Nowe produkty

CHWIEJĄCA SIĘ WIEŻA drewniana gra zręcznościowa CHWIEJĄCA SIĘ WIEŻA drewniana gra zręcznościowa 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

CHWIEJĄCA SIĘ WIEŻA drewniana gra zręcznościowa

Mudpuppy
MP80400
89,00 zł
Drewniana gra zręcznościowa Chwiejna wieża! to wspaniała zabawa dla dwóch lub więcej graczy. Zestaw składa się z 40 podłużnych klocków w różnych kolorach i z buźkami różnych zwierząt na brzegach. Z ułożonej na wstępie wieży (po 4 klocki na każdym jej poziomie) należy wyjmować po jednym bloczku i układać go na górze konstrukcji w taki sposób, by z niej nie...
REKIN drewniana gra balansowa REKIN drewniana gra balansowa 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI BALANSUJĄCE

REKIN drewniana gra balansowa

Mudpuppy
MP79121
89,00 zł
Drewniana gra balansowa Rekin to wspaniała zabawa dla dwóch lub więcej graczy. Zestaw składa się z drewnianego rekina i 40 drewnianych patyczków w różnych kolorach, które należy na tym rekinie umieszczać w taki sposób, by z niego nie spadły. Gracze robią to kolejno w swoich rundach, a ten, który doprowadzi do upadku patyczków – przegrywa.
WILD UNICORN! gra karciana WILD UNICORN! gra karciana 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

WILD UNICORN! gra karciana

Mudpuppy
MP79831
45,00 zł
Gra karciana Wild Unicorn! to wyjątkowa odmiana klasycznej gry karcianej w Makao. Składa się z talii kart z jednorożcami z różnymi motywami/wzorami na ciele na różnokolorowych tłach. Gra polega na porównaniu swoich kart (kolory, obrazki) z kartą leżącą na środku. Jeżeli gracz posiada pasującą kartę - oddaje ją, natomiast jeżeli jej nie ma to pobiera...
EATZ A LOT gra karciana EATZ A LOT gra karciana 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

EATZ A LOT! gra karciana

Mudpuppy
MP80424
45,00 zł
Gra karciana Eatz-a-lotl! to wyjątkowa odmiana klasycznej gry karcianej w szukanie par. Składa się z talii kart z zabawnymi axelotlami i ich przysmakami na kolorowych tłach. Zadaniem graczy jest odnajdywanie par, tj. dwa tak samo ubarwione stworzenia lub ten sam smakołyk. Gracz, który zbierze ich więcej – wygrywa.
STRAŻ POŻARNA NA RATUNEK! gra planszowa STRAŻ POŻARNA NA RATUNEK! gra planszowa 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PLANSZOWE

STRAŻ POŻARNA NA RATUNEK! gra planszowa

Mudpuppy
MP80394
109,00 zł
Gra planszowa Straż pożarna na ratunek to świetna gra rodzinna. Zadaniem graczy jest uratowanie kotków, które utknęły na drzewach oraz pomoc wozom strażackim wrócić do remizy, zanim dotrze tam komendant. Sygnalizacja świetlna może w tym pomóc lub przeszkodzić. Zabawa polega na wspólnym działaniu dla osiągnięcia celu.
TĘCZOWY ŚWIAT kolorowanka z naklejkami zestaw kreatywny TĘCZOWY ŚWIAT kolorowanka z naklejkami zestaw kreatywny 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
56,00 zł
Zestaw kreatywny Tęczowy świat to świetna angażująca, rozwijająca i uspokajająca zabawka dla dzieci. W zestawie znajduje się blok kreatywny w kształcie tęczy z czterema rodzajami stron: białymi, w linię, z kropkami oraz z ilustracjami do kolorowania. W zestawie znajdują się też dwa arkusze z łącznie ponad 70 naklejkami, a także wielobarwna kredka ze...
POJAZDY dwustronna książeczka kontrastowa harmonijka POJAZDY dwustronna książeczka kontrastowa harmonijka 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

POJAZDY dwustronna książeczka kontrastowa harmonijka

Mudpuppy
MP81704
45,00 zł
Harmonijkowa książeczka Pojazdy to idealna pierwsza lektura Maluszka. Książka rozkłada się na długość i można ją postawić przed leżącym na brzuszku dzieckiem, aby obserwowało przedstawione na kolejnych stronach ilustracje. Po jednej stronie są to kontrastowe czarno-białe obrazki, idealne dla najmłodszych, po drugiej – kolorowe, lecz nadal z prostą,...
NATURA dwustronna książeczka kontrastowa harmonijka NATURA dwustronna książeczka kontrastowa harmonijka 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

NATURA dwustronna książeczka kontrastowa harmonijka

Mudpuppy
MP81711
45,00 zł
Harmonijkowa książeczka Natura to idealna pierwsza lektura Maluszka. Książka rozkłada się na długość i można ją postawić przed leżącym na brzuszku dzieckiem, aby obserwowało przedstawione na kolejnych stronach ilustracje. Po jednej stronie są to kontrastowe czarno-białe obrazki, idealne dla najmłodszych, po drugiej – kolorowe, lecz nadal z prostą,...
FOOD TRUCK tekturowe puzzle konturowe 75 el. FOOD TRUCK tekturowe puzzle konturowe 75 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

FOOD TRUCK tekturowe puzzle konturowe 75 el.

Mudpuppy
MP78933
75,00 zł
Puzzle konturowe nadają układaniu puzzli nowy wymiar. Na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. Układanka o wymiarach 50 x 36,5 cm składa się z 75 elementów, które po złożeniu przedstawiają kolorowy wóz z chińskimi pierożkami. Co więcej, układanka ma także niebanalny kształt tego właśnie pojazdu!
VAN PODRÓŻNICZY tekturowe puzzle konturowe 75 el. VAN PODRÓŻNICZY tekturowe puzzle konturowe 75 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

VAN PODRÓŻNICZY tekturowe puzzle konturowe 75 el.

Mudpuppy
MP78926
75,00 zł
Puzzle konturowe nadają układaniu puzzli nowy wymiar. Na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. Układanka o wymiarach 50 x 36 cm składa się z 75 elementów, które po złożeniu przedstawiają kolorowego vana z trzema podróżnikami w środku. Co więcej, układanka ma także niebanalny kształt tego właśnie pojazdu!
MAPA AZJI puzzle z elementami w kształcie państw 70 el. MAPA AZJI puzzle z elementami w kształcie państw 70 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
79,00 zł
Zestaw puzzli edukacyjnych Mapa Azji to 70 elementów, z których część ma kształt państwa, które przedstawia. Ułożenie całej mapy pomaga dziecku poznać kraje Azji nie tylko z nazwy, ale też m.in. lokalizacji i kształtu granic. Wspaniała zabawa i nauka w jednym!
MAPA AFRYKI puzzle z elementami w kształcie państw 70 el. MAPA AFRYKI puzzle z elementami w kształcie państw 70 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
79,00 zł
Zestaw puzzli edukacyjnych Mapa Afryki to 70 elementów, z których część ma kształt państwa, które przedstawia. Ułożenie całej mapy pomaga dziecku poznać kraje Afryki nie tylko z nazwy, ale też m.in. lokalizacji i kształtu granic. Wspaniała zabawa i nauka w jednym!
PSI DZIEŃ tekturowe puzzle rodzinne 500 el. PSI DZIEŃ tekturowe puzzle rodzinne 500 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

PSI DZIEŃ tekturowe puzzle rodzinne 500 el.

Mudpuppy
MP80813
65,00 zł
Puzzle rodzinne Psi dzień po ułożeniu tworzą duży obraz. Przedstawiają dziesiątki piesków, bawiących się w parku. Po złożeniu spróbuj je wszystkie odnaleźć, nawet te najbardziej ukryte!
KOCIE POPOŁUDNIE tekturowe puzzle rodzinne 500 el. KOCIE POPOŁUDNIE tekturowe puzzle rodzinne 500 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

KOCIE POPOŁUDNIE tekturowe puzzle rodzinne 500 el.

Mudpuppy
MP80806
65,00 zł
Puzzle rodzinne Kocie popołudnie po ułożeniu tworzą duży obraz. Przedstawiają dziesiątki kotów w kolorowym przytulnym salonie, pełnym kwiatów. Po złożeniu spróbuje je wszystkie odnaleźć, nawet te najbardziej ukryte!
PARK DLA PSÓW tekturowe puzzle obserwacyjne 64 el. PARK DLA PSÓW tekturowe puzzle obserwacyjne 64 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

PARK DLA PSÓW tekturowe puzzle obserwacyjne 64 el.

Mudpuppy
MP78919
85,00 zł
Puzzle Amerykańska pustynia nadają układaniu nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. 64 puzzle tworzą obrazek przedstawiający bawiące się w parku psy. Wokół obrazka znajduje się kontrastowa ramka z podobiznami ponad 40 zwierząt, które należy na nim odnaleźć.
FARMA puzzle podłogowe z elementami specjalnymi 25 el. FARMA puzzle podłogowe z elementami specjalnymi 25 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

FARMA puzzle podłogowe z elementami specjalnymi 25 el.

Mudpuppy
MP78636
89,00 zł
Zestaw puzzli podłogowych Farma składa się z 25 bardzo dużych, łatwych do układania elementów, w tym 6 elementów specjalnych w unikatowych kształtach, m.in. ubłoconą świnkę, konika, kurkę, kogucika czy motylka.
BALET W BLASKU KSIĘŻYCA puzzle świecące w ciemności 100 el. BALET W BLASKU KSIĘŻYCA puzzle świecące w ciemności 100 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
62,00 zł
Puzzle świecące w ciemności Balet nadaje układaniu puzzli nowy wymiar - na samym złożeniu obrazka zabawa się nie kończy. Układanka składa się ze 100 elementów, po ułożeniu przedstawiających urocze baletnice, tańczące w blasku księżyca. To jednak nie wszystko. Kiedy robi się ciemno zarówno tancerki,  jak i otaczający je krajobraz... świecą!
SMOKI puzzle świecące w ciemności 100 el. SMOKI puzzle świecące w ciemności 100 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

SMOKI puzzle świecące w ciemności 100 el.

Mudpuppy
MP79046
62,00 zł
Puzzle świecące w ciemności Smoki nadaje układaniu puzzli nowy wymiar - na samym złożeniu obrazka zabawa się nie kończy. Układanka składa się ze 100 elementów, po ułożeniu przedstawiających ziejące ogniem i latające smoki. To jednak nie wszystko. Kiedy robi się ciemno zarówno groźne stworzenia,  jak i otoczenie... świecą! 
DINOZAURY duże szablony do malowania DINOZAURY duże szablony do malowania 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
SZABLONY

DINOZAURY duże szablony do malowania

Crea Lign'
CRE-CL210
46,00 zł
Zestaw 5 dużych szablonów do malowania z motywem dinozaurów z pewnością spodoba się miłośnikom kreatywnych zabaw i prehistorycznych stworzeń. Każdy szablon jest w formacie A4, co umożliwia tworzenie dużych, efektownych obrazów.
KONIE duże szablony do malowania KONIE duże szablony do malowania 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
SZABLONY

KONIE duże szablony do malowania

Crea Lign'
CRE-CL209
46,00 zł
Zestaw 5 dużych szablonów do malowania z motywem koni z pewnością spodoba się miłośnikom kreatywnych zabaw i jeździectwa. Każdy szablon jest w formacie A4, co umożliwia tworzenie dużych, efektownych obrazów.
Supulka RED LIPSTICK opaska do włosów nastolatka/dorosła Supulka RED LIPSTICK opaska do włosów nastolatka/dorosła 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
78,90 zł
Supulka jest idealną ozdobą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.Pięknie ozdobi główkę dziecka, ale też w odpowiednim rozmiarze ubierzesz ją sama.Wspaniale podkreśli charakter każdej stylizacji, niezależnie od okazji.Świetnie sprawdzi się o każdej porze roku - jako opaska podtrzymująca włosy,a w sezonie przejściowym w chłodniejsze dni zastąpi...
Supulka HAVANA opaska do włosów nastolatka/dorosła
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
DROBNE UPOMINKI

Supulka HAVANA opaska do włosów nastolatka/dorosła

Ul&Ka
ULKA 401849
78,90 zł
Supulka jest idealną ozdobą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.Pięknie ozdobi główkę dziecka, ale też w odpowiednim rozmiarze ubierzesz ją sama.Wspaniale podkreśli charakter każdej stylizacji, niezależnie od okazji.Świetnie sprawdzi się o każdej porze roku - jako opaska podtrzymująca włosy,a w sezonie przejściowym w chłodniejsze dni zastąpi...
Supulka COCO opaska do włosów nastolatka/dorosła Supulka COCO opaska do włosów nastolatka/dorosła 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
DROBNE UPOMINKI

Supulka COCO opaska do włosów nastolatka/dorosła

Ul&Ka
ULKA 401795
78,90 zł
Supulka jest idealną ozdobą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.Pięknie ozdobi główkę dziecka, ale też w odpowiednim rozmiarze ubierzesz ją sama.Wspaniale podkreśli charakter każdej stylizacji, niezależnie od okazji.Świetnie sprawdzi się o każdej porze roku - jako opaska podtrzymująca włosy,a w sezonie przejściowym w chłodniejsze dni zastąpi...
Supulka SERCE opaska do włosów nastolatka/dorosła Supulka SERCE opaska do włosów nastolatka/dorosła 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
DROBNE UPOMINKI

Supulka SERCE opaska do włosów nastolatka/dorosła

Ul&Ka
ULKA 401832
78,90 zł
Supulka jest idealną ozdobą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.Pięknie ozdobi główkę dziecka, ale też w odpowiednim rozmiarze ubierzesz ją sama.Wspaniale podkreśli charakter każdej stylizacji, nie tylko na Walentynki! Świetnie sprawdzi się o każdej porze roku - jako opaska podtrzymująca włosy,a w sezonie przejściowym w chłodniejsze dni zastąpi...
Pokazano 1-24 z 638 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń