GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA 

Jest 19 produktów.
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA

Uwaga! Komunikat do małego parkingowego! Samochody oczekują na wjazd do garażu dziecięcego, bo nie chcą być narażone na działanie promieni słonecznych czy opadów atmosferycznych lub — co gorsza — ryzyko kradzieży. Prośba do pomocników malca, a więc jego rodziców — zakup parkingu lub garażu samochodowego dla dzieci będzie w tym wypadku doskonałym pomysłem. Dziękuję, bez odbioru!

Garaż i parking samochodowy dla dzieci — dobra zabawa połączona z prawidłowym rozwojem

Parking i garaż na samochody dla dzieci to zabawki związane nie tylko z wielogodzinnymi zabawami, w trakcie których wiele razy będziemy słyszeć radosny śmiech naszej pociechy. To także liczne walory edukacyjne, wśród których z pewnością wyróżnić trzeba olbrzymi wpływ na rozwój dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Wcielanie się w różne role nie tylko przygotuje malca do przebywania wśród innych ludzi, ale też ukształtuje w nim wiele umiejętności społecznych. Zabawa z garażem dziecięcym czy parkingiem na samochody będzie też skupiać się na trenowaniu refleksu i sprawności motoryczno-manualnych. Dodatkowym atutem takich zabawek jest pokazanie dziecku zasad ruchu drogowego i zapoznawanie go z nimi już od najmłodszych lat.

Drewniany garaż dla dzieci — idealny pomysł na prezent

Olbrzymią popularnością wśród osób wybierających upominki dla swoich dzieciaków cieszą się garaże drewniane dziecięce. Nie jesteśmy zdziwieni tym faktem, wszak zabawki te wyróżniają się wysoką trwałością, solidnym wykonaniem, a także dużą wytrzymałością. Ponadto są bezpieczne w kontakcie z rączkami małego parkingowego, ponieważ wykonano je z wysokiej jakości surowca i dostosowano do obowiązujących wymagań i norm związanych z bezpieczeństwem najmłodszych. Tego typu garaże i parkingi dziecięce są łatwe w czyszczeniu, a co najważniejsze — przyjazne dla środowiska naturalnego i zdrowia naszych szkrabów.

Parking na samochody z garażem dla chłopca i dziewczynki dostępny w ofercie Edukatorka

W asortymencie Edukatorka znajdziesz parkingi na samochody i garaże wielopoziomowe dla dzieci mające różne kształty, wielkość i konstrukcje. Ich dużą zaletą jest realistyczny wygląd odzwierciedlający prawdziwe tego typu miejsca. Zabawki te nie są trudne w montażu, a małych kierowców zachęcają swoim ciekawym i barwnym designem. Już teraz zachęcamy Cię do zakupu garażu lub parkingu do zabawy dla dzieci, które dostępne są w naszym sklepie z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. U nas wysoka jakość, solidne wykonanie, bezpieczeństwo w użytkowaniu i rozsądna cena zawsze idą ze sobą w parze. Przekonaj się sam. Zapraszamy.

GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA