Zabawki od 6 lat 

Jest 665 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 665 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 665 elementów
Zabawki od 6 lat

Zabawki są najlepszymi towarzyszami dzieci. Ich rola we wspieraniu rozwoju maluchów - ogromna. Reklamy bombardują ofertami zabawek, które powinno mieć każde dziecko, ale kupno nie powinno być podyktowany sugestią reklamy, zabawka ma być odpowiednio dobrana do wieku, umiejętności i zainteresowania dziecka. Innych zabawek potrzebuje dwulatek, a innych sześciolatek. Jeśli jesteś rodzicem 6 latka, to z wyborem zabawki raczej nie masz problemu, gorzej mają “ciocie”, które o potrzebach sześcioletniego dziecka niewiele wiedzą. Podział zabawek w oparciu o wiek dziecka znacznie ułatwi trafny wybór.

Zabawki dla sześciolatka - kreatywne, konstrukcyjne, dydaktyczne

6latki są żywiołowe, entuzjastyczne, ruchliwe, a do tego ciekawe świata i chętnie uczą się nowych rzeczy. 6 lat, to również wiek, w którym dziecko przygotowuje się do nauki szkolnej, warto więc wybierać takie zabawki, które nie tylko dadzą radość, ale także będą wspierać rozwój dziecka.

Kreślenie liter, utrzymywanie się w liniach zeszytu nie jest sprawą łatwą, dlatego ćwiczenia małej motoryki są niezwykle ważne. Kredki, pisaki, farby, kolorowanki, przewlekanki i nawlekanki, zestawy artystyczne, papierowe składanki, to super zabawki dla sześciolatka. Również lubiane przez dzieci zabawki konstrukcyjne ćwiczące wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo - ruchową, są niezastąpione w ćwiczeniach motorycznych. Klocki, gry zręcznościowe i puzzle - zabawki dla dzieci w każdym wieku (dostosowujemy tylko stopień trudności).

Nauka przez zabawę - zabawki od 6 lat

Dzięki zabawkom dydaktycznym dostosowanym do wieku dziecka, zwiększamy jego potencjał poznawczy, ćwiczymy pamięć, cierpliwość, logiczne myślenie, uczymy współpracy, przestrzegania zasad, radzenia sobie z emocjami. Ponieważ gry wymagają obecności innych osób, świetnie wzmacniają relacje w domu czy grupie rówieśniczej. Sześciolatki nadal chętnie bawią się autami i lalkami, chętnie pojeżdżą hulajnogą, pograją w piłkę - dla wszechstronnego rozwoju dziecka ważna jest różnorodność zabawek. Jeśli szukasz zabawki dla dziecka w wieku 6 lat, jesteś w dobrym miejscu. Przejrzyj ofertę naszego sklepu, tu kupisz zabawki bezpieczne, dobrej jakości, estetyczne i odpowiednie dla 6latka.

Zabawki od 6 lat

Filtry

Włączone filtry:
    Producent