DZIECIĘCE PASJE 

Jest 1134 produktów.

Podkategorie

 • KSIĘŻNICZKI

  Zabawki przeznaczone dla dziewczynek, układanki, puzzle i stroje dla księżniczek.

 • LALKI I AKCESORIA

  Lalki i akcesoria dla lalek.

 • BALET

  Zabawki dla dziewczynek - mała baletnica. W propozycjach sklepu znajdziesz pomysły na prezent dla dziewczynki, która marzy o byciu baletnicą.

  Wybierz prezent dla małej baletnicy

 • ROBÓTKI RĘCZNE

  Robótki ręczne dla dzieci - zrób to sam

  Robótki ręczne to świetna zabawa, która jednocześnie rozwija dziecięce pasje, takie jak: wyszywanie, szydełkowanie, haftowanie i uczy zręczności. W naszym sklepie oferujemy robótki ręczne dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku. 

 • PROJEKTOWANIE MODY

  Zabawki i akcesoria związane z modą

 • PIRACI

  Zabawki związane z motywem pirackim

 • RYCERZE

  Zabawki rycerze

  Zabawki dla chłopców z motywem rycerskim. Zabawki rycerze zapewnią Twojemu maluchowi świetną zabawę. Zabawki i stroje dla chłopców z rycerskim motywem. Puzzle, układanki i klocki dla każdego małego rycerza. 

  Idealny zestaw rycerskich zabawek dla Twojego chłopca

 • ROBOTY

  Roboty zabawki

  Zabawki i zestawy kreatywne z motywem robotów. Układanki, puzzle, figurki, zestawy kreatywne i inne zabawki związane z robotami. W naszym sklepie z robotami znajdziesz ich szeroki wybór dla chłopców, ale również dziewczynek.

  Podaruj swojemu chłopcu wyjątkowy prezent!

 • DINOZAURY

  Dlaczego dzieci uwielbiają dinozaury?

  Gdy zapytamy o to kilkulatka, zwykle słyszymy: bo są duże, są groźne, fajne, bo przypominają smoki. Za dziecięcymi fascynacjami stoją zwykle opowieści, filmy, wycieczki do Dinoparku oraz bezwarunkowa miłość do rzeczy niezwykłych. Co ciekawe, dinozaury zabawki kochają nie tylko chłopcy, ale również dziewczynki. Nie ma takiego dorosłego, który w dzieciństwie nie przechodziłby etapu miłości do tych prehistorycznych gadów. Jak to z różnymi "miłostkami" bywa, czasami trwają chwilę, a czasem przeradzają się w pasję., a przed nami rodzicami stoi niezwykłe zadanie – obserwować i mądrze wspierać dziecko w jego zainteresowaniach, bo nigdy nie wiadomo, czy pod naszym okiem nie rośnie znany paleontolog.

  Dinozaury - zabawki dla najmłodszych i nie tylko

  Kiedy Twoje dziecko etap zbierania figurek dinozaurów ma już za sobą, a fascynacja wielkimi gadami wciąż trwa. Producenci zabawek każde zainteresowanie przerodzą w biznes i oprócz figurek, od których zaczyna się pasja, oferują całą gamę produktów, które tę fascynację rozwijają. Dinozaury zabawki to zestawy konstrukcyjne, edukacyjne, kreatywne i wiele innych, które zainteresują młodego odkrywcę prehistorii. W naszym sklepie traktujemy "poważnie" nawet najmłodszych miłośników dinozaurów i dla każdego dziecka bez względu na wiek znajdzie się odpowiednia zabawka. Klocki, stempelki, dino - dźwig, kolorowanki, układanki, puzzle, gry i zestawy naukowe - wystarczy zapoznać się z ofertą i dokonać zakupów, by spełnić dziecięce marzenia.

  Zabawki dinozaury dla całej rodziny

  Nic tak nie wzmacnia rodzicielskich więzi, jak wspólna zabawa z dzieckiem. Miłe popołudnie z układaniem puzzli, budowaniem parku dinozaurów, gry rodzinne czy zabawy w odkrywców, nam dorosłym pozwolą oderwać się od codziennych zajęć i docenić czas spędzony z dzieckiem. Warto poświęcić chwilę, by zobaczyć w oczach dziecka radość ze wspólnej zabawy i dzielenia pasji. Zabawki dinozaury łączą pokolenia.

 • STRAŻ POŻARNA

  Zabawki dla chłopców z motywem strażackim

 • POLICJA

  Zabawki dla chłopców, policjanci i znaki drogowe

 • KOLEJKA

  Pojazdy i kolejki łączące zabawę ze stymulacją rozwoju dziecka.

 • MAJSTERKOWANIE I...

  Narzędzia i przybory do majsterkowania

 • KUCHNIA I SKLEP

  Akcesoria kuchenne i produkty spożywcze.

 • KONIE

  Zabawki, akcesoria i przybory z motywem koni. Zabawki konie pozwalają dzieciom na świetną zabawę. Konie zabawki są szczególnie uwielbiane przez dziewczynki, które oddają je swoim zaprzyjaźnionym księżniczkom oraz księciom. Któraż z nas nie marzy bowiem o "księciu na białym koniu"?

 • LEKARZ

  Zabawki z motywem: ciało, anatomia człowieka, zdrowie, lekarz, pielęgniarka, weterynarz

 • PRZYRODA I KOSMOS

  Zabawki i akcesoria do obserwacji przyrody oraz z motywem kosmosu

 • MUZYKOWANIE I TEATR

  Instrumenty muzyczne, przebrania okolicznościowe i akcesoria związane z teatrem

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1134 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1134 elementów
DZIECIĘCE PASJE

Zabawki związane z dziecięcymi zainteresowaniami i hobby

DZIECIĘCE PASJE

Producenci