JEŹDZIKI METALOWE 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
JEŹDZIKI METALOWE

Jeździk metalowy

Ta radość, kiedy dziecko po raz pierwszy samodzielnie usiądzie, zaczyna raczkować i postawi pierwszy krok… to wyjątkowe momenty w życiu całej rodziny, które w pamięci mamy i taty pozostają już na zawsze. Dzieci rosną bardzo szybko, w pierwszych latach napotykają na swojej drodze całe mnóstwo przeszkód, a rodzice dokładają wszelkich starań, aby pomóc im je pokonać. W domu niejednego malucha w pierwszym roku jego życia pojawia się jeździ, może być to np. jeździk metalowy, inny niż wszystkie, wyjątkowy niczym Twój maluszek!

Dlaczego jeździk meatowy powinien znaleźć się w pokoju Twojego dziecka?

Jeździk wspomaga naukę chodzenia, ale również wspiera dzieci, które już postawiły pierwsze kroki, jednak wciąż czują się niepewnie. Są dla nich doskonałą asekuracją. Dla dzieci metalowy jeździk to przede wszystkim fantastyczna zabawka, pojazd, którym mogą jeździć w domu i na świeżym powietrzu. Gumowe koła nie uszkadzają powierzchni podłogi, dzięki czemu nie musisz się obawiać nieestetycznych śladów zabawy swojego dziecka. Dzięki kierownicy maluch uczy się panować nad swoimi ruchami, trenuje koordynację i ocenę odległości od ścian, mebli i drzew, co doda mu odwagi podczas chodzenia.

Retro jeździki dla maluchów

Metalowe pojazdy są wyjątkowe nie tylko ze względu na swoje przeznaczenie – zabawa połączona z nauką. Jeździk retro to unikatowy design nawiązujący do starych zabytkowych samochodów, które już po ulicach nie jeżdżą. To na pewno zaciekawi Twoje dziecko. W sklepie znajdziesz modele stworzone z myślą o dziewczynkach i chłopcach. Jest różowy jeździk dla małej księżniczki, srebrna wyścigówka dla fana samochodów, biały jeździk w kwiatki dla marzycielki i podróżniczki, a także czerwony wóz strażacki dla odważnego bohatera.

JEŹDZIKI METALOWE