TEATRZYK 

Jest 65 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 65 elementów
TEATRZYK

Panie i Panowie! Chłopcy i dziewczęta! Oto przed Wami wystąpi najznakomitszy aktor teatrzyku kukiełkowego! Jego umiejętności doskonale znane są wśród szerokiego grona wybitnych występujących, a o nim samym mówi się, że jest nie tylko wspaniałym odtwórcą głównych ról teatralnych, ale i kreatywnym i dobrze rozwijającym się reżyserem. Szanowni Państwo, powitajmy go jak najserdeczniej! Dziś przyjechał do nas z teatrzykiem z kukiełkami, aby zaprezentować swoją najnowszą sztukę. Zapraszamy do oglądania i życzymy niezapomnianych wrażeń!

Teatrzyk kukiełkowy i pacynkowy dla dzieci a jego rola w rozwijaniu wyobraźni naszych pociech

„Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami i siedmioma dolinami…” — czyż nie w ten właśnie sposób jeszcze nie tak dawno sami rozpoczynaliśmy prezentowanie wymyślanych przez nas przedstawień? Nasze mamy i babcie nie nadążały z robieniem postaci z gałganków i szyciem dla nich kolorowych strojów. Przypomnijmy sobie, jak bawiliśmy się pacynkami, kukiełkami, marionetkami i lalkami na sznurkach. Pokażmy naszym pociechom, że magiczny świat teatru ma im tak wiele do zaoferowania; z szerokiej oferty internetowego sklepu z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek wybierzmy mini teatrzyk dla dzieci do zabawy. Gwarantujemy, że taki zestaw dostarczy sporej dawki radości Twojemu maluchowi, który każdego dnia będzie mógł odgrywać inne przedstawienie, korzystając z tych samych figurek. Już dziś zachęć swoje dziecko do zabawy w teatrzyk, dołączając do niego i choć w niewielkim procencie próbując wejść w jego nieograniczoną wyobraźnię.

Teatrzyk zabawka dla dzieci a naśladowanie dorosłych — czy mają ze sobą coś wspólnego

Odgrywanie ról z życia codziennego i naśladowanie dorosłych to jedne z najbardziej lubianych zabaw naszych pociech. Takie czynności, z których często wynikają zabawne, urocze i niespodziewane sytuacje, to przecież doskonały sposób nie tylko na wyśmienitą zabawę, do której można zaprosić rodziców, rodzeństwo czy ulubionych kolegów, ale także możliwość poznania rytuałów i nawyków najbliższej rodziny, a przez to i pogłębienie relacji z nią. Dzieciaki ani przez chwilę nie pomyślą o tym, żeby nas przedrzeźniać. Ich małe głowy są tak bardzo ciekawe świata, że chłoną wszystko jak gąbka. A przecież człowiek najlepiej i najszybciej uczy się właśnie przez powtarzanie. Właśnie dlatego nie zabraniajmy naszemu urwisowi golić się każdego ranka, a małej damie zakładać na szyję piętnasty wisiorek. Bądźmy z dzieckiem w tym momencie jego nauki o świecie; zachęcajmy do tego, aby dowiadywało się o nim jak najwięcej, a nawet sami proponujmy wspólne wykonywanie codziennych, domowych czynności.

Czego może nauczyć zabawa w teatrzyk kukiełkowy?

Na podobnej zasadzie będzie funkcjonować teatrzyk kukiełkowy do zabawy, który już dziś możesz zakupić w naszym sklepie internetowym. Dzięki niemu maluch będzie mógł wcielić się w dowolną postać, próbować dopasować do niej swój głos oraz ruchy dłonią, jeśli wybierzesz zestaw z pacynkami na rękę lub paluszki. Bawienie się teatrzykiem kukiełkowym zabawkowym (nawet kilkanaście minut każdego dnia; nie oczekujmy od dziecka wystawiania kilkugodzinnych przedstawień) nauczy Twojego szkraba:

  • współpracy i dzielenia się zadaniami lub obowiązkami z innymi,
  • cierpliwości,
  • wykonywania wyznaczonych zadań w odpowiedniej kolejności,
  • samozaparcia,
  • doprowadzania do końca określonego sobie celu.

Oprócz tego zabawkowe teatrzyki drewniane dla dzieci i zaskakujące przedstawienia nimi odgrywane odkryją przed Twoją pociechą nieznane dotąd kwestie związane z empatią i umiejętnościami społecznymi związanymi między innymi z próbą rozumienia drugiej osoby, patrzenia z jej perspektywy, a także wczuwania się w jej emocje.

Drewniany teatrzyk kukiełkowy dla dzieci dostępny w asortymencie sklepu internetowego Edukatorek

Małe i duże improwizacje dziecięce wymagają odpowiedniej oprawy i właściwie dobranych akcesoriów. Właśnie tutaj z pomocą przychodzi starannie wyselekcjonowany asortyment Edukatorka, w którym odnajdziesz różne teatrzyki kukiełkowe dla dzieci, a więc zestawy zabawek pozwalające tworzyć profesjonalne aranżacje i prawdziwy teatr w pokoju malca. Kukiełki, laleczki, pacynki, marionetki czy przebrania będą rozwijać dziecięcą kreatywność i wyobraźnię; oprócz tego zatroszczą się też o zdolności manualne malucha. Teatrzyki do zabawy z naszego sklepu dadzą również dziecku możliwość nauczenia się radzenia sobie z nieśmiałością i tremą, co z pewnością przełoży się na kolejne lata jego życia (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Wszystkie akcesoria zabawkowych teatrzyków z pacynkami i kukiełkami dla dzieci dostępnych w naszym sklepie wykonane zostały z trwałych, solidnych i bezpiecznych materiałów wysokiej jakości. Producenci, z którymi współpracujemy, starannie wyszukują atestowanych surowców i certyfikowanych materiałów w przeróżnych wzorach i kolorach do tworzenia zabawkowego świata w teatrzykach kukiełkowych dla dzieci małych i dużych. Już teraz zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą i zadbania o prawidłowy rozwój wielu umiejętności i cech u swojej pociechy z „edukatorkowymi” teatrzykami edukacyjnymi dla urwisów w każdym wieku.

TEATRZYK