OUTLET - KAMIENICZKA drewniane klocki 18 szt. róż Zobacz większe

OUTLET - DREWNIANY INTERAKTYWNY PAŁĄK baby gym mięta - Little Dutch

189,90 zł

WYP LD4442

Dostępność: W magazynie

UWAGA! Delikatnie uszkodzone opakowanie, pałąk bez wad.

Cena regularna: 218,90 zł

Interaktywny pałąk w miętowej kolorystyce,
do postawienia np. na macie, zawiera trzy materiałowe zabawki.
Zabawka jest wykonana z wytrzymałego drewna.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Siłownia dla niemowląt stymuluje koordynację rąk i oczu oraz pobudza zmysły.

Malowana przyjazną dla dzieci farbą na bazie wody.

Kolorystyka: mięta

Instrukcja czyszczenia: czyścić wilgotną szmatką

Ostrzeżenie:
Aby zapobiec zaplątaniu się i zranieniu dziecka,
usuń tę zabawkę, gdy dziecko zacznie się czołgać na czworakach.

WYMIARY OPAKOWANIA: 67,7 x 18,5 x 6 cm

WYMIARY ZABAWKI: 48 x 60 x 52 cm (dł. x szer. x wys.)

WIEK: od 6 miesięcy

Zabawki Litte Dutch

Rodzinne firmy produkujące zabawki nie są zjawiskiem nowym w branży. Praktycznie w każdym kraju spotkamy się z takowymi. Pomysły zaczerpnięte z życia i obserwacji najbliższych, wspólne cele i ideały stoją za sukcesem rodzinnych biznesów. Nie inaczej jest w przypadku Little Dutch. Ten holenderski producent zabawek, początkowo znany niewielkiej grupie odbiorców, szybko wspina się na “wyżyny”, podbija rodzimy rynek, a obecnie jego produkty są dostępne w wielu europejskich krajach i nie tylko.

Little - Dutch zabawki - funkcjonalność, jakość i estetyka

Rodzinny biznes Little - Dutch zawdzięcza swój sukces zabawkom, które wyróżnia na tle konkurencji estetyka, wysoka jakość i troska o bezpieczeństwo najmłodszych (poparte odpowiednimi certyfikatami), a także różnorodność produktów dostosowanych do wieku i potrzeb dziecka. Drewniane i pluszowe zabawki Little Dutch spełniają swoje podstawowe zadania, czyli bawią i rozwijają, a dodatkowo przemawiają za nimi - funkcjonalność, dbałość o szczegóły i miła w odbiorze kolorystyka.

Zabawki Little - Dutch dla niemowlaka i przedszkolaka

Z myślą o najmłodszych wprowadziliśmy do sprzedaży zabawki Little - Dutch. Doskonała opinia i popularność produktów na wielu rynkach sprawiła, że bez obaw proponujemy je polskim, najmłodszym klientom. Wśród zabawek LittleDutch są dedykowane niemowlętom zawieszki do wózków, smoczków i łóżeczek, przytulanki i zabawki sensoryczne dla najmłodszych, a także drewniane klocki i pojazdy dla przedszkolaków. Żeby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój, w jego otoczeniu nie może zabraknąć zabawek aktywizujących wszystkie zmysły, stąd ich różne faktury, kształty i nowatorskie rozwiązania. Warto tez podkreślić rolę drewnianych klocków i sorterów, które nie tylko ćwiczą wyobraźnię przestrzenną, ale usprawniają motorykę, pobudzają kreatywność i są doskonałym narzędziem edukacyjnym do zapoznawania z kształtami, pojęciem zbiorów czy ćwiczeniem w liczeniu. Little - Dutch zabawki, to bezpieczne, wspierające rozwój produkty dla najmłodszych, bez których dzieciństwo miałoby smutne oblicze. Szukając zabawek dla maluszka, skorzystaj z propozycji firmy Little Dutch Polska dostępnych w naszym sklepie internetowym.

OUTLET

Ostatnio przeglądane

Producenci