FARBY TEMPEROWE w tubce 8 sztuk Zobacz większe

FARBY TEMPEROWE w tubce 8 sztuk - Crayola

37,90 zł

CR 7407

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Lubicie malować? Wypróbujcie farby temperowe!
Farby te posiadają intensywne kolory i sprawią,
że Twoje dziecko jeszcze bardziej pokocha malowanie!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Farby łatwo można zmyć. Są bezpieczne dla dziecka i nietoksyczne.
Można więc być spokojnym o skórę i stan ubrania dziecka.

Farby posiadają intensywne kolory i są proste w użyciu.
To doskonała propozycja zarówno dla wprawionych plastyków,
jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z malowaniem.

ZESTAW ZAWIERA:
- 8 tubek z farbami temperowymi (każda po 12 ml),
- pędzelek,
- specjalna podkładka do mieszania kolorów.

WYMIARY OPAKOWANIA: 24 x 2 x 10 cm

WIEK: od 3 lat

Produkt jest nowy, zapakowany w praktyczne etui.

Crayola zabawki dla dzieci, które otwierają drzwi wyobraźni

Kredki, flamastry, farby Crayola– w każdym dziecku tkwi mały artysta. Rysowanie, malowanie, lepienie i wycinanie, tego maluchom nie wolno zabraniać, a wręcz należy zachęcać do twórczego działania. Nawet pierwsze bazgroły, to dziecięce dzieła sztuki, które rozwijają wyobraźnię i usprawniają manualnie. Dostarczając maluchom odpowiednich narzędzi twórczych takich jak artykuły piśmiennicze Crayola nie tylko dbamy o dziecięcy rozwój, ale zapewniamy ciekawą zabawę i być może wspieramy przyszłych artystów.

Każde dziecko lubi tworzyć, jedne mają do tego większe zdolności, inne nieco mniejsze i tylko od dorosłych zależy, by dzieci nie zniechęciły do takiej aktywności. Najczęstszym błędem rodziców jest krytykowanie małych artystów i zaczynanie od zbyt wymagających materiałów twórczych. Aby dziecięca twórczość była łatwa i przyjemna firma Crayola tworzy produkty dla najmłodszych (kredki świecowe, farby do malowania palcami, plastelina), a także starszych dzieci (flamastry, markery, farby akwarelowe, tempery, nożyczki do wzorków). By zabawa była jeszcze ciekawsza, w ofercie znaleźć można zestawy kreatywne Crayola (kolorowanki, zestaw do robienia bransoletek, flamastry do efektów specjalnych), a także takie pomysłowe artykuły jak pachnące i “śmierdzące” flamastry, farmy i kredki zmywalne.

Przybory szkolne Crayola - zajęcia artystyczne w szkole to wiele radości

Przygotowując wyprawkę szkolną warto wcześniej pomyśleć o przyborach szkolnych. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne artykuły na zajęcia plastyczne. Różnorodność, wyraziste kolory, produkty spełniające normy bezpieczeństwa to cecha wyróżniająca artykuły Crayola. Amerykańskie przedsiębiorstwo Crayola swoje pierwsze kredki wyprodukowało w 1903 roku i z powodzeniem konkuruje z innymi firmami do dnia dzisiejszego. Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku, podaruj mu przybory Crayola.

FARBKI

Ostatnio przeglądane

Producenci