TEATRZYK 

Jest 73 produktów.

Podkategorie

 • MARIONETKI

  Zabawa w teatr oraz odgrywanie różnych ról to ogromna radość dla dziecka, która pomaga mu rozwijać wyobraźnię, kreatywność, koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętności motoryczne. Oprócz tego pozwala poznać zachowania społeczne oraz spędzić przyjemny czas w gronie rodzinnym. Aby domowy teatrzyk był jeszcze ciekawszy, można wspomóc się gotowymi zabawkami, na przykład wesołymi marionetkami.

  Marionetki dla dzieci

  Dobrze byłoby, gdyby w teatralnych przedstawieniach małego aktora brała udział cała rodzina. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ dzięki temu dziecko uczy się występowania przed publicznością i to z pewnością ułatwi mu późniejsze wypowiedzi w większym gronie osób. Za sprawą zabawkowych marionetek nasza pociecha może snuć barwne i niesamowite historie. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje marionetek do zabawy, między innymi:

  • jasnozielony smok, którego uśmiech topi nawet największe płomienie ognia,
  • wesoła żyrafka czekająca na kępkę świeżej trawy do schrupania,
  • struś, który pędzi tak szybko, że przegania nawet najszybsze pojazdy,
  • piesek z łatką na oku, który tylko czeka, aby stać się najlepszym przyjacielem Twojego malca.

  Marionetki do zabawy są wykonane starannie i z dbałością o szczegóły. Ich łapki oraz nóżki połączone są sznureczkami z krzyżykiem do trzymania. Zacznij nim poruszać, a zobaczysz, jak Twoje dziecko zacznie krzyczeć z radości na widok nagle ożywających zwierzątek.

  Marionetki do zabawy

  W asortymencie naszego sklepu z edukacyjnymi zabawkami oferujemy marionetki zabawkowe od niemieckiej firmy Goki. To marka lubiana przez rodziców za najwyższą jakość i niezwykle staranne wykonanie zabawek i akcesoriów dla najmłodszych. Ciekawe wzory oraz przyjemne dla oka kolory przyciągają uwagę dzieci i zachęcają ich do nauki poprzez zabawę. Drewniane marionetki dziecięce są trwałe, w pełni bezpieczne dla małych rączek, piękne w swej prostocie i na tyle uniwersalne, że spodobają się i dziewczynkom, i chłopcom — niezależnie od wieku.

 • PACYNKI PALUSZKOWE

  Pacynki na palce dla dzieci to akcesoria, które dostarczą mnóstwa radości nie tylko maluchowi, ale również reszcie rodziny. Poznaj bliżej ofertę Edukatorka i podaruj dziecku edukacyjne zabawki, które będą rozwijać jego wyobraźnię i kreatywność każdego dnia – zapraszamy!

  Pacynki na palce – akcesoria do domowego teatrzyku

  Dużą część pociech już od swoich najmłodszych lat lubi odgrywać różne role. Niektóre dzieci naśladują swoich rodziców, inne udają ulubione postacie z bajek czy filmów – niezależnie jednak, w kogo się wcielają, taka zabawa z jednej strony przynosi wiele radości, a z drugiej doskonale rozwija, w tym kreatywność czy wyobraźnię. Rolę można odgrywać „na sucho” bez żadnych gadżetów lub za pomocą specjalnych akcesoriów takich jak m.in. kukiełki na palce. Jest to obowiązkowe wyposażenie każdego domowego teatrzyku, do którego pociechy zapraszają swoich najbliższych, w tym rodziców, rodzeństwo czy przyjaciół.

  Kukiełki na palce – pacynki dla dzieci najwyższej jakości

  Pacynki na palce są często głównymi postaciami teatrzyku – w końcu są one pierwszoplanowymi aktorami, którym głosu użycza Twoja pociecha. Urozmaicają one zabawę i sprawiają, że każda scena wygląda, jakby była wyjęta rodem z prawdziwego przedstawienia w teatrze.

  W ofercie Edukatorka znajdziesz różne rodzaje kukiełek, w tym m.in. gumowe pacynki na palce czy takie, które wykonane zostały z poliestru, dzięki czemu nadają się do prania. Akcesoria występują w przyjaznych motywach zwierzątek, wśród których znajdują się m.in. postacie z bajek, rybki, jednorożec, krówka, kurczak, owieczka, świnka, lew, hipopotam, słoń i wiele innych.

  Niektóre modele pacynek na palce dla dzieci posłużą z jednej strony jako kukiełki do domowego teatrzyku, a z drugiej jako figurki, które pociecha może trzymać na biurku czy blisko łóżka.

  Wszystkie pacynki wykonane zostały z atestowanych materiałów, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dzieci. Prezentowane na stronie modele wyróżniają się trwałością i odpornością na uszkodzenia.

  Poznaj je bliżej już dziś i spraw radość swojemu dziecku wyjątkowym zestawem kukiełek ze sklepu z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

 • PACYNKI NA RĘKĘ

  Dzieci uwielbiają pacynki. Te laleczki teatralne nakładane na dłoń jak rękawiczka są tak intrygującą zabawką, że trudno bez nich wyobrazić sobie dzieciństwo. Magia pacynki polega na tym, że dzieci odbierają ją jak pośrednika między kimś żywym, a zabawką (wygląda jak zabawka, ale potrafi się ruszać, mówić, okazywać emocje) - dzieci lubią jak coś się dzieje. Pacynki na rękę mogą towarzyszyć dzieciom przez wiele lat. 2-latek z chęcią posłucha bajki opowiedzianej przez lalkę, starsze dziecko samo zorganizuje przedstawienie, a my dorośli z powodzeniem możemy wykorzystać pacynkę do rozmów na trudne tematy, pomoc edukacyjną czy terapeutyczną.

  Pacynki - łącznik świata magicznego z prawdziwym życiem

  W pracy pedagogicznej ta laleczka teatralna to świetna pomoc edukacyjna, która poprawia zdolności komunikacyjne, walczy z nieśmiałością, w sposób atrakcyjny dla dziecka wspiera przyswajanie wiedzy i umiejętności. Znana i wykorzystywana przez wiele pokoleń nauczycieli, pacynka na rękę nadal jest chętnie wykorzystywana do pracy z dziećmi.

  Lalki na rękę - do zadań specjalnych

  Nie ma prawdopodobnie takiego gabinetu terapii dla dzieci, gdzie nie wykorzystywano by pacynki. Zdumiewające jest o ile łatwiej dziecku nawiązać kontakt z mówiąca lalką niż człowiekiem. Pacynki logopedyczne są niezwykłą pomocą w terapii najmłodszych z wadami wymowy. Również w szpitalu na dziecięcych oddziałach sprawiają radość, przynoszą ulgę w cierpieniu i pozwalają choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Pacynki i kukiełki sprawdzają się również w przychodniach, poczekalniach oraz gabinetach lekarskich.

  Kukiełki pacynki dostosowane do wieku

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz zabawki dostosowane do wieku dziecka. Pacynka dla niemowlaka musi być wykonana z miękkich, delikatnych materiałów. Nie może być barwiona toksycznymi chemikaliami i nie może zawierać drobnych elementów, które dziecko mogłoby połknąć. Pacynka dla dzieci musi być lekka, kolorowa i wygodna do zabawy. Nie może zawierać żadnych ostrych elementów, gdyż istnieje ryzyko uszkodzenia ciała. Duże pacynki na rękę są odpowiednie dla starszych dzieci oraz dorosłych.

  Pacynki na rękę do szkół i przedszkoli

  Pacynki-lalki to doskonały dodatek wyposażenia szkół i przedszkoli. Przedszkolaki chętnie zorganizują same improwizowany teatrzyk w grupie, a uczniowie będą się nimi bawić podczas przerw w lekcjach. Pacynka na rękę będzie pomocna w zorganizowaniu przedstawienia na dzień babci i dziadka, dzień mamy, ojca czy w jasełkach. Może być także maskotką grupy, która pomoże w utrzymaniu dyscypliny w grupie. Nauczycielka w młodszych klasach może wykorzystać lalkę pacynkę do przeprowadzenia np. lekcji wychowawczej.


  Lalki do teatrzyku

  Kukiełki na rękę to początek domowej przygody ze sztuką. Zabawa w teatr wzmacnia więzi rodzinne. Słuchanie opowieści, odgrywanie scen przez dziecko i rodzinne przedstawienia, to recepta na nudę i wzmocnienie rodzinnych więzi. Wspólnie spędzony czas daje poczucie jedności, skłania do rozmów, uczy współdziałania. Lalka teatralna nakładana na dłoń daje wiele godzin niezapomnianej radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

  Pacynki na rękę rozwijają wyobraźnię i kreatywność dzieci

  Ulubioną zabawą dzieci jest odgrywanie ról. Być królem, księżniczką, dzielnym strażakiem, zagubionym zwierzątkiem. Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona. Lalki - zestaw pacynek na rękę zachęcają do zabawy w teatr, a przy tym dziecko uczy się zmieniać siłę i ton głosu, ćwiczy umiejętność wypowiadania się. Dzięki nim dziecko rozwija także umiejętność współpracy i zabawy w grupie, podnosi swoje kompetencje społecznie oraz buduje pewność siebie. Lalki, pacynki lub kukiełki mogą być początkiem zainteresowania dziecka sztuką i początkiem przyszłej pasji teatralnej.

  Lalki pacynki w sklepie Edukatorek.pl

  Ulubioną zabawą dzieci jest odgrywanie ról. Być królem, księżniczką, dzielnym strażakiem, zagubionym zwierzątkiem. Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona. Lalki - zestaw pacynek na rękę zachęcają do zabawy w teatr, a przy tym dziecko uczy się zmieniać siłę i ton głosu, ćwiczy umiejętność wypowiadania się. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy bogatą kolekcję pacynek dla dzieci na rękę. Czekają na Was urocze zwierzątka domowe, przyjazne smoki, nieco groźniejsze wilki, odważna babcia, dumny król z królową i wiele innych fantastycznych pacynek - zabawki znanych producentów (Goki, Melissa and Doug, Diggledey), cenionych za jakość i dbałość o bezpieczeństwo dziecko.

 • TEATRZYKI

  „Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, za siedmioma dolinami…” — tak właśnie zaczyna się większość opowieści dla dzieci. Sami, gdy byliśmy mali, uwielbialiśmy bawić się w teatrzyk i odgrywać różnego rodzaju przedstawienia. Dziś umożliwmy tę zabawę naszym dzieciom, kupując im wesołe pacynki i kolorowe teatrzyki. Sami także dołączmy do zabawy i przypomnijmy sobie, jak beztrosko czuliśmy się w czasach dzieciństwa.

  Zabawa w teatr w domu

  Teatrzyki dla dzieci sprawiają maluchom niesamowitą frajdę — pozwalają bowiem na przeniesienie się do świata z wyobraźni oraz odgrywanie ról i naśladowanie innych w trakcie zabawy. Tego typu zabawa jest zatem doskonałą okazją do rozwijania kreatywności, samodzielnego myślenia oraz wyobraźni. Dziecko w każdej chwili może wejść do magicznego i tajemniczego świata za sprawą zabawkowych teatrzyków dostępnych w naszym sklepie.

  Teatrzyki dziecięce

  Bogaty wybór teatrzyków dla dzieci w naszym asortymencie umożliwi dopasowanie ich do aktualnych zainteresowań naszego dziecka. Przyjazne pacynki na paluszek z tekturowym teatrzykiem ożyją na oczach naszych pociech i pozwolą im przeżyć niesamowite przygody. Młodsze dzieci będą zachwycone, oglądając przedstawienia odgrywane przez rodziców lub starsze rodzeństwo. Młodzi „dorośli” z kolei sami będą chcieli stać się sprawiedliwym królem, tajemniczym czarodziejem, pilnującym porządku policjantem, wesołym pajacykiem czy groźnym smokiem. Niezwykle ciekawą zabawą dla dzieci w wieku od trzech do ośmiu lat będzie teatrzyk cieni. Postacie na patyczkach pozwolą naszemu odkrywcy rozwinąć wyobraźnię i w jednej chwili przenieść się do zaczarowanego królestwa lub podwodnego świata. Wspaniałą formą rozrywki są także zabawy w teatr w domu za sprawą teatrzyków 3D. Maluchy same mogą wsuwać i wysuwać poszczególne części historii dzięki specjalnej podstawce z nacięciami i dzięki temu wymyślać przeróżne historie.

  Zabawa w teatr dla dzieci

  Teatrzyki dla dzieci dostępne w naszym sklepie to w pełni bezpieczne dla naszych maluchów produkty najwyższej jakości. Pozwalają im wczuwać się w odgrywane role, co w przyszłości zaowocuje mniejszą tremą przed wystąpieniami publicznymi. Dziecięce przedstawienia angażują do zabawy całą rodzinę i pozwalają na wspólne spędzanie czasu. Przemień pokój swojej pociechy w świat pełen przygód, który wywoła radość i uśmiech na jej twarzy. Teatrzyki dla dzieci do wspólnej i dobrej zabawy znajdziesz w sklepie z zabawkami edukacyjnymi.

 • PRZEBRANIA

  „Dziś w przedszkolu wielki bal, tańczy razem ze sto par. Lalka Barbie, miś Puchatek, w czerwonym kubraczku skrzatek. Tralala, tralala — każdy dobry humor ma!”

  Przebrania karnawałowe dla dzieci

  W czasie karnawału w żłobkach i przedszkolach organizowane są zabawy dla najmłodszych. Wesołe piosenki, nowe tańce, kolorowe dekoracje i — oczywiście — przebieranki! Na tę okazję warto sprawić naszemu dziecku piękny strój karnawałowy. Dzięki niemu malec będzie mógł przemienić się w ulubionego bohatera z filmu lub bajki albo przebrać się w strój charakterystyczny dla danego zawodu. Sprawmy naszemu dziecku radość i pozwólmy mu, choć na jeden dzień, stać się małym dorosłym.

  Strój karnawałowy dla dziewczynki

  Kostium karnawałowy dla dziewczynki powinien wiązać się z jej zainteresowaniami. Nasza pociecha może wybrać na przykład jeden z najpopularniejszych strojów, a więc kostium księżniczki z falbankami, bufiastymi rękawami oraz srebrnym berłem i elegancką koroną wysadzaną różowymi diamencikami. Równie modne przebrania dla dziewczynek to te nawiązujące do postaci syrenek. W naszym sklepie znajdziesz turkusowo-brokatowy kostium królowej podwodnego świata. Jeśli Twoja pociecha jest z kolei zafascynowana kosmosem, gwiazdami i planetami, a każdego dnia w swojej wyobraźni wyrusza na księżyc, to nie pozostaje Ci nic innego, jak wybrać jako przebranie na karnawał dla dziewczynki strój astronautki.

  Strój karnawałowy dla chłopca

  Kim chciałbyś zostać, jak dorośniesz? Na pewno nieraz Twój synek słyszał to pytanie. Warto wziąć pod uwagę jego odpowiedź przy wyborze kostiumu karnawałowego dla chłopca. Niech Twoja pociecha zamieni się w przebiegłego szpiega, który otrzymał super tajną misję lub zwinnego i wojowniczego ninję. Równie ciekawym przebraniem dla chłopca na zabawę karnawałową będzie strój odważnego superbohatera, kostium średniowiecznego rycerza czy ubranie strażaka zarządzającego akcją gaśniczą.

  Przebrania na karnawał dla dzieci

  Karnawałowe przebrania dla dzieci powinny być wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Nie powinny krępować ruchów malca, gdy będzie bawił się i tańczył. Warto zwrócić uwagę, aby miały one dłuższy rękaw, gdyż zabawy karnawałowe odbywają się w okresie zimowym. Ważny jest także materiał oraz staranność wykonania kostiumu. W naszej ofercie znajdziesz przebrania dla dzieci wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów, które nie powodują dyskomfortu u maluchów. Są one na tyle uniwersalne, że mogą posłużyć także w czasie zabawy urodzinowej, przedstawienia w przedszkolu, a nawet do noszenia na co dzień. Sprawdź ofertę strojów karnawałowych dla chłopców i dziewczynek w sklepie z zabawkami edukacyjnymi.

Pokazuje 1 - 60 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 73 elementów
TEATRZYK

Teatrzyk dla dzieci to wyjątkowy zestaw zabawek, które dostarczą mnóstwa frajdy maluchowi każdemu dnia. Zapoznaj się z naszą ofertą i zachęć dziecko do kreatywnej zabawy w domu już dziś! Zapraszamy.

Teatrzyk dla dzieci – zabawka, która rozwinie wyobraźnię malucha

Odgrywanie ról życia codziennego jest jedną z ulubionych zabaw dzieci. W końcu możliwość naśladowania innych w różnych, często zabawnych czynnościach to doskonały sposób świetną zabawę, do której można zaprosić kolegów, rodzeństwo czy nawet rodziców. To z kolei jest doskonałym sposobem na pogłębienie relacji z przyjaciółmi i rodziną. Występy w domowym teatrzyku uczą również przełamywać nieśmiałość, co z pewnością przyda się w kolejnych latach życia dziecka.

Duże improwizacje wymagają użycia oprawy, a także odpowiednich akcesoriów. W tym miejscu z pomocą przychodzi teatrzyk kukiełkowy dla dzieci, czyli zestaw zabawek, które zadbają o profesjonalną aranżację scen w Twoim domu. Pacynki czy przebrania sprawią, że pokój dziecka na chwilę zamieni się w prawdziwy teatr, w którym dziecko odegra pierwszoplanową rolę. Teatr kukiełkowy dla dzieci rozwinie kreatywność, a także zdolności manualne malucha, dostarczając przy tym mnóstwa frajdy każdego dnia.

Domowy teatrzyk dla dzieci – co może wejść w jego skład?

Zabawkowy mini teatrzyk dla dzieci często przybiera najprostszą formę, w której głównymi postaciami są pacynki na rękę. Na naszej stronie internetowej masz szansę skompletować pełny zestaw zabawek, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło wystawić wyjątkowy spektakl, w którym nie będzie brakowało emocji i zabawnych scen. O odpowiedni klimat zadbają nasze teatrzyki, marionetkipacynki paluszkowe czy przebrania.

Wszystkie akcesoria są wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów. W ofercie dostępnych jest wiele rodzajów pacynek czy marionetek, które występują w formie przyjaznych zwierzątek czy postaci z bajek.

Zapoznaj się z ofertą już dziś i zadbaj o prawidłowy rozwój swojej pociechy. Edukatorek – zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku.

TEATRZYK