Obniżka! BRANSOLETKI PRZYJAŹNI zestaw podróżny Zobacz większe

BRANSOLETKI PRZYJAŹNI zestaw podróżny - Crayola

13,93 zł

-30%

19,90 zł brutto

CR 04-1004

Dostępność: W magazynie

Stwórz dla siebie i swojego przyjaciela bransoletki,
które staną się symbolem Waszej przyjaźni!
Za pomocą kolorowych wstążeczek, nici
i mazaków wyczarujesz prawdziwe cuda.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ozdób bransoletki niezwykłymi serduszkami, gwiazdkami i kwiatuszkami.
Jedną z nich zachowaj dla siebie, a drugą podaruj swojemu przyjacielowi.

Mnóstwo radości w czasie zabawy!

ZESTAW ZAWIERA:

- 4 arkusze (z kwiatkami, gwiazdkami, serduszkami, kółeczkami),

- 3 kolorowe nitki,

- 3 markery,

- 2 wstążeczki.

WYMIARY OPAKOWANIA: 13 x 18 x 2,5 cm

WIEK: od 3 lat

Zestaw jest nowy, zafoliowany.

Crayola zabawki dla dzieci, które otwierają drzwi wyobraźni

Kredki, flamastry, farby Crayola– w każdym dziecku tkwi mały artysta. Rysowanie, malowanie, lepienie i wycinanie, tego maluchom nie wolno zabraniać, a wręcz należy zachęcać do twórczego działania. Nawet pierwsze bazgroły, to dziecięce dzieła sztuki, które rozwijają wyobraźnię i usprawniają manualnie. Dostarczając maluchom odpowiednich narzędzi twórczych takich jak artykuły piśmiennicze Crayola nie tylko dbamy o dziecięcy rozwój, ale zapewniamy ciekawą zabawę i być może wspieramy przyszłych artystów.

Każde dziecko lubi tworzyć, jedne mają do tego większe zdolności, inne nieco mniejsze i tylko od dorosłych zależy, by dzieci nie zniechęciły do takiej aktywności. Najczęstszym błędem rodziców jest krytykowanie małych artystów i zaczynanie od zbyt wymagających materiałów twórczych. Aby dziecięca twórczość była łatwa i przyjemna firma Crayola tworzy produkty dla najmłodszych (kredki świecowe, farby do malowania palcami, plastelina), a także starszych dzieci (flamastry, markery, farby akwarelowe, tempery, nożyczki do wzorków). By zabawa była jeszcze ciekawsza, w ofercie znaleźć można zestawy kreatywne Crayola (kolorowanki, zestaw do robienia bransoletek, flamastry do efektów specjalnych), a także takie pomysłowe artykuły jak pachnące i “śmierdzące” flamastry, farmy i kredki zmywalne.

Przybory szkolne Crayola - zajęcia artystyczne w szkole to wiele radości

Przygotowując wyprawkę szkolną warto wcześniej pomyśleć o przyborach szkolnych. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne artykuły na zajęcia plastyczne. Różnorodność, wyraziste kolory, produkty spełniające normy bezpieczeństwa to cecha wyróżniająca artykuły Crayola. Amerykańskie przedsiębiorstwo Crayola swoje pierwsze kredki wyprodukowało w 1903 roku i z powodzeniem konkuruje z innymi firmami do dnia dzisiejszego. Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku, podaruj mu przybory Crayola.

ZESTAWY KREATYWNE

Ostatnio przeglądane

Producenci