DREWNIANE KLOCKI róż zestaw 50 szt. Zobacz większe

DREWNIANE KLOCKI róż zestaw 50 szt. - Little Dutch

118,90 zł

LD4412

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Klocki drewniane w kolorystyce pastelowego różu, wykonane z drewna
posiadają różne kształty: kwadraty, prostokąty, trójkąty, kółka.
Klocki z motywami natury, zwierząt i przyrody
będą doskonałe do tworzenia własnych budowli i ćwiczenia małej motoryki.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Klocki uczą rozpoznawania kolorów i form geometrycznych,
rozbudzają wyobraźnię przestrzenną oraz wspierają naukę precyzji.
Drewniane klocki to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju dziecka. 

ZESTAW ZAWIERA: 50 elementów


PRZYKŁADOWY WYMIAR KLOCKA: 6 x 6 x 3 cm


WYMIARY OPAKOWANIA: 16 x 20 cm

WIEK: od 2 lat

Klocki są nowe, zapakowane w estetyczne pudełko z uchwytami ułatwiającymi przenoszenie.

Zabawki Litte Dutch

Rodzinne firmy produkujące zabawki nie są zjawiskiem nowym w branży. Praktycznie w każdym kraju spotkamy się z takowymi. Pomysły zaczerpnięte z życia i obserwacji najbliższych, wspólne cele i ideały stoją za sukcesem rodzinnych biznesów. Nie inaczej jest w przypadku Little Dutch. Ten holenderski producent zabawek, początkowo znany niewielkiej grupie odbiorców, szybko wspina się na “wyżyny”, podbija rodzimy rynek, a obecnie jego produkty są dostępne w wielu europejskich krajach i nie tylko.

Little - Dutch zabawki - funkcjonalność, jakość i estetyka

Rodzinny biznes Little - Dutch zawdzięcza swój sukces zabawkom, które wyróżnia na tle konkurencji estetyka, wysoka jakość i troska o bezpieczeństwo najmłodszych (poparte odpowiednimi certyfikatami), a także różnorodność produktów dostosowanych do wieku i potrzeb dziecka. Drewniane i pluszowe zabawki Little Dutch spełniają swoje podstawowe zadania, czyli bawią i rozwijają, a dodatkowo przemawiają za nimi - funkcjonalność, dbałość o szczegóły i miła w odbiorze kolorystyka.

Zabawki Little - Dutch dla niemowlaka i przedszkolaka

Z myślą o najmłodszych wprowadziliśmy do sprzedaży zabawki Little - Dutch. Doskonała opinia i popularność produktów na wielu rynkach sprawiła, że bez obaw proponujemy je polskim, najmłodszym klientom. Wśród zabawek LittleDutch są dedykowane niemowlętom zawieszki do wózków, smoczków i łóżeczek, przytulanki i zabawki sensoryczne dla najmłodszych, a także drewniane klocki i pojazdy dla przedszkolaków. Żeby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój, w jego otoczeniu nie może zabraknąć zabawek aktywizujących wszystkie zmysły, stąd ich różne faktury, kształty i nowatorskie rozwiązania. Warto tez podkreślić rolę drewnianych klocków i sorterów, które nie tylko ćwiczą wyobraźnię przestrzenną, ale usprawniają motorykę, pobudzają kreatywność i są doskonałym narzędziem edukacyjnym do zapoznawania z kształtami, pojęciem zbiorów czy ćwiczeniem w liczeniu. Little - Dutch zabawki, to bezpieczne, wspierające rozwój produkty dla najmłodszych, bez których dzieciństwo miałoby smutne oblicze. Szukając zabawek dla maluszka, skorzystaj z propozycji firmy Little Dutch Polska dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Produkty powiązane

KLOCKI I KULODROMY

Ostatnio przeglądane

Producenci