GRY LOGICZNE 

Jest 229 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 229 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 229 elementów
GRY LOGICZNE

Pluszowy miś czy szmaciana lalka to zabawki, która od zawsze nam, rodzicom, kojarzyć się będą z beztroskim dzieciństwem. W naszych czasach do zabawy i edukacji służyły między innymi wszelkiego rodzaju gry umysłowe, planszowe czy logiczne, które jeszcze do niedawna wiązały się głównie z minioną epoką. Wszechobecne komputery i telefony zdominowały ten typ rozrywki i gry towarzyskie na dłuższą chwilę zostały zapomniane. Teraz jednak wracają!

Gry i zabawy logiczne dla dzieci — niech powrócą wspomnienia!

Przypomnijcie sobie rodzinne wieczory spędzane przy warcabach, szachach, statkach czy innych grach planszowych na myślenie. Jak przyjemnie mijał wówczas czas — w gronie najbliższych przy salwach gromkiego śmiechu, pozytywnej rywalizacji i podjadaniu przepysznych smakołyków przygotowywanych przez mamę czy babcię. Przede wszystkim jednak gry logiczne uczyły nas wielu nowych umiejętności. Jeśli tęsknicie za tymi przyjemnymi chwilami, to zachęcamy, aby wrócić do nich i pokazać logiczne gry planszowe swoim dzieciom. Gwarantujemy, że będzie to dla nich doskonała rozrywka i recepta na nudę, zwłaszcza w deszczowe popołudnia, ale i świetny trening dla umysłu.

Gry na logiczne myślenie dla dzieci — na czym polegają?

Gry logiczne dla dzieci polegają na tym, że wygrana w nich zależy przede wszystkim od poziomu sprawności myślenia gracza, a nie elementu losowego. Najbardziej znanymi grami na myślenie są warcaby i szachy. W naszym sklepie on-line z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci znajdziesz na przykład:

Zaletą gier logicznych dla dzieci typu warcaby, szachy, ale i innych jest przede wszystkim właściwy rozwój inteligencji i elastyczności umysłu, czyli zdolności, które w życiu dziecka są bezcenne. Tego typu zabawki będą doskonałym wyborem dla dzieciaków, które uwielbiają rozwiązywać łamigłówki i zagadki oraz rozstrzygać niecodzienne problemy.

Gry logiczne dla dzieci planszowe — dlaczego warto je kupować?

Gra logiczna dla dzieci ćwiczy pamięć i koncentrację, uczy przestrzegania zasad, poprawnego rozumowania, podejmowania decyzji i wyciągania wniosków, a także zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z porażką. Kupując grę logiczną dla swojej pociechy, musimy uwzględnić przede wszystkim jej wiek i aktualne umiejętności. Zbyt trudna lub zbyt łatwa gra może zniechęcić malucha do dalszej zabawy. Miejmy także na uwadze fakt, że są to zabawki towarzyskie i udział drugiej osoby jest niezbędny do ich przeprowadzenia. Warto zatem poświęcić chwilę czasu na wspólną zabawę z dzieckiem, która niewątpliwie przyczyni się do wzmocnienia więzi rodzinnych. Przygotuj się jednak na to, że Twoja pociecha może pozytywnie Cię zaskoczyć i wygrać niejedną rozgrywkę! Dla Ciebie jako rodzica będzie to jednak niesamowita duma i szczęście z powodu tego, że Twoje Twój maluch jest inteligentny i umie samodzielnie podejmować decyzje. Grę logiczną na myślenie można także podsunąć swojemu dziecku, gdy zaprosi na nocowanie swoich kolegów.

Dlaczego jeszcze warto kupić dziecku grę logiczną na myślenie?

Maluchy, które od najmłodszych lat korzystają z gier na logiczne myślenie, lepiej radzą sobie z nauką i rozwiązywaniem problemów, a także dokonują świadomych wyborów. Nie musimy wspominać o tym, że są to umiejętności niezbędne w dorosłym życiu każdego człowieka. Kupując zatem swojemu dziecku grę logiczną, już od najmłodszych lat inwestujesz w jego przyszłość.

Gry planszowe logiczne w sklepie z zabawkami Edukatorek

W naszym internetowym sklepie z zabawkami dla dzieci oferujemy różnego rodzaju gry logiczne odpowiednie dla niemowlaków, starszych maluchów, nastolatków, ale także dorosłych. W naszym asortymencie znajdziesz klasyczne gry logiczne oraz mniej znane tytuły w wydaniach tradycyjnych, eleganckich (na prezent) oraz w wersji podróżnej od producentów rodzimych i uznanych firm zagranicznych. Wszystkie gry planszowe na myślenie w Edukatorku są wykonane starannie i zaopatrzone w zrozumiałą instrukcję. Już teraz zorganizuj swojemu dziecku umysłowy trening w atrakcyjnej formie, kupując mu wybrane w naszym sklepie gry planszowe logiczne.

GRY LOGICZNE