BATA WAF karciana gra w wojnę Zobacz większe

BATA WAF karciana gra w wojnę - DJECO

34,90 zł

DJ05104

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Bata Waf to gra typu "Wojna" w nietypowej odsłonie.
Zamiast standardowych kart do gry na obrazkach
znajdują się pieski - małe i duże.
Wspólnie rozegrajcie turniej - emocje gwarantowane!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT!

Gra gwarantuje świetną rozrywkę,
a jej proste zasady zrozumieją szybko nawet najmłodsi.

ZASADY GRY:
Należy rozdać wszystkie karty.
Każdy z graczy układa z otrzymanych kart swoją talię,
a następnie kładzie ją przed sobą obrazkami do dołu.
Jednocześnie gracze odkrywają pierwszą kartę, każdy ze swojej talii.
Ten gracz, który posiada największego pieska - wygrywa wyłożone karty.

W przypadku, gdy dwóch graczy odkrywa identyczne zwierzęta, muszą powiedzieć "BATA WAF",
a następnie wyciągnąć kolejną kartę i ułożyć ją na wierzchu talii obrazkiem w dół.
Kolejną kartę należy odkryć, a ten z graczy,
który posiada mocniejszą kartę - wygrywa wyłożoną kartę.

Wygrywa gracz, który zdobędzie wszystkie karty.

Gra przeznaczona dla: 2 - 4 osób

Czas gry: 10 min

Ilość kart: 36 szt.

WYMIARY OPAKOWANIA: 8,5 x 11,5 x 2,5 cm

WIEK: od 3 lat

Gra jest nowa, zapakowana w solidny kartonik - pudełko do przechowywania kart.

Zabawki francuskiej firmy Djeco wyróżniają się wzornictwem, oryginalnością pomysłów i przepięknymi kolorami. W ofercie Djeco znajdują się przede wszystkim zabawki edukacyjne, puzzle, gry oraz zestawy kreatywne.

Zabawki - przyjaciółmi dzieci

Te niezwykłe przedmioty towarzyszą dziecku od pierwszych chwil życia. Wielu dorosłych z sentymentem wspomina ulubionego misia przytulankę, konika na biegunach czy rodzinne wieczory przy grach planszowych. Zabawki w życiu młodego człowieka odgrywają ogromną rolę. Są przyjaciółmi, którym powierzają swoje sekrety, uczą postaw społecznych, wspierają rozwój psychoruchowy. Ilość zabawek na sklepowych półkach wywołuje zawrót głowy, wybór właściwych bywa trudny.

Czym sugerować się przy kupnie zabawek?

Przede wszystkim zwrócić uwagę na producenta. Zabawki niewiadomego pochodzenia mogą okazać się niebezpieczne dla twojej pociechy. My proponujemy zabawki znanej nie tylko na europejskich rynkach firmy Djeco. Ten francuski producent zachwyca znakomicie zaprojektowanymi zabawkami, grami i zestawami kreatywnymi dla dzieci. Doskonała jakość, ciekawe wzornictwo i mnóstwo radości dla dziecka w każdym wieku, to tylko niektóre cechy jej produktów.

Kilka słów o firmie Djeco

Powstała w Paryżu w 1954 roku. Od 1989 jej właścicielką jest Veronigue Michel Doles. Firma Djeco od ponad 60 lat zajmuje się produkcją zabawek i gier dla dzieci i młodzieży. Wielokrotnie zdobywała nagrody za swoje produkty, które równie często gościły i goszczą na europejskich wystawach i targach. Firma Djeco współpracuje z ilustratorami dla dzieci i młodzieży, dzięki temu jej zabawki zawsze trafiają w gust młodego człowieka. Inspiracją dla produktów jest przyroda i otaczający świat. Producent pomyślał o dzieciach w każdym wieku. W swojej ofercie Djeco posiada zabawki sensoryczno – motoryczne dla niemowląt i małych dzieci, edukacyjne i kreatywne dla nieco starszych aż po puzzle i Djeco gry logiczne dla młodzieży.

Jak rozpoznać zabawki Djeco?

Nic trudnego. Trzeba tylko szukać logo zielonej jaszczurki – gekona. Jest to znak firmowy Djeco. Gekon to symbol siły, poszukiwania prawdy i dążenia do osiągnięcia założonych celów, kolor zielony symbolizuje związek z naturą. Cała prawda o firmie zamknięta w logo. Co można powiedzieć o zabawkach Djeco? Oryginalne, niepowtarzalne, piękne. Z punktu widzenia specjalistów - rozwijające, kreatywne i edukujące. Przekonaj się sam o ich zaletach, dokonując zakupów zabawek Djeco w naszym sklepie.

Produkty powiązane

KARCIANE

Ostatnio przeglądane

Producenci