LALKI I AKCESORIA 

Jest 217 produktów.

Podkategorie

 • LALKI SZMACIANE

  Szmaciana lalka – pierwszy przyjaciel Twojego dziecka.

  Lalka uszyta z gałganków nam dorosłym kojarzy się z" babciną", bezgraniczną miłością, ciepłem i bezpieczeństwem domowego ogniska. Niestety, na tym świecie coraz trudniej o babcię, która z poświęceniem szyłaby dla wnuczki lalki, co nie znaczy, że szmaciane lalki odeszły w niebyt, bo mimo dziecięcej fascynacji plastikowymi "dziwadłami" i sikającymi bobasami, szmacianka przetrwała. Szmaciane lalki są w ofercie każdego, szanującego się sklepu z zabawkami. Miękkie, przyjemne w dotyku, uszyte z bezpiecznych dla malucha materiałów są jedną z pierwszych zabawek" przytulanek". Bez obaw o zdrowie pociechy, szmaciane cudeńko może stać się jego przyjacielem na całe dzieciństwo, a jeśli taką lalkę sprawi wnukowi ukochana babcia, to zapewni sobie miejsce w jego sercu na całe życie. Lalki szmaciane mają w sobie jakąś ukrytą magię i w jednej chwili stają się nierozłącznymi towarzyszkami i przyjaciółkami dziecka na dobre i złe chwile.

  "Wyższość szmacianej lalki nad jej plastikową kuzynką".

  Względy estetyczne to po pierwsze. Sympatyczna, pucołowata buzia, szczery uśmiech, zabawne warkoczyki i kolorowe ubranka, które można zdejmować. Staranne wykonanie, wysoka jakość produktu. Po drugie – przyjemna w dotyku, miękka lalka szmaciana budzi sympatię, kojarzy się z czymś przyjaznym w przeciwieństwie do "zimnego" plastiku. I zalety praktyczne - można ją uprać, można z łatwością naprawić przy pomocy igły i nitki. Lalki szmacianki z biegiem czasu awansują z "przytulanek" na towarzyszki różnorodnych zabaw (dziecięca wyobraźnia nie zna granic) i niejednokrotnie stanowią pamiątkę beztroskiego dzieciństwa.

  Jaką lalkę wybrać?

  Taką, która wzbudza naszą sympatię lub taką, którą wybierze nasze dziecko. Urocze, bezpieczne szmaciane lalki szmaciane dla dzieci w naszym sklepie, czekają na nowych właścicieli, którzy pokochają je bezgranicznie.

 • LALECZKI ELASTYCZNE

  Elastyczne lalki, które można dowolnie ustawiać. Rozwijają wyobraźnię oraz umiejętności społeczne dziecka

 • DOMKI DLA LALEK

  Domki dla lalek z akcesoriami. Wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów. Ucieszą każdą posiadaczkę lalek

 • MEBELKI DLA LALEK

  Drewniane mebelki dla lalek. Zestawy oraz pojedyncze akcesoria. Idealne wyposażenie domku i nie tylko

  Drewniane meble dla lalek - podaruj swojemu dziecku wymarzone wyposażenie dla domku

 • AKCESORIA DLA LALEK

  Lalki - nieodłączne towarzyszki dziecięcych zabaw. Jakże smutne byłoby bez nich dzieciństwo... Lalki są przyjaciółkami i powierniczkami sekretów każdej, małej dziewczynki. Chociaż przyjęło się, że to głównie dziewczęca zabawka, to po lalki równie chętnie sięgają chłopcy. Przecież jeśli bawiąc się w dom, chłopiec dostał rolę taty, to musi mieć dzieci, którymi się zajmuje, “odwozi je do szkoły, zabiera na basen”. Do takiej roli lalka jest najlepsza.

  Akcesoria dla lalek sprawiają, że każda zabawa jest inna

  Pierwsze zabawy naśladowcze dzieci dotyczą najbliższego otoczenia. Maluchy uwielbiają bawić się w dom i rodzinę. O ile początkowo do zabawy wystarczy szkrabowi lalka, tak wraz z rozwojem dziecka zabawy stają się bardziej rozbudowane i do zabawy włącza ono coraz więcej dodatków dla lalek.

  Wspierajmy kreatywność naszych dzieci

  Pomysłowość dzieci nie zna granic. By wspierać kreatywność malucha, należy dostarczać mu różnych bodźców. Akcesoria dla lalek pełnią właśnie taką funkcję. Domek dla lalek, to marzenie każdej dziewczynki. Kojarzący się z rodziną, bezpieczeństwem stanowi ulubiona dziecięcą zabawkę. Co jeszcze uwielbiają małe dziewczynki? Przebierać i ubierać swoje “podopieczne”. Lalczyne ubranka na każdą okazję. Przecież lalka musi iść do szkoły, na przyjęcie czy piknik. Musi mieć strój do pracy w ogrodzie, konnej przejażdżki, a nawet do spania. A może lalka chce być kosmonautą lub wędkarzem? Ubranka dla lalek pozwalają realizować dziecięce marzenia. A może tak zakupić dziecku całą rodzinkę laleczek? Dziadkowie, rodzice, dzieci - do scenek z życia rodzinnego. Świetna zabawa wspierająca międzypokoleniowe więzi.

  Jakie akcesoria dla lalek u nas znajdziesz?

  Akcesoria do lalek, to także sprzęt kuchenny, domowe zwierzęta, miniaturowe jedzenie dla lalek, wiejska zagroda, zestaw ogrodniczy czy szkoła baletowa. Każde zajęcie wymaga odpowiednich pomocy. W naszym sklepie dostaniesz rzeczy dla lalek i pasujące do nich laleczki znanych producentów zabawek – Goki, Mellisa and DougHape czy Lotti. Kolorowe, estetyczne i bezpieczne zabawki dla dzieci, które uczą odgrywania ról, pobudzają wyobraźnię, kształtują postawy społeczne, są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 217 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 217 elementów
LALKI I AKCESORIA

Lalki i akcesoria dla nich. Świetna zabawa dla każdej dziewczynki

LALKI I AKCESORIA

Producenci