CORAL NUDE organizer na pieluszki i akcesoria Zobacz większe

NUDE CORAL organizer na pieluszki i akcesoria - Beaba

162,90 zł

BE 920318

Dostępność: W magazynie

Organizer, dzięki któremu wszystko, co potrzebne
do pielęgnacji i przewijania dziecka, będzie zawsze pod ręką.
Podwójna rączka pośrodku stanowi wygodny uchwyt do przenoszenia.
Można go więc bez problemu zabrać w dowolne miejsce.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

UWAGA! Produkt nie zawiera akcesoriów widocznych na zdjęciach.

Duża ilość wygodnych kieszonek i przegródek, w tym przegródki z siateczki,
aby łatwo odszukać nawet najdrobniejsze rzeczy w niej przechowywane.

Wewnętrzne ścianki przyczepiane są na rzepy, dzięki czemu można samemu
stworzyć nowe,  wygodne przegródki, dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Wodoodporny materiał łatwy do utrzymania w czystości.

WYMIARY ORGANIZERA: 26 x 23 x 30 cm

Organizer jest nowy, zafoliowany.

Przygotowanie się do roli rodzica, to nie tylko szkoła rodzenia, czytanie fachowej literatury i zgromadzenie wyprawki dla niemowlaka. Pojawienie się małej istotki stawia przed nami nie lada wyzwanie, jak zapanować nad chaosem, który zwykle pojawia się wraz z nowym członkiem rodziny? By w pełni cieszyć się macierzyństwem, codzienna opieka nad dzieckiem nie powinna być uciążliwa. Jak to mówią “potrzeba, matką wynalazków”, stąd też wykorzystując własne doświadczenia życiowe i wychodząc naprzeciw potrzebom “świeżo” upieczonym rodzicom, francuska marka Beaba założona w 1989 roku, zajęła się produkcją urządzeń i akcesoriów ułatwiających codzienną pielęgnację niemowląt, by młodzi rodzice mieli czas cieszyć się rodzicielstwem.

Akcesoria Beaba - niezbędne produkty zaspakajające potrzeby rodziców i dzieci

Pielęgnacja i karmienie. Podstawowe obowiązki rodziców wobec dzieci. Zwykle pochłaniają najwięcej czasu i często są przyczyną naszego zmęczenia i rozdrażnienia. Dlatego, by zapobiec macierzyńskiej frustracji, warto kompletowanie wyprawki zacząć od przejrzenia oferty Beaba i zaopatrzyć się w niezbędne, ułatwiające opiekę nad maleństwem urządzenia i akcesoria.

Proste, użyteczne, innowacyjne

Tak w kilku słowach można opisać produkty Beaba. Od butelek do karmienia, przez akcesoria do kąpieli, aż po elektroniczne nianie i urządzenia wielofunkcyjne do gotowania na parze. Kubki dla dzieci, słoiczki, przewijaki i wanienki, organizery, torby i podgrzewacze - użyteczność, prosta obsługa, wysoka jakość i nowoczesny design akcesoriów Beaba dla dzieci, sprawił, że pokochali je rodzice na całym świecie. Z urządzeniami i akcesoriami Beaba codzienna opieka nad maleństwem jest zdecydowanie łatwiejsza. Kto poznał już tę markę, pozostaje jej wierny, bo trudno nie polubić kogoś, kto potrafi zadbać i o rodzica, i o dziecko. Beaba - francuska marka obecna w naszym sklepie internetowym Ponieważ dla nas dobro dziecka jest najważniejsze, wśród wielu produktów, które mamy do zaoferowania w naszym sklepie, akcesoriów Beaba nie mogło zabraknąć. Już dziś, bez wychodzenia z domu, możesz zostać posiadaczem, ułatwiających życie świeżo upieczonym rodzicom, urządzeń i akcesoriów Beaba.

Produkty powiązane

PORZĄDEK

Ostatnio przeglądane

Producenci