Obniżka! PAINT MAKER urządzenie do mieszania farb Zobacz większe

PAINT MAKER urządzenie do mieszania farb - Crayola

71,95 zł

-50%

143,90 zł brutto

CR 74-7080

Dostępność: W magazynie

Paint Maker to rewelacyjne urządzenie
do mieszania farb i tworzenia własnych
niepowtarzalnych kolorów w kilka minut!
W zestawie znajdują się magiczne barwiące paski
w 3 podstawowych barwach oraz kolor bazowy.

Więcej szczegółów

Opis

Wiek 0+

Więcej informacji

IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT DLA MAŁEGO ARTYSTY!

Wystarczy postępować według instrukcji mieszania i stworzyć więcej barw.

ZESTAW ZAWIERA:
- Paint Maker,
- 75 pasków koloryzujących w trzech kolorach,
- butelkę farby bazowej,
- 15 opakowań na farbę i 15 etykiet,
- instrukcję mieszania,
- 10 arkuszy papieru,pędzelek.

WYMIARY OPAKOWANIA: 23,5 x 22,5 x 14 cm

WIEK: od 8 lat

Zestw jest nowy, zapakowany w kolorowy kartonik.

Crayola zabawki dla dzieci, które otwierają drzwi wyobraźni

Kredki, flamastry, farby Crayola– w każdym dziecku tkwi mały artysta. Rysowanie, malowanie, lepienie i wycinanie, tego maluchom nie wolno zabraniać, a wręcz należy zachęcać do twórczego działania. Nawet pierwsze bazgroły, to dziecięce dzieła sztuki, które rozwijają wyobraźnię i usprawniają manualnie. Dostarczając maluchom odpowiednich narzędzi twórczych takich jak artykuły piśmiennicze Crayola nie tylko dbamy o dziecięcy rozwój, ale zapewniamy ciekawą zabawę i być może wspieramy przyszłych artystów.

Każde dziecko lubi tworzyć, jedne mają do tego większe zdolności, inne nieco mniejsze i tylko od dorosłych zależy, by dzieci nie zniechęciły do takiej aktywności. Najczęstszym błędem rodziców jest krytykowanie małych artystów i zaczynanie od zbyt wymagających materiałów twórczych. Aby dziecięca twórczość była łatwa i przyjemna firma Crayola tworzy produkty dla najmłodszych (kredki świecowe, farby do malowania palcami, plastelina), a także starszych dzieci (flamastry, markery, farby akwarelowe, tempery, nożyczki do wzorków). By zabawa była jeszcze ciekawsza, w ofercie znaleźć można zestawy kreatywne Crayola (kolorowanki, zestaw do robienia bransoletek, flamastry do efektów specjalnych), a także takie pomysłowe artykuły jak pachnące i “śmierdzące” flamastry, farmy i kredki zmywalne.

Przybory szkolne Crayola - zajęcia artystyczne w szkole to wiele radości

Przygotowując wyprawkę szkolną warto wcześniej pomyśleć o przyborach szkolnych. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne artykuły na zajęcia plastyczne. Różnorodność, wyraziste kolory, produkty spełniające normy bezpieczeństwa to cecha wyróżniająca artykuły Crayola. Amerykańskie przedsiębiorstwo Crayola swoje pierwsze kredki wyprodukowało w 1903 roku i z powodzeniem konkuruje z innymi firmami do dnia dzisiejszego. Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku, podaruj mu przybory Crayola.

ZESTAWY KREATYWNE

Ostatnio przeglądane

Producenci