ZAWODY gra karciana Zobacz większe

ZAWODY gra karciana - DJECO

35,90 zł

DJ05115

Dostępność: W magazynie

Gra karciana dla całej rodziny, 
w której 42 karty są podzielone
na 7 rodzin przedstawiających różne zawody.
Należy zebrać całą rodzinę. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

ŚWIETNY PREZENT DLA PRZEDSZKOLAKA!
Gra uczy spostrzegawczości i refleksu oraz wymaga skupienia.
Gra dla 2 - 5 osób.

ZASADY GRY:

Należy rozdać każdemu graczowi po 7 kart,
reszta kart pozostaje w talii do ciągnięcia,
gracze układają swoje karty według rodzin, zaczyna najmłodszy
i gramy zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
Gracz, który ma przynajmniej jedną kartę z rodziny
pyta poprzednika o pozostałe karty z tej rodziny,
jeśli je otrzyma to kontynuuje grę (pyta dalej),
a jeśli nie to ciągnie kartę z talii
i kolej przechodzi na następnego gracza.
Gracz, który zbierze wszystkie 6 kart z danej rodziny woła "rodzinka"
i kładzie je przed sobą i pyta o następną kartę.
Gra się kończy kiedy wszystkie rodzinki zostaną połączone.

ZESTAW ZAWIERA: 42 karty (7 rodzin)

WYMIARY OPAKOWANIA: 11,7 x 8,5 x 2,8 cm

WIEK: od 5 lat

Gra jest nowa, zapakowana w kolorowy kartonik do przechowywania kart.


Zabawki francuskiej firmy Djeco wyróżniają się wzornictwem, oryginalnością pomysłów i przepięknymi kolorami. W ofercie Djeco znajdują się przede wszystkim zabawki edukacyjne, puzzle, gry oraz zestawy kreatywne.

Zabawki - przyjaciółmi dzieci

Te niezwykłe przedmioty towarzyszą dziecku od pierwszych chwil życia. Wielu dorosłych z sentymentem wspomina ulubionego misia przytulankę, konika na biegunach czy rodzinne wieczory przy grach planszowych. Zabawki w życiu młodego człowieka odgrywają ogromną rolę. Są przyjaciółmi, którym powierzają swoje sekrety, uczą postaw społecznych, wspierają rozwój psychoruchowy. Ilość zabawek na sklepowych półkach wywołuje zawrót głowy, wybór właściwych bywa trudny.

Czym sugerować się przy kupnie zabawek?

Przede wszystkim zwrócić uwagę na producenta. Zabawki niewiadomego pochodzenia mogą okazać się niebezpieczne dla twojej pociechy. My proponujemy zabawki znanej nie tylko na europejskich rynkach firmy Djeco. Ten francuski producent zachwyca znakomicie zaprojektowanymi zabawkami, grami i zestawami kreatywnymi dla dzieci. Doskonała jakość, ciekawe wzornictwo i mnóstwo radości dla dziecka w każdym wieku, to tylko niektóre cechy jej produktów.

Kilka słów o firmie Djeco

Powstała w Paryżu w 1954 roku. Od 1989 jej właścicielką jest Veronigue Michel Doles. Firma Djeco od ponad 60 lat zajmuje się produkcją zabawek i gier dla dzieci i młodzieży. Wielokrotnie zdobywała nagrody za swoje produkty, które równie często gościły i goszczą na europejskich wystawach i targach. Firma Djeco współpracuje z ilustratorami dla dzieci i młodzieży, dzięki temu jej zabawki zawsze trafiają w gust młodego człowieka. Inspiracją dla produktów jest przyroda i otaczający świat. Producent pomyślał o dzieciach w każdym wieku. W swojej ofercie Djeco posiada zabawki sensoryczno – motoryczne dla niemowląt i małych dzieci, edukacyjne i kreatywne dla nieco starszych aż po puzzle i Djeco gry logiczne dla młodzieży.

Jak rozpoznać zabawki Djeco?

Nic trudnego. Trzeba tylko szukać logo zielonej jaszczurki – gekona. Jest to znak firmowy Djeco. Gekon to symbol siły, poszukiwania prawdy i dążenia do osiągnięcia założonych celów, kolor zielony symbolizuje związek z naturą. Cała prawda o firmie zamknięta w logo. Co można powiedzieć o zabawkach Djeco? Oryginalne, niepowtarzalne, piękne. Z punktu widzenia specjalistów - rozwijające, kreatywne i edukujące. Przekonaj się sam o ich zaletach, dokonując zakupów zabawek Djeco w naszym sklepie.

KARCIANE

Ostatnio przeglądane

Producenci