, które mamy do zaoferowania w naszym sklepie, akcesoriów Beaba nie mogło zabraknąć. Już dziś, bez wychodzenia z domu, możesz zostać posiadaczem, ułatwiających życie świeżo upieczonym rodzicom, urządzeń i akcesoriów Beaba.

DO KĄPIELI

Ostatnio przeglądane

Producenci