OUTLET - ŚLIMAKI gra podłogowa wyścig Zobacz większe

OUTLET - ŚLIMAKI gra podłogowa wyścig - Janod

109,90 zł

WYP J02791

Dostępność: W magazynie

UWAGA! Delikatnie uszkodzone opakowanie. Zestaw nowy, kompletny

Gra podłogowa Wyścig to wspaniała zabawa dla dzieci
składająca się z planszy z puzzli!
Zanim gracze rozpoczną grę,
należy ułożyć z 16 elementów planszę do gry.
Wspaniała rozrywka dla całej rodziny!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Gra polega na dotarciu do końca planszy, czyli do pola oznaczonego numerem 63.

Zabawka rozbudza wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie.

ZESTAW ZAWIERA: planszę, 4 drewniane pionki oraz 2 kostki do gry.

WYMIARY OPAKOWANIA: 35 x 34,5 x 7 cm

WYMIARY PLANSZY: 70 x 70 cm

WYMIARY NIEBIESKIEGO ŚLIMAKA: 7 x 7,5 x 1,5 cm

WIEK: od 3 lat

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki,
które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości.

Janod – zabawki, jak z dziecięcych marzeń

Proponowane obecnie zabawki bardzo często nie wymagają od dziecka dużego zaangażowania, wszystko mu pokażą, powiedzą i za nie zrobią, nie wspierają jego kreatywności i nie rozwijają wyobraźni. To dobry moment, aby sięgnąć do korzeni, zaczerpnąć inspiracji z tradycji, co doskonale od 1970 roku czyni marka Janod.

Janod to francuska marka specjalizująca się w kreowaniu fantastycznego i inspirującego świata małego odkrywcy. W swojej ofercie posiada ponad 500 propozycji, każda jest inna, unikalna, jednak łączy je jedno – bezpieczeństwo i zdolność do stymulacji wielu sfer rozwoju dziecka. Zabawki Janod są projektowane przez francuskich designerów, którzy są mocnym ogniwem w firmie. Wszystkie wykonane są z ogromną starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Do ich produkcji używa się tylko certyfikowanych i bezpiecznych materiałów, przede wszystkim jest to drewno.

Janod tchnęła świeżość w tradycyjne zabawki, którymi bawiły się nasze starsze pokolenia. To szeroki wachlarz puzzli, układanek, pojazdów do ciągnięcia, instrumentów muzycznych, jeździków i bujaków, gier i figurek. Zabawa nimi umożliwia rozwój zdolności manualnych i zręcznościowych maluchów, a także wspiera koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci uczą się kształtów i kolorów, odkrywają i poznają świat, który jest im przyjazny i dla nich bezpieczny.

Zabawki Janod spełniają normy bezpieczeństwa tj. EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH. Rodzice mają pewność, że ich dziecko bawi się i uczy w najlepszych dla niego warunkach. Marka może pochwalić się również wieloma sukcesami. Pozytywne opinie dzieci, rodziców i ekspertów pozwoliły wielokrotnie przyznać jej nagrody w konkursach Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award i Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award. Janod to firma godna zaufania rodziców i wybór warty dziecięcego uśmiechu.

OUTLET

Ostatnio przeglądane

Producenci