OUTLET - GORĄCA PIRANIA gra karciana Zobacz większe

OUTLET - GORĄCA PIRANIA gra karciana - Janod

38,90 zł

WYP J02803

Dostępność: W magazynie

UWAGA! Delikatnie uszkodzone opakowanie, zabawka bez wad.

Cena regularna: 43,90 zł

Gra karciana Gorąca pirania
to wspaniała zabawa dla dzieci.
Zadanie polega na zestawianiu ze sobą
2 pasujących połówek, tak aby powstało 16 rybek.
Gracze muszą strzec się piranii! 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wspaniała rozrywka dla całej rodziny!

Gra rozbudza wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie.

GRA PRZEZNACZONA DLA: 2 - 4 osób

CZAS GRY: 10 - 15 min.

ZESTAW ZAWIERA:
- 33 pięknie dekorowane karty,
- instrukcje w języku m.in. : angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim.

WYMIARY OPAKOWANIA: 15,5 x 10,5 x 3 cm

WIEK: od 4 lat

Gra zapakowana w kartonowe pudełko,
z zamknięciem na magnes oraz uchwytem ułatwiającym przenoszenie.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki,
które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości.

Janod – zabawki, jak z dziecięcych marzeń

Proponowane obecnie zabawki bardzo często nie wymagają od dziecka dużego zaangażowania, wszystko mu pokażą, powiedzą i za nie zrobią, nie wspierają jego kreatywności i nie rozwijają wyobraźni. To dobry moment, aby sięgnąć do korzeni, zaczerpnąć inspiracji z tradycji, co doskonale od 1970 roku czyni marka Janod.

Janod to francuska marka specjalizująca się w kreowaniu fantastycznego i inspirującego świata małego odkrywcy. W swojej ofercie posiada ponad 500 propozycji, każda jest inna, unikalna, jednak łączy je jedno – bezpieczeństwo i zdolność do stymulacji wielu sfer rozwoju dziecka. Zabawki Janod są projektowane przez francuskich designerów, którzy są mocnym ogniwem w firmie. Wszystkie wykonane są z ogromną starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Do ich produkcji używa się tylko certyfikowanych i bezpiecznych materiałów, przede wszystkim jest to drewno.

Janod tchnęła świeżość w tradycyjne zabawki, którymi bawiły się nasze starsze pokolenia. To szeroki wachlarz puzzli, układanek, pojazdów do ciągnięcia, instrumentów muzycznych, jeździków i bujaków, gier i figurek. Zabawa nimi umożliwia rozwój zdolności manualnych i zręcznościowych maluchów, a także wspiera koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci uczą się kształtów i kolorów, odkrywają i poznają świat, który jest im przyjazny i dla nich bezpieczny.

Zabawki Janod spełniają normy bezpieczeństwa tj. EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH. Rodzice mają pewność, że ich dziecko bawi się i uczy w najlepszych dla niego warunkach. Marka może pochwalić się również wieloma sukcesami. Pozytywne opinie dzieci, rodziców i ekspertów pozwoliły wielokrotnie przyznać jej nagrody w konkursach Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award i Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award. Janod to firma godna zaufania rodziców i wybór warty dziecięcego uśmiechu.

OUTLET

Ostatnio przeglądane

Producenci