TEATRZYK 

Jest 71 produktów.

Podkategorie

 • MARIONETKI

  Marionetka zabawka - ćwicz zdolności motoryczne!

  Marionetki rozwijające wyobraźnię, kreatywność i umiejętności motoryczne poprzez trenowanie powiązania ręka-oko. Marionetki dla dzieci pomagają maluchom oswajać lęki codzienności. Odwiedź stronę Edukatorek i zajrzyj również do kategorii: lullalove. Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane modą z pewnością spodoba mu się ubieranie lalek.

 • PACYNKI PALUSZKOWE

  Pacynki na palce pobudzą dziecięcą ciekawość!

  Pacynki paluszkowe do zabawy w teatrzyk. Rozwijają wyobraźnię dziecka i jego zdolności motoryczne. Pacynki na palce są na tyle małe, że mały amatorski teatr można na dobrą sprawę odgrywać wszędzie. Wszystkie pacynki na palce dla dzieci wykonane są z przyjemnego i komfortowego materiału, który przyjemnie się dotyka. Zobacz inne pacynki! Zapraszamy również do kategorii Sigikid zabawki

 • PACYNKI NA RĘKĘ

  Dzieci uwielbiają pacynki. Te laleczki teatralne nakładane na dłoń jak rękawiczka są tak intrygującą zabawką, że trudno bez nich wyobrazić sobie dzieciństwo. Magia pacynki polega na tym, że dzieci odbierają ją jak pośrednika między kimś żywym a zabawką (wygląda jak zabawka, ale potrafi się ruszać, mówić, okazywać emocje) - dzieci lubią jak coś się dzieje. Pacynki na rękę mogą towarzyszyć dzieciom przez wiele lat. 2latek z chęcią posłucha bajki opowiedzianej przez lalkę, starsze dziecko samo zorganizuje przedstawienie, a my dorośli z powodzeniem możemy wykorzystać pacynkę do rozmów na trudne tematy, pomoc edukacyjną czy terapeutyczną.

  Pacynki - łącznik świata magicznego z prawdziwym życiem

  W pracy pedagogicznej, ta laleczka teatralna to świetna pomoc edukacyjna, która poprawia zdolności komunikacyjne, walczy z nieśmiałością, w sposób atrakcyjny dla dziecka wspiera przyswajanie wiedzy i umiejętności. Znana i wykorzystywana przez wiele pokoleń nauczycieli, pacynka na rękę nadal jest chętnie wykorzystywana do pracy z dziećmi.

  Lalki na rękę - do zadań specjalnych

  Nie ma prawdopodobnie takiego gabinetu terapii dla dzieci, gdzie nie wykorzystywano by pacynki. Zdumiewające jest o ile łatwiej dziecku nawiązać kontakt z mówiąca lalką niż człowiekiem. Zabawa w teatr wzmacnia więzi rodzinne Słuchanie opowieści, odgrywanie scen przez dziecko i rodzinne przedstawienia, to recepta na nudę i wzmocnienie rodzinnych więzi. Wspólnie spędzony czas daje poczucie jedności, skłania do rozmów, uczy współdziałania.

  Pacynki na rękę rozwijają wyobraźnię i kreatywność dzieci

  Ulubioną zabawą dzieci jest odgrywanie ról. Być królem, księżniczką, dzielnym strażakiem, zagubionym zwierzątkiem. Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona. Lalki - zestaw pacynek na rękę zachęcają do zabawy w teatr, a przy tym dziecko uczy się zmieniać siłę i ton głosu, ćwiczy umiejętność wypowiadania się. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy bogatą kolekcję pacynek dla dzieci na rękę. Czekają na Was urocze zwierzątka domowe, przyjazne smoki, nieco groźniejsze wilki, odważna babcia, dumny król z królową i wiele innych fantastycznych pacynek - zabawki znanych producentów (Goki, Melissa and Doug, Diggledey), cenionych za jakość i dbałość o bezpieczeństwo dziecko.

 • TEATRZYKI

  Akcesoria i teatrzyki do zabawy

 • PRZEBRANIA

  Przebrania i kostiumy okolicznościowe dla dzieci do zabawy w teatr! Przydadzą się również np. jeśli potrzebujemy kostiumy karnawałowego dla swojego dziecka. Niech Twój potomek zaskoczy wszystkich realistycznym strojem. Dzięki temu pewne jest, że zabawa będzie bardzo udana! Zachęcamy również do odwiedzin kategorii: zabawki edukacyjne. Dodatkowo na stronie Edukatorka można znaleźć materiały plastyczne dla przedszkoli!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów
TEATRZYK

Rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Dodatkowo ma walory terapeutyczne - pozwala dziecku oswoić przeróżne lęki.

TEATRZYK

Producenci