Kreda niepyląca biała 12 sztuk Zobacz większe

Kreda niepyląca biała 12 sztuk - Crayola

6,90 zł

CR 0280

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Kreda doskonała zarówno do nauki, jak i do zabawy.
Jest dużo trwalsza od zwykłej kredy
i w przeciwieństwie do niej nie wyzwala pyłu,
który roznosiłby się po całym pomieszczeniu.
Dziecko może zająć się rysowaniem, a rodzice nie muszą
obawiać się o stan swoich podłóg i mebli.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Opakowanie zawiera 12 sztuk białej kredy.
Przyda się zarówno w szkole, jak  i w domu.
Łatwo ją zmyć za pomocą ciepłej wody i mydła.

WYMIARY OPAKOWANIA: 6 x 2 x 8 cm
WIEK: od 3 lat

Kreda jest niepyląca.
Zapakowana w kolorowy kartonik.

Crayola zabawki dla dzieci, które otwierają drzwi wyobraźni

Kredki, flamastry, farby Crayola– w każdym dziecku tkwi mały artysta. Rysowanie, malowanie, lepienie i wycinanie, tego maluchom nie wolno zabraniać, a wręcz należy zachęcać do twórczego działania. Nawet pierwsze bazgroły, to dziecięce dzieła sztuki, które rozwijają wyobraźnię i usprawniają manualnie. Dostarczając maluchom odpowiednich narzędzi twórczych takich jak artykuły piśmiennicze Crayola nie tylko dbamy o dziecięcy rozwój, ale zapewniamy ciekawą zabawę i być może wspieramy przyszłych artystów.

Każde dziecko lubi tworzyć, jedne mają do tego większe zdolności, inne nieco mniejsze i tylko od dorosłych zależy, by dzieci nie zniechęciły do takiej aktywności. Najczęstszym błędem rodziców jest krytykowanie małych artystów i zaczynanie od zbyt wymagających materiałów twórczych. Aby dziecięca twórczość była łatwa i przyjemna firma Crayola tworzy produkty dla najmłodszych (kredki świecowe, farby do malowania palcami, plastelina), a także starszych dzieci (flamastry, markery, farby akwarelowe, tempery, nożyczki do wzorków). By zabawa była jeszcze ciekawsza, w ofercie znaleźć można zestawy kreatywne Crayola (kolorowanki, zestaw do robienia bransoletek, flamastry do efektów specjalnych), a także takie pomysłowe artykuły jak pachnące i “śmierdzące” flamastry, farmy i kredki zmywalne.

Przybory szkolne Crayola - zajęcia artystyczne w szkole to wiele radości

Przygotowując wyprawkę szkolną warto wcześniej pomyśleć o przyborach szkolnych. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne artykuły na zajęcia plastyczne. Różnorodność, wyraziste kolory, produkty spełniające normy bezpieczeństwa to cecha wyróżniająca artykuły Crayola. Amerykańskie przedsiębiorstwo Crayola swoje pierwsze kredki wyprodukowało w 1903 roku i z powodzeniem konkuruje z innymi firmami do dnia dzisiejszego. Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku, podaruj mu przybory Crayola.

KREDA

Ostatnio przeglądane

Producenci