OUTLET MIŚ POLARNY z sorterem kształtów do ciągnięcia Zobacz większe

OUTLET - MIŚ POLARNY z sorterem kształtów do ciągnięcia - Janod

69,02 zł

WYP J08195

Dostępność: W magazynie

UWAGA! Minimalnie uszkodzone opakowanie. Zabawka bez wad.

Sorter do ciągnięcia to świetny kompan pierwszych kroków dziecka.
Zabawka ma piękne, intensywne kolory i przyjazny design.
Drewniany niedźwiedź polarny trzyma w łapkach
wózeczek sorter z pięcioma klockami o różnych
kolorach i kształtach umieszczonymi w otworach.
Dziecko ma za zadanie dopasować je w odpowiednie miejsca.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

WSPANIAŁY POMYSŁ NA PREZENT!

Kółka wykończone są gumą, co zapewnia stabilność zabawki,
ułatwia jazdę na zewnątrz oraz nie rysuje podłogi w domu.

Żywe kolory i ciekawe wzornictwo pobudzają zmysł wzroku Malucha,
a także zachęcają go do rozwoju zdolności motorycznych.

WYMIARY OPAKOWANIA: 20 x 17 x 18 cm     

WYMIARY ZABAWKI: 17,5 x 15,3 x 13,5 cm    

WIEK: od 12 miesięcy

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki,
które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości.

Janod – zabawki, jak z dziecięcych marzeń

Proponowane obecnie zabawki bardzo często nie wymagają od dziecka dużego zaangażowania, wszystko mu pokażą, powiedzą i za nie zrobią, nie wspierają jego kreatywności i nie rozwijają wyobraźni. To dobry moment, aby sięgnąć do korzeni, zaczerpnąć inspiracji z tradycji, co doskonale od 1970 roku czyni marka Janod.

Janod to francuska marka specjalizująca się w kreowaniu fantastycznego i inspirującego świata małego odkrywcy. W swojej ofercie posiada ponad 500 propozycji, każda jest inna, unikalna, jednak łączy je jedno – bezpieczeństwo i zdolność do stymulacji wielu sfer rozwoju dziecka. Zabawki Janod są projektowane przez francuskich designerów, którzy są mocnym ogniwem w firmie. Wszystkie wykonane są z ogromną starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Do ich produkcji używa się tylko certyfikowanych i bezpiecznych materiałów, przede wszystkim jest to drewno.

Janod tchnęła świeżość w tradycyjne zabawki, którymi bawiły się nasze starsze pokolenia. To szeroki wachlarz puzzli, układanek, pojazdów do ciągnięcia, instrumentów muzycznych, jeździków i bujaków, gier i figurek. Zabawa nimi umożliwia rozwój zdolności manualnych i zręcznościowych maluchów, a także wspiera koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci uczą się kształtów i kolorów, odkrywają i poznają świat, który jest im przyjazny i dla nich bezpieczny.

Zabawki Janod spełniają normy bezpieczeństwa tj. EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH. Rodzice mają pewność, że ich dziecko bawi się i uczy w najlepszych dla niego warunkach. Marka może pochwalić się również wieloma sukcesami. Pozytywne opinie dzieci, rodziców i ekspertów pozwoliły wielokrotnie przyznać jej nagrody w konkursach Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award i Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award. Janod to firma godna zaufania rodziców i wybór warty dziecięcego uśmiechu.

OUTLET

Ostatnio przeglądane

Producenci