JEŻ drewniana układanka Zobacz większe

JEŻ drewniana układanka - Janod

98,90 zł

J05339

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Drewniana układanka Jeż to zabawka edukacyjna
stymulująca i pobudzająca rozwój dziecka.
Zabawa polega na dopasowaniu cyferek z kolorowych
elementów do liczby kropek na podstawie.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zabawka rozwija kreatywność, zdolności manualne,
wyostrza zmysł koncentracji, uczy rozróżniania kolorów oraz pomaga w nauce cyferek.
Poznawanie cyferek wspiera dobór kolorów na klockach, które układają się w tęczę.

ZESTAW ZAWIERA:
- drewnianą podstawę i 10 różnokolorowych elementów.

WYMIARY ZABAWKI: 25 x 17,5 x 5 cm

WYMIARY OPAKOWANIA: 29 x 20 x 5,5 cm

WIEK: od  3 lat

Zabawka wykonana została z najwyższej jakości materiałów
i pomalowana farbami na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka.

Zabawka zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki,
które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości.

Janod – zabawki, jak z dziecięcych marzeń

Proponowane obecnie zabawki bardzo często nie wymagają od dziecka dużego zaangażowania, wszystko mu pokażą, powiedzą i za nie zrobią, nie wspierają jego kreatywności i nie rozwijają wyobraźni. To dobry moment, aby sięgnąć do korzeni, zaczerpnąć inspiracji z tradycji, co doskonale od 1970 roku czyni marka Janod.

Janod to francuska marka specjalizująca się w kreowaniu fantastycznego i inspirującego świata małego odkrywcy. W swojej ofercie posiada ponad 500 propozycji, każda jest inna, unikalna, jednak łączy je jedno – bezpieczeństwo i zdolność do stymulacji wielu sfer rozwoju dziecka. Zabawki Janod są projektowane przez francuskich designerów, którzy są mocnym ogniwem w firmie. Wszystkie wykonane są z ogromną starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Do ich produkcji używa się tylko certyfikowanych i bezpiecznych materiałów, przede wszystkim jest to drewno.

Janod tchnęła świeżość w tradycyjne zabawki, którymi bawiły się nasze starsze pokolenia. To szeroki wachlarz puzzli, układanek, pojazdów do ciągnięcia, instrumentów muzycznych, jeździków i bujaków, gier i figurek. Zabawa nimi umożliwia rozwój zdolności manualnych i zręcznościowych maluchów, a także wspiera koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci uczą się kształtów i kolorów, odkrywają i poznają świat, który jest im przyjazny i dla nich bezpieczny.

Zabawki Janod spełniają normy bezpieczeństwa tj. EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH. Rodzice mają pewność, że ich dziecko bawi się i uczy w najlepszych dla niego warunkach. Marka może pochwalić się również wieloma sukcesami. Pozytywne opinie dzieci, rodziców i ekspertów pozwoliły wielokrotnie przyznać jej nagrody w konkursach Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award i Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award. Janod to firma godna zaufania rodziców i wybór warty dziecięcego uśmiechu.

Produkty powiązane

NAUKA LICZENIA

Ostatnio przeglądane

Producenci