SAMOCHODY ZABAWKI 

Jest 176 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 176 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 176 elementów
SAMOCHODY ZABAWKI

Szukasz prezentu dla swojego malucha? Postaw na absolutnie ponadczasowe zabawki, czyli zabawkowe autka. Wybierz samochodziki dla dziecka, które dostarczą mu mnóstwa frajdy każdego dnia. Zapraszamy – sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

Samochodziki dla dziecka – pomysł na świetną zabawę każdego dnia

Samochodziki dla dzieci to zabawki, które dostarczają mnóstwa frajdy maluchom już od ich najmłodszych lat. Niezależnie od modelu, kształtu czy koloru – ważne, aby mogły się poruszać. To w zupełności wystarcza, aby dziecko było zafascynowane zabawą. Wprawianie pojazdów w ruch z boku wydaje się banalne – dla dzieci jest to jednak atrakcyjne i bardzo ciekawe, czego potwierdzeniem może być fakt, że na zabawkach samochodzikach wychowało się już niejedno pokolenie.

Małe samochodziki dla dzieci – zabawki nie tylko dla chłopców

W kulturze panuje przekonanie, że zabawkowe samochodziki dla dzieci przeznaczone są do zabawy dla chłopców. Nic bardziej mylnego! Z doświadczenia wiemy, że po autka chętnie sięgają również dziewczynki. Dla maluchów nieznany jest podział ról społecznych – nieważne, czy chłopiec będzie bawić się lalką, a dziewczynka autkiem – najważniejsza jest dobra i bezpieczna zabawa.

Drewniane samochodziki dla dzieci i nie tylko, czyli co znajdziesz w Edukatorku?

Przeglądając tę kategorię, natrafisz w dużej mierze na drewniane samochodziki dla dzieci. Są to zabawki, które powstały z najwyższej jakości certyfikowanego drewna, które sprawia, że autko posłuży na wiele długich lat. Wśród modeli dostępne są pojazdy wyposażone w napęd sprężynowy, dzięki któremu autko pociągnięte do tyłu i puszczone samo pojedzie, dostarczając dziecku mnóstwa frajdy. Zabawki doskonale stymulujące motorykę małą, zmysł dotyku, a także koordynację wzrokowo-ruchową. Małe samochodziki dla dzieci z drewna dostępne są w różnych motywach i kształtach, które przypadną do gustu chłopcom i dziewczynkom.

To jednak nie wszystko. Kolejną propozycją dla małych fanów motoryzacji są radiowozy, straże pożarne, ambulansy czy autobusy szkolne. Dzięki nim maluch będzie mógł wcielić się w policjanta czy strażaka, który wyrusza na pomoc potrzebującym. Taka zabawa z pewnością rozwinie kreatywność dziecka, a także nauczy go odpowiedzialności.

Sprawdź pełną ofertę i postaw na certyfikowane zabawki dla dzieci. Edukatorek – internetowy sklep z zabawkami.

SAMOCHODY ZABAWKI