LALKI I AKCESORIA 

Jest 215 produktów.

Podkategorie

 • LALKI SZMACIANE

  Szmaciana lalka – pierwszy przyjaciel Twojego dziecka.

  Lalka uszyta z gałganków nam dorosłym kojarzy się z" babciną", bezgraniczną miłością, ciepłem i bezpieczeństwem domowego ogniska. Niestety, na tym świecie coraz trudniej o babcię, która z poświęceniem szyłaby dla wnuczki lalki, co nie znaczy, że szmaciane lalki odeszły w niebyt, bo mimo dziecięcej fascynacji plastikowymi "dziwadłami" i sikającymi bobasami, szmacianka przetrwała. Szmaciane lalki są w ofercie każdego, szanującego się sklepu z zabawkami. Miękkie, przyjemne w dotyku, uszyte z bezpiecznych dla malucha materiałów są jedną z pierwszych zabawek" przytulanek". Bez obaw o zdrowie pociechy, szmaciane cudeńko może stać się jego przyjacielem na całe dzieciństwo, a jeśli taką lalkę sprawi wnukowi ukochana babcia, to zapewni sobie miejsce w jego sercu na całe życie. Lalki szmaciane mają w sobie jakąś ukrytą magię i w jednej chwili stają się nierozłącznymi towarzyszkami i przyjaciółkami dziecka na dobre i złe chwile.

  "Wyższość szmacianej lalki nad jej plastikową kuzynką".

  Względy estetyczne to po pierwsze. Sympatyczna, pucołowata buzia, szczery uśmiech, zabawne warkoczyki i kolorowe ubranka, które można zdejmować. Staranne wykonanie, wysoka jakość produktu. Po drugie – przyjemna w dotyku, miękka lalka szmaciana budzi sympatię, kojarzy się z czymś przyjaznym w przeciwieństwie do "zimnego" plastiku. I zalety praktyczne - można ją uprać, można z łatwością naprawić przy pomocy igły i nitki. Lalki szmacianki z biegiem czasu awansują z "przytulanek" na towarzyszki różnorodnych zabaw (dziecięca wyobraźnia nie zna granic) i niejednokrotnie stanowią pamiątkę beztroskiego dzieciństwa.

  Jaką lalkę wybrać?

  Taką, która wzbudza naszą sympatię lub taką, którą wybierze nasze dziecko. Urocze, bezpieczne szmaciane lalki szmaciane dla dzieci w naszym sklepie, czekają na nowych właścicieli, którzy pokochają je bezgranicznie.

 • LALECZKI ELASTYCZNE

  Elastyczne lalki, które można dowolnie ustawiać. Rozwijają wyobraźnię oraz umiejętności społeczne dziecka

 • DOMKI DLA LALEK

  Domki dla lalek z akcesoriami. Wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów. Ucieszą każdą posiadaczkę lalek

 • MEBELKI DLA LALEK

  Drewniane mebelki dla lalek. Zestawy oraz pojedyncze akcesoria. Idealne wyposażenie domku i nie tylko

 • AKCESORIA DLA LALEK

  Akcesoria i ubranka dla lalek.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 215 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 215 elementów
LALKI I AKCESORIA

Lalki i akcesoria dla nich. Świetna zabawa dla każdej dziewczynki

LALKI I AKCESORIA

Producenci