GRY PLANSZOWE 

Jest 151 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 151 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 151 elementów
GRY PLANSZOWE

Gra planszowa dla dzieci to doskonały pomysł na prezent dla swojej pociechy. Odpowiednio dopasowana planszówka sprawi, że dziecko chętnie będzie bawiło i rozwijało się każdego dnia. Sprawdź nasze gry edukacyjne planszowe dla dziewczynek i chłopców i postaw na sprawdzone zabawki – zapraszamy!

Gry planszowe dla dzieci – alternatywa dla telefonu

W dzisiejszych czasach słowo „gra” dla większości dzieci kojarzy się z tą komputerową. Obecny rozwój techniki sprawił, że maluchy już od najmłodszych lat dorastają w reku z telefonem komórkowym lub tabletem. Warto pamiętać, że na długo przed takimi grami dostęp mieliśmy do tradycyjnych zabawek, które stanowią bardzo ważną część życia każdego dziecka.Doskonałym przykładem takich produktów są gry planszowe dla dzieci, które bawią, uczą, a także pozwalają na wspólną zabawę z rodzicami.

Gra dla dzieci planszowa – czego uczy?

Warto zauważyć, że gry planszowe dla dzieci to nie tylko sposób na dobrą zabawę, ale również okazja do nauki – i to na wielu płaszczyznach. Po pierwsze, granie w planszówki uczy współzawodnictwa. Dziecko już od najmłodszych chwil może poznać smak porażki – a umieć przegrywać trzeba umieć. Co więcej, gry planszowe dla chłopców i dziewczynek uświadamiają maluchowi, jak ważna jest uczciwość w życiu – w grze w końcu istnieją pewne zasady, których należy przestrzegać, aby nie psuć zabawy. Gry planszowe dla przedszkolaków czy też starszych dzieci rozwijają ponadto kreatywność, a także uczą logicznego myślenia i planowania.

Gra planszowa dla dzieci – do wyboru, do koloru!

W Edukatorku znajdziesz najlepsze gry planszowe dla dzieci, które cieszą się pozytywnymi opiniami wśród rodziców. Są one dostosowane poziomem zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, dzięki czemu zyskasz pewność, że Twój prezent nie pójdzie w kąt. Bo jak wiadomo – zbyt trudne gry planszowe dla dziewczynek i chłopców zniechęcą dziecko do zabawy.  Podobnie to wygląda w drugą stronę, gdy maluch jest już nieco większy – gry planszowe dla przedszkolaków w końcu nie będą bawić dzieci, które chodzą do podstawówki.

Na naszej stronie znajdziesz zestaw gier planszowych dla dzieci, a także pojedyncze zabawki. W asortymencie znajdują się m.in.:
szachy,

  • chińczyk,
  • gry magnetyczne,
  • gry logiczne,
  • gry kooperacyjne,
  • gry przygodowe planszowe,
  • i wiele innych.

Polecamy sprawdzić również pozostałe gry z naszej oferty. Życzymy udanych zakupów!

Edukatorek – edukacyjne zabawki dla dzieci.

GRY PLANSZOWE

Filtry

Włączone filtry:
    Producent