LICZBY gra bingo EDULUDO Zobacz większe

LICZBY gra bingo EDULUDO - DJECO

59,90 zł

DJ08318

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Rewelacyjny zestaw do gry w bingo!
Z pewnością zainteresuje nie tylko Malucha :)

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Bawiąc się Maluch uczy się cyferek,
ćwiczy spostrzegawczość i motorykę paluszków.

ZASADY GRY:
Każdy gracz wybiera jedną planszę i kładzie ją przed sobą.
Karty z cyfrą kładziemy pośrodku stołu, obok ruletki.
Pierwszy gracz losuje ruletką cyfrę i kładzie ją na swojej planszy,
obok zwierzaków występujących w odpowiadającej cyfrze ilości.
Jeżeli gracz wylosował wcześniej daną cyfrę, to kolejka przechodzi na następnego gracza.
Pierwszy gracz, który zapełni swoją planszę - wygrywa.

Po odwróceniu ruletki na drugą stronę, zmieniają się zasady gry - gracze losują zwierzątka.
Po wylosowaniu danego zwierzątka gracz liczy w jakiej ilości występuje ono na planszy
i kładzie obok niego kartę z cyfrą odpowiadającą tej ilości.

ILOŚĆ GRACZY: 1 - 4

ZESTAW ZAWIERA:
- 24 karty z cyferkami i kółeczkami,
- ruletkę i 4 karty.

WYMIARY OPAKOWANIA: 21,5 x 21,5 x 3,5 cm

WIEK: od 3 lat

Gra jest nowa, zapakowana w kolorowy kartonik, zafoliowana.

Zabawki francuskiej firmy Djeco wyróżniają się wzornictwem, oryginalnością pomysłów i przepięknymi kolorami. W ofercie Djeco znajdują się przede wszystkim zabawki edukacyjne, puzzle, gry oraz zestawy kreatywne.

Zabawki - przyjaciółmi dzieci

Te niezwykłe przedmioty towarzyszą dziecku od pierwszych chwil życia. Wielu dorosłych z sentymentem wspomina ulubionego misia przytulankę, konika na biegunach czy rodzinne wieczory przy grach planszowych. Zabawki w życiu młodego człowieka odgrywają ogromną rolę. Są przyjaciółmi, którym powierzają swoje sekrety, uczą postaw społecznych, wspierają rozwój psychoruchowy. Ilość zabawek na sklepowych półkach wywołuje zawrót głowy, wybór właściwych bywa trudny.

Czym sugerować się przy kupnie zabawek?

Przede wszystkim zwrócić uwagę na producenta. Zabawki niewiadomego pochodzenia mogą okazać się niebezpieczne dla twojej pociechy. My proponujemy zabawki znanej nie tylko na europejskich rynkach firmy Djeco. Ten francuski producent zachwyca znakomicie zaprojektowanymi zabawkami, grami i zestawami kreatywnymi dla dzieci. Doskonała jakość, ciekawe wzornictwo i mnóstwo radości dla dziecka w każdym wieku, to tylko niektóre cechy jej produktów.

Kilka słów o firmie Djeco

Powstała w Paryżu w 1954 roku. Od 1989 jej właścicielką jest Veronigue Michel Doles. Firma Djeco od ponad 60 lat zajmuje się produkcją zabawek i gier dla dzieci i młodzieży. Wielokrotnie zdobywała nagrody za swoje produkty, które równie często gościły i goszczą na europejskich wystawach i targach. Firma Djeco współpracuje z ilustratorami dla dzieci i młodzieży, dzięki temu jej zabawki zawsze trafiają w gust młodego człowieka. Inspiracją dla produktów jest przyroda i otaczający świat. Producent pomyślał o dzieciach w każdym wieku. W swojej ofercie Djeco posiada zabawki sensoryczno – motoryczne dla niemowląt i małych dzieci, edukacyjne i kreatywne dla nieco starszych aż po puzzle i Djeco gry logiczne dla młodzieży.

Jak rozpoznać zabawki Djeco?

Nic trudnego. Trzeba tylko szukać logo zielonej jaszczurki – gekona. Jest to znak firmowy Djeco. Gekon to symbol siły, poszukiwania prawdy i dążenia do osiągnięcia założonych celów, kolor zielony symbolizuje związek z naturą. Cała prawda o firmie zamknięta w logo. Co można powiedzieć o zabawkach Djeco? Oryginalne, niepowtarzalne, piękne. Z punktu widzenia specjalistów - rozwijające, kreatywne i edukujące. Przekonaj się sam o ich zaletach, dokonując zakupów zabawek Djeco w naszym sklepie.

GRY

Ostatnio przeglądane

Producenci