OUTLET - NIEBIESKI miękki wkład do krzesełka do karmienia Up&Down Zobacz większe

OUTLET - NIEBIESKI miękki wkład do krzesełka do karmienia Up&Down - Beaba

127,90 zł

WYP BE 912589

Dostępność: W magazynie

UWAGA! Uszkodzone opakowanie, siedzisko bez wad.

Regularna cena - 149,90 zł

Miękki i komfortowy wkład do krzesełka do karmienia Up&Down.
Zapewnia dziecku wygodę w czasie zabawy czy posiłku w krzesełku.
Prosty w montażu: doskonale dopasowany do kształtu krzesełka,
z niezbędnymi otworami do przełożenia pasów bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

UWAGA! W sprzedaży tylko wkład.

Łatwy do czyszczenia, wodoodporny materiał,
z którego uszyty jest wkład, to gwarancja najwyższej higieny.
Szycie metodą bezszwową zapewnia niebywały komfort dla dziecka.

Wkład ma piękny, stonowany niebieski kolor.

Można prać ręcznie lub w pralce w trybie prania delikatnego.

Waga: 386 gr

WYMIARY WKŁADU: 25 x 24,5 x 23 cm

WIEK: od 6 miesięcy

Przygotowanie się do roli rodzica, to nie tylko szkoła rodzenia, czytanie fachowej literatury i zgromadzenie wyprawki dla niemowlaka. Pojawienie się małej istotki stawia przed nami nie lada wyzwanie, jak zapanować nad chaosem, który zwykle pojawia się wraz z nowym członkiem rodziny? By w pełni cieszyć się macierzyństwem, codzienna opieka nad dzieckiem nie powinna być uciążliwa. Jak to mówią “potrzeba, matką wynalazków”, stąd też wykorzystując własne doświadczenia życiowe i wychodząc naprzeciw potrzebom “świeżo” upieczonym rodzicom, francuska marka Beaba założona w 1989 roku, zajęła się produkcją urządzeń i akcesoriów ułatwiających codzienną pielęgnację niemowląt, by młodzi rodzice mieli czas cieszyć się rodzicielstwem.

Akcesoria Beaba - niezbędne produkty zaspakajające potrzeby rodziców i dzieci

Pielęgnacja i karmienie. Podstawowe obowiązki rodziców wobec dzieci. Zwykle pochłaniają najwięcej czasu i często są przyczyną naszego zmęczenia i rozdrażnienia. Dlatego, by zapobiec macierzyńskiej frustracji, warto kompletowanie wyprawki zacząć od przejrzenia oferty Beaba i zaopatrzyć się w niezbędne, ułatwiające opiekę nad maleństwem urządzenia i akcesoria.

Proste, użyteczne, innowacyjne

Tak w kilku słowach można opisać produkty Beaba. Od butelek do karmienia, przez akcesoria do kąpieli, aż po elektroniczne nianie i urządzenia wielofunkcyjne do gotowania na parze. Kubki dla dzieci, słoiczki, przewijaki i wanienki, organizery, torby i podgrzewacze - użyteczność, prosta obsługa, wysoka jakość i nowoczesny design akcesoriów Beaba dla dzieci, sprawił, że pokochali je rodzice na całym świecie. Z urządzeniami i akcesoriami Beaba codzienna opieka nad maleństwem jest zdecydowanie łatwiejsza. Kto poznał już tę markę, pozostaje jej wierny, bo trudno nie polubić kogoś, kto potrafi zadbać i o rodzica, i o dziecko. Beaba - francuska marka obecna w naszym sklepie internetowym Ponieważ dla nas dobro dziecka jest najważniejsze, wśród wielu produktów, które mamy do zaoferowania w naszym sklepie, akcesoriów Beaba nie mogło zabraknąć. Już dziś, bez wychodzenia z domu, możesz zostać posiadaczem, ułatwiających życie świeżo upieczonym rodzicom, urządzeń i akcesoriów Beaba.

OUTLET

Ostatnio przeglądane

Producenci