PARK LINOWY gra karciana Zobacz większe

PARK LINOWY gra karciana - DJECO

48,90 zł

DJ05180

Dostępność: W magazynie

Gra karciana, której celem jest zdobycie, jak największej
ilości punktów poprzez ułożenie, jak najdłuższego parku linowego.
Świetna zabawa dla całej rodziny.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Gdy jeden z graczy skończy budować swój park linowy, ogłasza „Koniec”!
i bierze kartę Bonus o najwyższej wartości.
Jego kolejka się kończy i już nie może zmodyfikować swojego toru przeszkód.
Pozostali gracze kontynuują budowę swoich torów i ogłaszają „Koniec”,
gdy tylko skończą swój tor przeszkód.
Jeśli jest jeszcze karta Bonus o najwyższej wartości, mogą ją pobrać.

Koniec gry
Gdy wszyscy gracze utworzyli już swoje tory przeszkód,
sprawdzamy je i liczymy punkty: 1 punkt za każdą położoną kartę.
Do tego dodajemy punkt lub punkty za kartę Bonus, jeśli taka jest.
Wygrywa gracz, który zdobył największą ilość punktów.
Gdy jest remis, wygrywa ten gracz, który ma największą wartość karty Bonus.

Ilość graczy:
od 2 do 4 graczy

Czas gry:
ok. 15 minut

ZESTAW ZAWIERA:
- 8 kart Start i Meta, 45 kart Aktywności i 3 karty Bonus

WYMIARY OPAKOWANIA:
15,6 x 11,7 x 2,8 cm

WIEK:
od 6 lat

Gra jest nowa, zapakowana w kartonik.

Zabawki francuskiej firmy Djeco wyróżniają się wzornictwem, oryginalnością pomysłów i przepięknymi kolorami. W ofercie Djeco znajdują się przede wszystkim zabawki edukacyjne, puzzle, gry oraz zestawy kreatywne.

Zabawki - przyjaciółmi dzieci

Te niezwykłe przedmioty towarzyszą dziecku od pierwszych chwil życia. Wielu dorosłych z sentymentem wspomina ulubionego misia przytulankę, konika na biegunach czy rodzinne wieczory przy grach planszowych. Zabawki w życiu młodego człowieka odgrywają ogromną rolę. Są przyjaciółmi, którym powierzają swoje sekrety, uczą postaw społecznych, wspierają rozwój psychoruchowy. Ilość zabawek na sklepowych półkach wywołuje zawrót głowy, wybór właściwych bywa trudny.

Czym sugerować się przy kupnie zabawek?

Przede wszystkim zwrócić uwagę na producenta. Zabawki niewiadomego pochodzenia mogą okazać się niebezpieczne dla twojej pociechy. My proponujemy zabawki znanej nie tylko na europejskich rynkach firmy Djeco. Ten francuski producent zachwyca znakomicie zaprojektowanymi zabawkami, grami i zestawami kreatywnymi dla dzieci. Doskonała jakość, ciekawe wzornictwo i mnóstwo radości dla dziecka w każdym wieku, to tylko niektóre cechy jej produktów.

Kilka słów o firmie Djeco

Powstała w Paryżu w 1954 roku. Od 1989 jej właścicielką jest Veronigue Michel Doles. Firma Djeco od ponad 60 lat zajmuje się produkcją zabawek i gier dla dzieci i młodzieży. Wielokrotnie zdobywała nagrody za swoje produkty, które równie często gościły i goszczą na europejskich wystawach i targach. Firma Djeco współpracuje z ilustratorami dla dzieci i młodzieży, dzięki temu jej zabawki zawsze trafiają w gust młodego człowieka. Inspiracją dla produktów jest przyroda i otaczający świat. Producent pomyślał o dzieciach w każdym wieku. W swojej ofercie Djeco posiada zabawki sensoryczno – motoryczne dla niemowląt i małych dzieci, edukacyjne i kreatywne dla nieco starszych aż po puzzle i Djeco gry logiczne dla młodzieży.

Jak rozpoznać zabawki Djeco?

Nic trudnego. Trzeba tylko szukać logo zielonej jaszczurki – gekona. Jest to znak firmowy Djeco. Gekon to symbol siły, poszukiwania prawdy i dążenia do osiągnięcia założonych celów, kolor zielony symbolizuje związek z naturą. Cała prawda o firmie zamknięta w logo. Co można powiedzieć o zabawkach Djeco? Oryginalne, niepowtarzalne, piękne. Z punktu widzenia specjalistów - rozwijające, kreatywne i edukujące. Przekonaj się sam o ich zaletach, dokonując zakupów zabawek Djeco w naszym sklepie.

Produkty powiązane

KARCIANE

Ostatnio przeglądane

Producenci