Obniżka! Multikolorowa kreda chodnikowa 6 szt. Zobacz większe

Multikolorowa kreda chodnikowa 6 szt. - Crayola

19,47 zł

-15%

22,90 zł brutto

CR 4105

Dostępność: W magazynie

Multikolorowa kreda Crayola to kreda inna niż wszystkie! Wyróżnia się niespotykanie soczystymi kolorami.
Nie kruszy się, jest wygodna w trzymaniu.
Dodatkową jej zaletą jest to, że łatwo można ją zmyć z chodnika, (wystarczy użyć trochę wody).
Jej nietoksyczny skład sprawia, że w trakcie zabawy dzieci unikają wdychania szkodliwego pyłu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

To doskonała propozycja nie tylko dla maluchów.
Pozwala na swobodę tworzenia i rozwijanie wyobraźni, a przy tym doskonale wpływa na rozwój małej motoryki u dzieci.
Wrażenia, jakie gwarantuje, sprawiają, że nikogo nie trzeba długo namawiać do zabawy nią.
Niezastąpiona w czasie wiosennych zabaw na podwórku!

ZESTAW ZAWIERA: 5 szt. kredy wielokolorowej.

WYMIARY OPAKOWANIA: 18,5  x 8 x 3 cm

WIEK: od 4 lat

Crayola zabawki dla dzieci, które otwierają drzwi wyobraźni

Kredki, flamastry, farby Crayola– w każdym dziecku tkwi mały artysta. Rysowanie, malowanie, lepienie i wycinanie, tego maluchom nie wolno zabraniać, a wręcz należy zachęcać do twórczego działania. Nawet pierwsze bazgroły, to dziecięce dzieła sztuki, które rozwijają wyobraźnię i usprawniają manualnie. Dostarczając maluchom odpowiednich narzędzi twórczych takich jak artykuły piśmiennicze Crayola nie tylko dbamy o dziecięcy rozwój, ale zapewniamy ciekawą zabawę i być może wspieramy przyszłych artystów.

Każde dziecko lubi tworzyć, jedne mają do tego większe zdolności, inne nieco mniejsze i tylko od dorosłych zależy, by dzieci nie zniechęciły do takiej aktywności. Najczęstszym błędem rodziców jest krytykowanie małych artystów i zaczynanie od zbyt wymagających materiałów twórczych. Aby dziecięca twórczość była łatwa i przyjemna firma Crayola tworzy produkty dla najmłodszych (kredki świecowe, farby do malowania palcami, plastelina), a także starszych dzieci (flamastry, markery, farby akwarelowe, tempery, nożyczki do wzorków). By zabawa była jeszcze ciekawsza, w ofercie znaleźć można zestawy kreatywne Crayola (kolorowanki, zestaw do robienia bransoletek, flamastry do efektów specjalnych), a także takie pomysłowe artykuły jak pachnące i “śmierdzące” flamastry, farmy i kredki zmywalne.

Przybory szkolne Crayola - zajęcia artystyczne w szkole to wiele radości

Przygotowując wyprawkę szkolną warto wcześniej pomyśleć o przyborach szkolnych. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne artykuły na zajęcia plastyczne. Różnorodność, wyraziste kolory, produkty spełniające normy bezpieczeństwa to cecha wyróżniająca artykuły Crayola. Amerykańskie przedsiębiorstwo Crayola swoje pierwsze kredki wyprodukowało w 1903 roku i z powodzeniem konkuruje z innymi firmami do dnia dzisiejszego. Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku, podaruj mu przybory Crayola.

KREDA

Ostatnio przeglądane

Producenci