BOGOSS szkielet gra karciana Zobacz większe

BOGOSS szkielet gra karciana - DJECO

59,90 zł

DJ05160

Dostępność: W magazynie

Zabawna gra karciana Bogoss plegająca
na jak najszybszym ułożeniu szkieletu.
Kiedy gracz skompletuje szkielet,
wtedy układa go przed sobą.
Gra kończy się gdy któryś z uczestników
ułoży 2 zielone szkielety lub 1 czerwony.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

ŚWIETNA ZABAWA GWARANTOWANA!

Dla jeszcze większej zabawy i dreszczyku emocji, wszystkie karty świecą w ciemności!
Aby karty świeciły należy je wystawić na działanie światła na kilka minut przed rozdaniem.

Gra przeznaczona dla: 2 - 4 osób

Czas gry: 15 min.

ZESTAW ZAWIERA:
- 44 karty świecące w ciemnościach,
- 30 kart "szkielet" z zielonym symbolem,
- 12 kart "złamany szkielet" z czerwonym symbolem,
- 2 jokery,
- instrukcję gry na opakowaniu.

WYMIARY OPAKOWANIA: 15 x 11,7 x 2,8 cm

WIEK: od 6 lat

Gra jest nowa, zafoliowana.

Zabawki francuskiej firmy Djeco wyróżniają się wzornictwem, oryginalnością pomysłów i przepięknymi kolorami. W ofercie Djeco znajdują się przede wszystkim zabawki edukacyjne, puzzle, gry oraz zestawy kreatywne.

Zabawki - przyjaciółmi dzieci

Te niezwykłe przedmioty towarzyszą dziecku od pierwszych chwil życia. Wielu dorosłych z sentymentem wspomina ulubionego misia przytulankę, konika na biegunach czy rodzinne wieczory przy grach planszowych. Zabawki w życiu młodego człowieka odgrywają ogromną rolę. Są przyjaciółmi, którym powierzają swoje sekrety, uczą postaw społecznych, wspierają rozwój psychoruchowy. Ilość zabawek na sklepowych półkach wywołuje zawrót głowy, wybór właściwych bywa trudny.

Czym sugerować się przy kupnie zabawek?

Przede wszystkim zwrócić uwagę na producenta. Zabawki niewiadomego pochodzenia mogą okazać się niebezpieczne dla twojej pociechy. My proponujemy zabawki znanej nie tylko na europejskich rynkach firmy Djeco. Ten francuski producent zachwyca znakomicie zaprojektowanymi zabawkami, grami i zestawami kreatywnymi dla dzieci. Doskonała jakość, ciekawe wzornictwo i mnóstwo radości dla dziecka w każdym wieku, to tylko niektóre cechy jej produktów.

Kilka słów o firmie Djeco

Powstała w Paryżu w 1954 roku. Od 1989 jej właścicielką jest Veronigue Michel Doles. Firma Djeco od ponad 60 lat zajmuje się produkcją zabawek i gier dla dzieci i młodzieży. Wielokrotnie zdobywała nagrody za swoje produkty, które równie często gościły i goszczą na europejskich wystawach i targach. Firma Djeco współpracuje z ilustratorami dla dzieci i młodzieży, dzięki temu jej zabawki zawsze trafiają w gust młodego człowieka. Inspiracją dla produktów jest przyroda i otaczający świat. Producent pomyślał o dzieciach w każdym wieku. W swojej ofercie Djeco posiada zabawki sensoryczno – motoryczne dla niemowląt i małych dzieci, edukacyjne i kreatywne dla nieco starszych aż po puzzle i Djeco gry logiczne dla młodzieży.

Jak rozpoznać zabawki Djeco?

Nic trudnego. Trzeba tylko szukać logo zielonej jaszczurki – gekona. Jest to znak firmowy Djeco. Gekon to symbol siły, poszukiwania prawdy i dążenia do osiągnięcia założonych celów, kolor zielony symbolizuje związek z naturą. Cała prawda o firmie zamknięta w logo. Co można powiedzieć o zabawkach Djeco? Oryginalne, niepowtarzalne, piękne. Z punktu widzenia specjalistów - rozwijające, kreatywne i edukujące. Przekonaj się sam o ich zaletach, dokonując zakupów zabawek Djeco w naszym sklepie.

KARCIANE

Ostatnio przeglądane

Producenci