PRZESTRZENNA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA Zobacz większe

PRZESTRZENNA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA - Melissa and Doug

109,90 zł

MD 13858

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Zabawka, która rozbudzi kreatywność Twojego Dziecka. 
Prześliczna Szopka Bożonarodzeniowa,
która świetnie się wpasuje w świąteczny klimat.
Ta wyjątkowa ozdoba zachwyci gości :-)

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Drewniany zestaw jest wykonany bardzo solidnie, z dbałością o szczegóły.

ZESTAW ZAWIERA:
szopkę do samodzielnego montażu, postaci: Dzieciątka Jezus, Maryi, Józefa,
Trzech Króli, Anioła, 3 pasterzy
WYMIARY SKRZYNECZKI: 41 x 30 x 3 cm
WYMIARY FIGURKI DZIECIĄTKA: ok. 6 x 5 cm
WYSOKOŚĆ POZOSTAŁYCH FIGUREK: ok. 11 - 16 cm
WIEK: od 4 lat

Produkt jest nowy, zapakowany w drewnianą skrzyneczkę.

Melissa and Doug - tradycyjne zabawki z współczesnym wdziękiem

Chociaż te współczesne diametralnie różnią się od zabawek nawet i tych, z dzieciństwa naszych dziadków, to idea zabawy i zabawek pozostaje ta sama od wieków- bawić i uczyć. Producenci zabawek nie zaprzepaścili spuścizny przodków i wielu z nich inspiruje się zapomnianymi zabawkami, nadając im nowoczesne szlify. Wiodącym producentem tego typu zabawek jest firma “Melissa and Doug”.

Melissa and Doug – producent zabawek z 30- o letnim stażem

W 1988 roku, dwoje przyjaciół - Melissa i Doug z amerykańskiego miasta Wilton w stanie Connecticut w garażu ojca Douga założyło firmę produkującą zabawki i rozwożąc je pożyczonym autem po wybrzeżu. Para dwudziestolatków, która w biznes włożyła własna oszczędności i ogromny zapał, dziś jest marką znaną na całym świecie. Sukces zawdzięcza spójności życia rodzinnego z pracą, ponieważ para przyjaciół została małżeństwem, dochowała się sześciorga dzieci (Brendon, Ilana, Audrey, Esther, Sydelle, Nate), które są nie tylko inspiracją do tworzenia nowych zabawek, ale również pierwszymi ich testerami. Melissa & Doug zabawki specjalizuje się w produktach ogólnorozwojowych, przeznaczonych dla dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych, z nastawieniem na zabawki drewniane. Państwo Bernstein – fani puzzli i układanek, obecnie poszerzyli ofertę o kilka tysięcy różnych produktów, nad których projektami pracuje zespół kreatorów pod wodzą Melissy. Zabawki Melissa and Doug, to pasja i zaangażowanie (plus wymagane certyfikaty bezpieczeństwa), które przełożyły się na sukces firmy.

Dzieci poprzez zabawę z Melissą and Dougiem nauczą się nowych rzeczy

Myśl przewodnia producenta zabawek Melissa and Doug. Stąd w ofercie zabawki, które rozwijają i uczą, nie tracąc pierwotnego przeznaczenia, czyli zabawy i dawania radości. Melissa&Doug zabawki, to rozwijające procesy myślowe puzzle i układanki, usprawniające motorykę klocki, rozwijające wyobraźnię zestawy konstrukcyjne, wspierające zdolności artystyczne zestawy plastyczne, tematyczne (do zabawy w dom, teatr, ogrodnika itp.) i instrumenty muzyczne i wiele innych, dzięki którym Wasz maluch może zyskać ciekawe i radosne dzieciństwo.

Melissa and Doug zabawki – do nabycia w naszym sklepie internetowym.

OZDOBY DO POKOJU

Ostatnio przeglądane

Producenci