DREWNIANY GARAŻ zestaw z autkami Zobacz większe

DREWNIANY GARAŻ zestaw z autkami - Little Dutch

298,90 zł

LD4432

Dostępność: W magazynie

Drewniany dwupoziomowy garaż wraz z lądowiskiem dla helikopterów
bawi i uczy podstawowych zasad ruchu drogowego.
Utrzymany w pięknej, pastelowej kolorystyce.
Garaż wymaga samodzielnego złożenia.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Garaż będzie doskonałym wstępem rozmowy z dzieckiem o bezpieczeństwie na drodze.
Mocna drewniana konstrukcja sprawi, że garaż będzie ulubioną zabawką przez bardzo długi czas.

Podnośnik samochodowy podnosi autka w górę i opuszcza je w dół.
Helikopter ma miejsce do lądowania, a auta można parkować na każdym z poziomów parkingu.
W garażu znajduje się stacja benzynowa.
W zestawie znajdują się znaki drogowe, 3 autka i helikopter.

WYMIARY OPAKOWANIA: 47 x 31 x 20 cm

WYMIARY ZABAWKI: 45,7 x 30,8 x 36,1 cm

WIEK: od 3 lat

Garaż jest nowy, zapakowany w kolorowy kartonik.

Zabawki Litte Dutch

Rodzinne firmy produkujące zabawki nie są zjawiskiem nowym w branży. Praktycznie w każdym kraju spotkamy się z takowymi. Pomysły zaczerpnięte z życia i obserwacji najbliższych, wspólne cele i ideały stoją za sukcesem rodzinnych biznesów. Nie inaczej jest w przypadku Little Dutch. Ten holenderski producent zabawek, początkowo znany niewielkiej grupie odbiorców, szybko wspina się na “wyżyny”, podbija rodzimy rynek, a obecnie jego produkty są dostępne w wielu europejskich krajach i nie tylko.

Little - Dutch zabawki - funkcjonalność, jakość i estetyka

Rodzinny biznes Little - Dutch zawdzięcza swój sukces zabawkom, które wyróżnia na tle konkurencji estetyka, wysoka jakość i troska o bezpieczeństwo najmłodszych (poparte odpowiednimi certyfikatami), a także różnorodność produktów dostosowanych do wieku i potrzeb dziecka. Drewniane i pluszowe zabawki Little Dutch spełniają swoje podstawowe zadania, czyli bawią i rozwijają, a dodatkowo przemawiają za nimi - funkcjonalność, dbałość o szczegóły i miła w odbiorze kolorystyka.

Zabawki Little - Dutch dla niemowlaka i przedszkolaka

Z myślą o najmłodszych wprowadziliśmy do sprzedaży zabawki Little - Dutch. Doskonała opinia i popularność produktów na wielu rynkach sprawiła, że bez obaw proponujemy je polskim, najmłodszym klientom. Wśród zabawek LittleDutch są dedykowane niemowlętom zawieszki do wózków, smoczków i łóżeczek, przytulanki i zabawki sensoryczne dla najmłodszych, a także drewniane klocki i pojazdy dla przedszkolaków. Żeby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój, w jego otoczeniu nie może zabraknąć zabawek aktywizujących wszystkie zmysły, stąd ich różne faktury, kształty i nowatorskie rozwiązania. Warto tez podkreślić rolę drewnianych klocków i sorterów, które nie tylko ćwiczą wyobraźnię przestrzenną, ale usprawniają motorykę, pobudzają kreatywność i są doskonałym narzędziem edukacyjnym do zapoznawania z kształtami, pojęciem zbiorów czy ćwiczeniem w liczeniu. Little - Dutch zabawki, to bezpieczne, wspierające rozwój produkty dla najmłodszych, bez których dzieciństwo miałoby smutne oblicze. Szukając zabawek dla maluszka, skorzystaj z propozycji firmy Little Dutch Polska dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Produkty powiązane

GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA

Ostatnio przeglądane

Producenci