PUZZLE PRZESTRZENNE 

Jest 110 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 110 elementów
 • Szybki podgląd
  11,92 zł 14,90 zł -20% W magazynie

  Magiczne jajo z puzzlami 3D (z tworzywa) pozwolą na ułożenie smoka. Lekko przezroczyste jajo ma bardzo ciekawy kształt. Świetny pomysł na drobny upominek.

  11,92 zł 14,90 zł -20%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników leśnych zwierząt. Tym razem złożycie figurkę uroczego jeżyka. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • Wyjątkowa układanka 3D, dzięki której złożymy wesołego i pełnego energii różowego jednorożca. Jednorożec ma sterczącą grzywę, okrągłe kopytka i "spiralny" róg. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników ptaków. Dzięki zestawowi dziecko złoży kolorową papugę. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt.Do złożenia jest czujnie wyglądająca surykatka ze swoim dzieckiem. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt.Do złożenia jest jeden z największych ptaków - emu z jajem!Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników ptaków. Dzięki zestawowi dziecko złoży przepięknego strzyżyka.  Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Dzięki zestawowi dziecko złoży majestatycznego bizona.  Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników dzikich zwierząt.  Tym razem złożycie zwierzątko w pasy, czyli zebrę :) Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników wodnych zwierząt. Tym razem złożycie figurkę największej na świecie drapieżnej ryby. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników wodnych zwierząt. Tym razem złożycie figurkę największego delfina na świecie. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.

  38,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Puzzle przestrzenne to gratka dla dzieci lubiących składanie modeli. Zestaw pozwoli na złożenie barwnego kameleona, który jest wyjątkowy, ponieważ zaprojektowano go tak, aby można go było umieścić w rogu laptopa, biurka lub zaczepić na kablu tak, aby mieć swojego dzikiego przyjaciela zawsze ze sobą. Śliczny, kolorowy kameleon rozchmurzy każdy dzień.

  38,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 110 elementów
PUZZLE PRZESTRZENNE

Puzzle przestrzenne to zabawki edukacyjne, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego – doskonale stymulują mózg, a przy tym dostarczają mnóstwa frajdy dzieciom, gwarantując wielogodzinną zabawę każdego dnia. Pobudź kreatywność swojej pociechy już dziś i podaruj jej puzzle przestrzenne 3D z oferty Edukatorka – zapraszamy!

Puzzle przestrzenne, czyli jakie?

Puzzle przestrzenne dla dzieci to specjalne układanki, dzięki którym maluch może tworzyć trójwymiarowe kształty za pomocą poszczególnych elementów. Jak to wygląda w praktyce?
Puzzle przestrzenne 3D układa się przez łączenie za pomocą specjalnych nacięć – te z kolei sprawiają, że cała konstrukcja jest bardzo stabilna.

Puzzle przestrzenne 3D – dlaczego warto wybrać?

Co sprawia, że puzzle przestrzenne 3D są takie popularne? Przede wszystkim fakt, że dostarczają pociechom wiele godzin dobrej zabawy, która rozwija ich umiejętności na wielu płaszczyznach. Tego typu układanki wspierają naturalną kreatywność maluchów, wyobraźnię, a także zdolności manualne. Z racji tego, że puzzle 3D są nieco trudniejsze od tradycyjnych układanek, doskonale uczą również cierpliwości i wytrwałości w tym, co się robi, co zdecydowanie przyda się na przyszłość

Puzzle przestrzenne dla dzieci 3D – zabawa nie kończy się na układaniu

To, co jest wyjątkowego w puzzlach przestrzennych to fakt, że po ułożeniu wcale nie muszą pójść w kąt, lub jak to wygląda najczęściej w przypadku tradycyjnych puzzli – zostać rozłożone i spakowane do pudełka. Dlaczego? Puzzle przestrzenne dla dzieci, gdy są już gotowe, stanowią bardzo efektowną ozdobę pokoju dziecięcego.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. puzzle przestrzenne w postaci:

 • mini szklarni,
 • pracowni,
 • balkonu,
 • sypialni,
 • średniowiecznego zamku,
 • smoka,
 • kuchni,
 • kawiarni,
 • biblioteki,
 • tyranozaura,
 • helikoptera,
 • samochodu,
 • krokodyla,
 • i wielu innych.

Niezależnie od modelu – konstrukcje świetnie się prezentują i zachęcają do dalszej zabawy, w której jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia dziecka.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z każdym produktem z osobna i wybrania modelu, który spełni oczekiwania Twojego malucha. Wesprzyj jego rozwój już dziś – zapraszamy! Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi.

PUZZLE PRZESTRZENNE