TEATRZYK 

Jest 76 produktów.

Podkategorie

 • MARIONETKI

  Marionetka zabawka - ćwicz zdolności motoryczne!

  Marionetki rozwijające wyobraźnię, kreatywność i umiejętności motoryczne poprzez trenowanie powiązania ręka-oko. Marionetki dla dzieci pomagają maluchom oswajać lęki codzienności. Odwiedź stronę Edukatorek i zajrzyj również do kategorii: lullalove. Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane modą z pewnością spodoba mu się ubieranie lalek.

 • PACYNKI PALUSZKOWE

  Pacynki na palce dla dzieci to akcesoria, które dostarczą mnóstwa radości nie tylko maluchowi, ale również reszcie rodziny. Poznaj bliżej ofertę Edukatorka i podaruj dziecku edukacyjne zabawki, które będą rozwijać jego wyobraźnię i kreatywność każdego dnia – zapraszamy!

  Pacynki na palce – akcesoria do domowego teatrzyku

  Dużą część pociech już od swoich najmłodszych lat lubi odgrywać różne role. Niektóre dzieci naśladują swoich rodziców, inne udają ulubione postacie z bajek czy filmów – niezależnie jednak, w kogo się wcielają, taka zabawa z jednej strony przynosi wiele radości, a z drugiej doskonale rozwija, w tym kreatywność czy wyobraźnię. Rolę można odgrywać „na sucho” bez żadnych gadżetów lub za pomocą specjalnych akcesoriów takich jak m.in. kukiełki na palce. Jest to obowiązkowe wyposażenie każdego domowego teatrzyku, do którego pociechy zapraszają swoich najbliższych, w tym rodziców, rodzeństwo czy przyjaciół.

  Kukiełki na palce – pacynki dla dzieci najwyższej jakości

  Pacynki na palce są często głównymi postaciami teatrzyku – w końcu są one pierwszoplanowymi aktorami, którym głosu użycza Twoja pociecha. Urozmaicają one zabawę i sprawiają, że każda scena wygląda, jakby była wyjęta rodem z prawdziwego przedstawienia w teatrze.

  W ofercie Edukatorka znajdziesz różne rodzaje kukiełek, w tym m.in. gumowe pacynki na palce czy takie, które wykonane zostały z poliestru, dzięki czemu nadają się do prania. Akcesoria występują w przyjaznych motywach zwierzątek, wśród których znajdują się m.in. postacie z bajek, rybki, jednorożec, krówka, kurczak, owieczka, świnka, lew, hipopotam, słoń i wiele innych.

  Niektóre modele pacynek na palce dla dzieci posłużą z jednej strony jako kukiełki do domowego teatrzyku, a z drugiej jako figurki, które pociecha może trzymać na biurku czy blisko łóżka.

  Wszystkie pacynki wykonane zostały z atestowanych materiałów, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dzieci. Prezentowane na stronie modele wyróżniają się trwałością i odpornością na uszkodzenia.

  Poznaj je bliżej już dziś i spraw radość swojemu dziecku wyjątkowym zestawem kukiełek ze sklepu z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

 • PACYNKI NA RĘKĘ

  Dzieci uwielbiają pacynki. Te laleczki teatralne nakładane na dłoń jak rękawiczka są tak intrygującą zabawką, że trudno bez nich wyobrazić sobie dzieciństwo. Magia pacynki polega na tym, że dzieci odbierają ją jak pośrednika między kimś żywym, a zabawką (wygląda jak zabawka, ale potrafi się ruszać, mówić, okazywać emocje) - dzieci lubią jak coś się dzieje. Pacynki na rękę mogą towarzyszyć dzieciom przez wiele lat. 2-latek z chęcią posłucha bajki opowiedzianej przez lalkę, starsze dziecko samo zorganizuje przedstawienie, a my dorośli z powodzeniem możemy wykorzystać pacynkę do rozmów na trudne tematy, pomoc edukacyjną czy terapeutyczną.

  Pacynki - łącznik świata magicznego z prawdziwym życiem

  W pracy pedagogicznej ta laleczka teatralna to świetna pomoc edukacyjna, która poprawia zdolności komunikacyjne, walczy z nieśmiałością, w sposób atrakcyjny dla dziecka wspiera przyswajanie wiedzy i umiejętności. Znana i wykorzystywana przez wiele pokoleń nauczycieli, pacynka na rękę nadal jest chętnie wykorzystywana do pracy z dziećmi.

  Lalki na rękę - do zadań specjalnych

  Nie ma prawdopodobnie takiego gabinetu terapii dla dzieci, gdzie nie wykorzystywano by pacynki. Zdumiewające jest o ile łatwiej dziecku nawiązać kontakt z mówiąca lalką niż człowiekiem. Pacynki logopedyczne są niezwykłą pomocą w terapii najmłodszych z wadami wymowy. Również w szpitalu na dziecięcych oddziałach sprawiają radość, przynoszą ulgę w cierpieniu i pozwalają choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Pacynki i kukiełki sprawdzają się również w przychodniach, poczekalniach oraz gabinetach lekarskich.

  Kukiełki pacynki dostosowane do wieku

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz zabawki dostosowane do wieku dziecka. Pacynka dla niemowlaka musi być wykonana z miękkich, delikatnych materiałów. Nie może być barwiona toksycznymi chemikaliami i nie może zawierać drobnych elementów, które dziecko mogłoby połknąć. Pacynka dla dzieci musi być lekka, kolorowa i wygodna do zabawy. Nie może zawierać żadnych ostrych elementów, gdyż istnieje ryzyko uszkodzenia ciała. Duże pacynki na rękę są odpowiednie dla starszych dzieci oraz dorosłych.

  Pacynki na rękę do szkół i przedszkoli

  Pacynki-lalki to doskonały dodatek wyposażenia szkół i przedszkoli. Przedszkolaki chętnie zorganizują same improwizowany teatrzyk w grupie, a uczniowie będą się nimi bawić podczas przerw w lekcjach. Pacynka na rękę będzie pomocna w zorganizowaniu przedstawienia na dzień babci i dziadka, dzień mamy, ojca czy w jasełkach. Może być także maskotką grupy, która pomoże w utrzymaniu dyscypliny w grupie. Nauczycielka w młodszych klasach może wykorzystać lalkę pacynkę do przeprowadzenia np. lekcji wychowawczej.


  Lalki do teatrzyku

  Kukiełki na rękę to początek domowej przygody ze sztuką. Zabawa w teatr wzmacnia więzi rodzinne. Słuchanie opowieści, odgrywanie scen przez dziecko i rodzinne przedstawienia, to recepta na nudę i wzmocnienie rodzinnych więzi. Wspólnie spędzony czas daje poczucie jedności, skłania do rozmów, uczy współdziałania. Lalka teatralna nakładana na dłoń daje wiele godzin niezapomnianej radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

  Pacynki na rękę rozwijają wyobraźnię i kreatywność dzieci

  Ulubioną zabawą dzieci jest odgrywanie ról. Być królem, księżniczką, dzielnym strażakiem, zagubionym zwierzątkiem. Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona. Lalki - zestaw pacynek na rękę zachęcają do zabawy w teatr, a przy tym dziecko uczy się zmieniać siłę i ton głosu, ćwiczy umiejętność wypowiadania się. Dzięki nim dziecko rozwija także umiejętność współpracy i zabawy w grupie, podnosi swoje kompetencje społecznie oraz buduje pewność siebie. Lalki, pacynki lub kukiełki mogą być początkiem zainteresowania dziecka sztuką i początkiem przyszłej pasji teatralnej.

  Lalki pacynki w sklepie Edukatorek.pl

  Ulubioną zabawą dzieci jest odgrywanie ról. Być królem, księżniczką, dzielnym strażakiem, zagubionym zwierzątkiem. Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona. Lalki - zestaw pacynek na rękę zachęcają do zabawy w teatr, a przy tym dziecko uczy się zmieniać siłę i ton głosu, ćwiczy umiejętność wypowiadania się. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy bogatą kolekcję pacynek dla dzieci na rękę. Czekają na Was urocze zwierzątka domowe, przyjazne smoki, nieco groźniejsze wilki, odważna babcia, dumny król z królową i wiele innych fantastycznych pacynek - zabawki znanych producentów (Goki, Melissa and Doug, Diggledey), cenionych za jakość i dbałość o bezpieczeństwo dziecko.

 • TEATRZYKI

  Akcesoria i teatrzyki do zabawy

 • PRZEBRANIA

  Przebrania i kostiumy okolicznościowe dla dzieci do zabawy w teatr! Przydadzą się również np. jeśli potrzebujemy kostiumy karnawałowego dla swojego dziecka. Niech Twój potomek zaskoczy wszystkich realistycznym strojem. Dzięki temu pewne jest, że zabawa będzie bardzo udana! Zachęcamy również do odwiedzin kategorii: zabawki edukacyjne. Dodatkowo na stronie Edukatorka można znaleźć materiały plastyczne dla przedszkoli!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów
TEATRZYK

Teatrzyk dla dzieci to wyjątkowy zestaw zabawek, które dostarczą mnóstwa frajdy maluchowi każdemu dnia. Zapoznaj się z naszą ofertą i zachęć dziecko do kreatywnej zabawy w domu już dziś! Zapraszamy.

Teatrzyk dla dzieci – zabawka, która rozwinie wyobraźnię malucha

Odgrywanie ról życia codziennego jest jedną z ulubionych zabaw dzieci. W końcu możliwość naśladowania innych w różnych, często zabawnych czynnościach to doskonały sposób świetną zabawę, do której można zaprosić kolegów, rodzeństwo czy nawet rodziców. To z kolei jest doskonałym sposobem na pogłębienie relacji z przyjaciółmi i rodziną. Występy w domowym teatrzyku uczą również przełamywać nieśmiałość, co z pewnością przyda się w kolejnych latach życia dziecka.

Duże improwizacje wymagają użycia oprawy, a także odpowiednich akcesoriów. W tym miejscu z pomocą przychodzi teatrzyk kukiełkowy dla dzieci, czyli zestaw zabawek, które zadbają o profesjonalną aranżację scen w Twoim domu. Pacynki czy przebrania sprawią, że pokój dziecka na chwilę zamieni się w prawdziwy teatr, w którym dziecko odegra pierwszoplanową rolę. Teatr kukiełkowy dla dzieci rozwinie kreatywność, a także zdolności manualne malucha, dostarczając przy tym mnóstwa frajdy każdego dnia.

Domowy teatrzyk dla dzieci – co może wejść w jego skład?

Zabawkowy mini teatrzyk dla dzieci często przybiera najprostszą formę, w której głównymi postaciami są pacynki na rękę. Na naszej stronie internetowej masz szansę skompletować pełny zestaw zabawek, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło wystawić wyjątkowy spektakl, w którym nie będzie brakowało emocji i zabawnych scen. O odpowiedni klimat zadbają nasze teatrzyki, marionetkipacynki paluszkowe czy przebrania.

Wszystkie akcesoria są wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów. W ofercie dostępnych jest wiele rodzajów pacynek czy marionetek, które występują w formie przyjaznych zwierzątek czy postaci z bajek.

Zapoznaj się z ofertą już dziś i zadbaj o prawidłowy rozwój swojej pociechy. Edukatorek – zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku.

TEATRZYK