ZABAWKI DO PCHANIA 

Jest 22 produktów.
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
ZABAWKI DO PCHANIA

Nauka chodzenia jest jedną z najtrudniejszych czynności, jaką samodzielnie musi opanować maluszek. Jeśli zależy Ci na tym, aby w tym czasie dziecko nie czuło się osamotnione, a także nie zniechęcało się kolejnymi upadkami, podaruj mu zabawki do pchania z oferty Edukatorka. Sprawdź, jakie akcesoria znajdziesz na stronie i zadbaj o prawidłowy rozwój swojej pociechy razem z nami – zapraszamy!

Drewniana zabawka do pchania – dlaczego warto o niej pomyśleć?

Dzieci z reguły zaczynają swoją przygodę z chodzeniem w okolicach pierwszego roku życia. Oczywiście nie od razu przechodzą one do pozycji stojącej – pierwsze kroki zaczynają się od raczkowania. Jest to czas, w którym warto pomyśleć o zabawkach do ciągnięcia lub pchania, czyli specjalnych akcesoriach pomocniczych. Co przemawia za tym, aby postawić na popularne pchacze?

Przede wszystkim to, że dzięki nim dziecko szybciej łapie równowagę, zapamiętując tym samym to, jak ma układać swoje ciało, aby utrzymać się na nóżkach. Co więcej, zabawki do pchania mają również pozytywny wpływ na koordynację ruchową oraz motorykę maluszka.

Kolorowe zabawki do pchania – liczy się dobra zabawa!

Dzięki zabawce do pchania rodzic może na chwilę odetchnąć i z boku poobserwować poczynania swojego dziecka, bez konieczności asekurowania go co krok. Warto wiedzieć, że akcesoria do nauki chodzenia, które znajdziesz w tej kategorii pełnią również funkcję zabawek edukacyjnych.

Postawiliśmy na kolorowe motywy i przyjazne kształty zwierzątek – wszystko po to, aby Twoje dziecko czuło się bezpiecznie i miało dużo chęci do stawiania kolejnych kroków z pchaczami. Każda zabawka do pchania na kiju (lub bez niego) jest inna. Wśród produktów znajdziesz pchacze w takich motywach jak m.in.:

  • piesek,
  • kurka,
  • królik,
  • konik,
  • jamnik,
  • buraczek (zabawka do raczkowania),
  • kaczuszka,
  • i wiele więcej.

Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość wykonania. Nasze zabawki są niezwykle trwałe i bezpieczne w użytku. Nie posiadają ostrych krawędzi i wystających elementów. Zapraszamy do przetestowania – sklep z edukacyjnymi zabawkami Edukatorek.

ZABAWKI DO PCHANIA