GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA

STACJA KOLEJOWA z tunelem Smart Tech World STACJA KOLEJOWA z tunelem Smart Tech World 2
  • -12%
Kup do 13, wyślemy dziś
AKCESORIA DO KOLEJKI

STACJA KOLEJOWA z tunelem Smart Tech World

Brio
BRIO 33973
148,63 zł 168,90 zł
Uwaga!Uwaga!Pociąg gotowy do odjazdu ze stacji! To doskonała, interaktywna zabawka dla ciekawego świata dziecka. Zestaw można połączyć z innymi lokomotywami, pociągami oraz wszystkimi zestawami torów z serii BRIO World.
DREWNIANY GARAŻ PIĘTROWY z windą i 6 akcesoriami Dinozaury DREWNIANY GARAŻ PIĘTROWY z windą i 6 akcesoriami Dinozaury 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA

DREWNIANY GARAŻ PIĘTROWY z windą i 6 akcesoriami Dinozaury

Janod
J05835
399,00 zł
Drewniany piętrowy garaż składa się z kilkupoziomowego garażu w kształcie dinozaura wraz z akcesoriami: 4 pojazdami-dinozaurami i 2 kaktusami. Na najniższym piętrze znajduje się wjazd do windy, którą pojazdy mogą się przemieszczać do wyższych partii budynku.
FILCOWY TOR dla samochodów z akcesoriami Bolid FILCOWY TOR dla samochodów z akcesoriami Bolid 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA

FILCOWY TOR dla samochodów z akcesoriami Bolid

Janod
J04631
219,00 zł
Zestaw filcowych ulic z drewnianymi pojazdami i akcesoriami z serii Bolid to idealny prezent dla każdego małego fana motoryzacji. Zestaw składa się z 12 puzzli z solidnego szarego filcu (4 proste, 4 łuki, 3 rozwidlenia w kształcie litery „T” oraz 1 zjazd), które po połączeniu tworzą ulicę/trasę przejazdu dla 4 drewnianych samochodzików.
DREWNIANY GARAŻ WIELOPOZIOMOWY z akcesoriami DREWNIANY GARAŻ WIELOPOZIOMOWY z akcesoriami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
POJAZDY I AKCESORIA

DREWNIANY GARAŻ WIELOPOZIOMOWY z akcesoriami

Little Dutch
LD4491
409,00 zł
Garaż jest fantastycznym sposobem na godziny ciekawych zabaw. Łatwy w użyciu podnośnik samochodowy podnosi samochody w górę i w dół,  co sprawi mnóstwo frajdy. Helikopter ma własną platformę śmigłowcową, auta można parkować na każdym z poziomów parkingu. W zestawie znajdują się auta, helikopter, znaki i figurki. Garaż posiada również myjnie samochodową...
DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA z akcesoriami DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA z akcesoriami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
POJAZDY I AKCESORIA

DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA z akcesoriami

Little Dutch
LD4490
169,00 zł
Drewniana remiza strażacka jest fantastycznym sposobem na długie godziny ciekawych zabaw. Zestaw zawiera remizę strażacką, auto straży pożarnej z wysuwaną drabiną, figurki strażaków wraz z psem pomocnikiem, hydrant, drzewka oraz ogień, który trzeba ugasić.
WARSZTAT SAMOCHODOWY garaż Crazy Motors WARSZTAT SAMOCHODOWY garaż Crazy Motors 2
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
Koniec promocji
POJAZDY I AKCESORIA

WARSZTAT SAMOCHODOWY garaż Crazy Motors

DJECO
DJ05495
310,41 zł 344,90 zł
Drewniany warsztat samochodowy do zabawy autkami. Jest on ilustrowany grafikami idealnie pasującymi do świata Crazy Motors.
POCIĄG DREWNIANY z torami, łódkami i makietą jeziora Bolid POCIĄG DREWNIANY z torami, łódkami i makietą jeziora Bolid 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA

POCIĄG DREWNIANY z torami, łódkami i makietą jeziora Bolid

Janod
J04629
172,00 zł
Drewniane tory pętla z pociągiem i żaglówkami to idealny prezent dla każdego dziecka. Zestaw składa się z 4 puzzli, tworzących jezioro oraz 8 torów, które połączone ze sobą stanowią okrągłą trasę dla pociągu, jeżdżącego wokół wody.
DREWNIANY GARAŻ PIĘTROWY z 4 akcesoriami Bolid DREWNIANY GARAŻ PIĘTROWY z 4 akcesoriami Bolid 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA

DREWNIANY GARAŻ PIĘTROWY z 4 akcesoriami Bolid

Janod
J04636
335,00 zł
Drewniany piętrowy garaż z serii Bolid to idealny prezent dla dziecka. Komplet składa się z kilkupoziomowego garażu wraz z akcesoriami: 3 autami i helikopterem. Na najniższym piętrze znajdują się boksy, otwierane plastikowymi kluczykami o różnych kształtach geometrycznych (funkcja sortera). Budynek posiada dwa podjazdy, mechaniczną windę (na koło zębate)...
DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA z 5 akcesoriami Bolid DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA z 5 akcesoriami Bolid 2
Kup do 13, wyślemy dziś
POJAZDY I AKCESORIA

DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA z 5 akcesoriami Bolid

Janod
J04639
335,00 zł
Drewniana remiza z serii Bolid to idealny prezent dla dziecka. Składa się z kilkupoziomowej remizy wraz z akcesoriami. Budynek posiada dwa podjazdy, mechaniczną windę (na koło zębate) oraz lądowisko dla helikopterów. Na łączącej piętra rurze znajdują się 2 figurki strażaków (niezdejmowane), które puszczone z góry zsuwają się w dół ruchem obrotowym.
ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKA DO ZABAWY DLA DZIECI

ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World

Brio
BRIO 33972
768,90 zł
37-elementowy, interaktywny zestaw kolejowy z serii BRIO World. Wyjątkowa technologia Smart Tech Sound umożliwia komunikację z otoczeniem, dzięki zasilanemu bateryjnie silnikowi Record & Play. Niesamowite wrażenie robią wielokolorowe światła i dźwięki.
DREWNIANA DROGA do układania ze szlabanem 11 el. Aiden DREWNIANA DROGA do układania ze szlabanem 11 el. Aiden 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA

DREWNIANA DROGA do układania ze szlabanem 11 el. Aiden

Kids Concept
KC 1000513
218,90 zł
UWAGA: zabawka po zwrocie, nowa i pełnowartościowa, widoczne otwieranie opakowania Elementy drewniane do rozbudowy toru samochodowego.Rozwińcie miasto i zróbcie miejsce dla wszystkich pojazdów z serii Aiden.
DREWNIANY WARSZTAT samochodowy Aiden DREWNIANY WARSZTAT samochodowy Aiden 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA

DREWNIANY WARSZTAT samochodowy Aiden

Kids Concept
KC 1000306
338,90 zł
Warsztat samochodowy to świetna zabawka dla fanów motoryzacji. Posiada myjnię z ruchomymi szczotkami oraz stację benzynową. Zabawa w naprawianie, napełnianie zbiornika paliwem, mycie samochodu czy wjazd na pierwszy poziom sprawi, że Maluch nie będzie chciał się z nim rozstawać.
STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
POJAZDY I AKCESORIA

STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami

Janod
J05718
299,00 zł
Drewniana stacja benzynowa i garaż to idealny prezent dla każdego dziecka. Do zestawu dołączono komplet naklejek, którymi dziecko może ozdobić ściany Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z tankującymi pojazdami w roli głównej.
DREWNIANY GARAŻ EDUKACYJNY z kluczami DREWNIANY GARAŻ EDUKACYJNY z kluczami 2
Oczekiwanie na dostawę
GARAŻE, PARKINGI I AKCESORIA

DREWNIANY GARAŻ EDUKACYJNY z kluczami

Melissa and Doug
MD 14607
159,90 zł
Drewniany garaż z pojazdami ratunkowymi zainteresuje małego miłośnika motoryzacji. Aby zaparkować, trzeba otworzyć drzwi garażu za pomocą odpowiedniego klucza.
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Uwaga! Komunikat do małego parkingowego! Samochody oczekują na wjazd do garażu dziecięcego, bo nie chcą być narażone na działanie promieni słonecznych czy opadów atmosferycznych lub — co gorsza — ryzyko kradzieży. Prośba do pomocników malca, a więc jego rodziców — zakup parkingu lub garażu samochodowego dla dzieci będzie w tym wypadku doskonałym pomysłem. Dziękuję, bez odbioru!

Garaż i parking samochodowy dla dzieci — dobra zabawa połączona z prawidłowym rozwojem

Parking i garaż na samochody dla dzieci to zabawki związane nie tylko z wielogodzinnymi zabawami, w trakcie których wiele razy będziemy słyszeć radosny śmiech naszej pociechy. To także liczne walory edukacyjne, wśród których z pewnością wyróżnić trzeba olbrzymi wpływ na rozwój dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Wcielanie się w różne role nie tylko przygotuje malca do przebywania wśród innych ludzi, ale też ukształtuje w nim wiele umiejętności społecznych. Zabawa z garażem dziecięcym czy parkingiem na samochody będzie też skupiać się na trenowaniu refleksu i sprawności motoryczno-manualnych. Dodatkowym atutem takich zabawek jest pokazanie dziecku zasad ruchu drogowego i zapoznawanie go z nimi już od najmłodszych lat.

Drewniany garaż dla dzieci — idealny pomysł na prezent

Olbrzymią popularnością wśród osób wybierających upominki dla swoich dzieciaków cieszą się garaże drewniane dziecięce. Nie jesteśmy zdziwieni tym faktem, wszak zabawki te wyróżniają się wysoką trwałością, solidnym wykonaniem, a także dużą wytrzymałością. Ponadto są bezpieczne w kontakcie z rączkami małego parkingowego, ponieważ wykonano je z wysokiej jakości surowca i dostosowano do obowiązujących wymagań i norm związanych z bezpieczeństwem najmłodszych. Tego typu garaże i parkingi dziecięce są łatwe w czyszczeniu, a co najważniejsze — przyjazne dla środowiska naturalnego i zdrowia naszych szkrabów.

Parking na samochody z garażem dla chłopca i dziewczynki dostępny w ofercie Edukatorka

W asortymencie Edukatorka znajdziesz parkingi na samochody i garaże wielopoziomowe dla dzieci mające różne kształty, wielkość i konstrukcje. Ich dużą zaletą jest realistyczny wygląd odzwierciedlający prawdziwe tego typu miejsca. Zabawki te nie są trudne w montażu, a małych kierowców zachęcają swoim ciekawym i barwnym designem. Już teraz zachęcamy Cię do zakupu garażu lub parkingu do zabawy dla dzieci, które dostępne są w naszym sklepie z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. U nas wysoka jakość, solidne wykonanie, bezpieczeństwo w użytkowaniu i rozsądna cena zawsze idą ze sobą w parze. Przekonaj się sam. Zapraszamy.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 178

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 145
Produkt dodany do listy życzeń