JEŹDZIKI METALOWE

Metalowy jeździk GRANATOWE AUTKO retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk GRANATOWE AUTKO retro

Gollnest & Kiesel
GK 14176
519,90 zł
Granatowe autko przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Jeździk w klimacie retro nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
Metalowy jeździk BIAŁE AUTKO retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk BIAŁE AUTKO retro

Gollnest & Kiesel
GK 14175
519,90 zł
Białe autko przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Jeździk w klimacie retro nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
Metalowy jeździk WÓZ STRAŻACKI retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk WÓZ STRAŻACKI retro

goki
GK 14162
549,90 zł
Auto, które przypadnie do gustu małemu strażakowi. Utrzymane w klimacie retro - stylistyką  nawiązuje do starodawnych modeli.Posiada prawdziwy dzwonek, drabinkę i rozwijany wąż,bez trudu będzie więc można zgasić każdy pożar.
Metalowy jeździk CZARNA WYŚCIGÓWKA retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk CZARNA WYŚCIGÓWKA retro

Gollnest & Kiesel
GK 14164
519,90 zł
Wyjątkowe autko z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Utrzymane w klimacie retro - stylistyką nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonane z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
METALOWY JEŹDZIK srebrna wyścigówka retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

METALOWY JEŹDZIK srebrna wyścigówka retro

Gollnest & Kiesel
GK 14136
519,90 zł
Wyjątkowe autko przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Utrzymany w klimacie retro nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
Metalowy jeździk CZERWONA WYŚCIGÓWKA retro - sklep Edukatorek.pl
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk CZERWONA WYŚCIGÓWKA retro

Gollnest & Kiesel
GK 14135
514,90 zł
Wyjątkowe autko z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Utrzymane w klimacie retro - stylistyką nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonane z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Ta radość, kiedy dziecko po raz pierwszy samodzielnie usiądzie, zaczyna raczkować i postawi pierwszy krok… to wyjątkowe momenty w życiu całej rodziny, które w pamięci mamy i taty pozostają już na zawsze. Dzieci rosną bardzo szybko, w pierwszych latach napotykają na swojej drodze całe mnóstwo przeszkód, a rodzice dokładają wszelkich starań, aby pomóc im je pokonać. W domu niejednego malucha w pierwszym roku jego życia pojawia się jeździk, może być to np. jeździk metalowy, inny niż wszystkie, wyjątkowy niczym Twój maluszek!

Dlaczego jeździk metalowy powinien znaleźć się w pokoju Twojego dziecka?

Jeździk wspomaga naukę chodzenia, ale również wspiera dzieci, które już postawiły pierwsze kroki, jednak wciąż czują się niepewnie. Są dla nich doskonałą asekuracją. Dla dzieci metalowy jeździk to przede wszystkim fantastyczna zabawka, pojazd, którym mogą jeździć w domu i na świeżym powietrzu. Gumowe koła nie uszkadzają powierzchni podłogi, dzięki czemu nie musisz się obawiać nieestetycznych śladów zabawy swojego dziecka. Dzięki kierownicy maluch uczy się panować nad swoimi ruchami, trenuje koordynację i ocenę odległości od ścian, mebli i drzew, co doda mu odwagi podczas chodzenia.

Szukasz pomysłu na prezent? Metalowy jeździk dla dzieci sprawdzi się idealnie

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku wszystko to co najlepsze. Dostępne w naszej ofercie metalowe jeździki dla dzieci to świetny pomysł na praktyczny prezent! Oprócz tego, że dziecko będzie czerpało mnóstwo radości z poruszania się na nim, to cały proces nauki przyniesie mu znacznie więcej korzyści. Wiadomą sprawą jest, że najskuteczniejsze sposoby edukacji to te, które jednocześnie bawią i uczą – właśnie do takich należą również jeździki. Ćwiczenie koordynacji ruchowej, mięśni, utrzymywanie równowagi i przede wszystkim nauka samodzielności – to zaledwie część korzyści, jakie może czerpać Twoja pociecha podczas poruszania się jeździkiem metalowym. 

Zamiast podarować dziecku klasyczną zabawkę czy pluszaka, zdecyduj się na zakup czegoś praktycznego i przyszłościowego, co znacznie ułatwi mu opanowywanie kolejnych umiejętności.

Metalowy jeździk czy klasyczny rower? Stopniowe nabywanie umiejętności

Oczywistą sprawą jest, że każdy chciałby w jak najkrótszym czasie nabywać nowe umiejętności bez żadnych trudności i upadków. Niestety faktem jest, że nauka to długi proces, który powinien odbywać się etapowo, aby z prostszych zadań móc płynnie przejść do wykonywania tych bardziej wymagających. Zanim posadzisz dziecko na klasyczny rower, powinieneś go do tego odpowiednio przygotować. W tej roli nic nie sprawdzi się lepiej od metalowych jeździków, które wspierają rozwój dziecka i pomagają mu w nauce chodzenia. Musisz mieć świadomość, że pominięcie tego etapu w życiu dziecka sprawi, że znacznie trudniej będzie mu opanować technikę poruszania się, utrzymywania równowagi, odpowiedniej postawy, a w późniejszych latach także jazdy na rowerze. Podejmuj odpowiedzialne decyzje z Edukatorkiem.

Metalowy jeździk, czyli pierwsze auto w życiu dziecka – co warto wziąć pod uwagę podczas dokonywania zakupu?

Produkty przeznaczone dla dzieci powinny się charakteryzować przede wszystkim trwałością, estetyką wykonania i solidną konstrukcją, tak aby maluchy były w pełni bezpieczne. Podczas poszukiwania idealnego metalowego jeździka dla najmłodszych warto mieć na uwadze kilka kluczowych aspektów.

  • Materiały – pierwsze przejażdżki mogą kończyć się wieloma upadkami i uderzeniami, dlatego tworzywo, z którego został wykonany jeździk metalowy, powinno być odporne na uszkodzenia, a jednocześnie spełniające niezbędne wymagania.
  • Bezpieczeństwo – asortyment dedykowany dzieciom należy dobierać adekwatnie do ich wieku, umiejętności i wzrostu. Dzięki temu jego użytkowanie będzie nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne i komfortowe.
  • Funkcjonalność – zwracaj uwagę na specyfikację techniczną jeździków metalowych, abyś miał pewność, że ich wyposażenie jest odpowiednie dla Twojej pociechy.
  • Wygląd – mali odkrywcy uwielbiają barwne rozwiązania, dlatego uwzględnij także ich wizualne upodobania.

Retro jeździki dla chłopców i dziewczynek – oferta

Metalowe pojazdy są wyjątkowe nie tylko ze względu na swoje przeznaczenie – zabawa połączona z nauką. Jeździk retro to unikatowy design nawiązujący do starych zabytkowych samochodów, które już po ulicach nie jeżdżą. Ten fakt, z pewnością zaciekawi Twoje dziecko. W naszym sklepie znajdziesz modele stworzone z myślą zarówno o dziewczynkach, jak i chłopcach – każdy jest w stanie znaleźć idealny wariant dla swojego dziecka. Interesuje Cię czarna wyścigówka dla fana samochodów, a może coś w odcieniu czerwieni lub bieli? Nasza oferta to odpowiedź na oczekiwania wszystkich małych odkrywców – od księżniczek, przez marzycieli i podróżników, aż po superbohaterów. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wspólnie ze swoją pociechą poznawaj nowe horyzonty!

 

Produkt dodany do listy życzeń