MAŁA KRAWCOWA

PRACOWNIA KRAWIECKA maszyna do szycia Professional Studio PRACOWNIA KRAWIECKA maszyna do szycia Professional Studio 2
Kup do 13, wyślemy dziś
459,90 zł
Łatwa w obsłudze maszyna do szycia z dwiema prędkościami i ponumerowanymi ustawieniami naciągu - idealna dla początkujących. Dzięki maszynie dziecko nauczy się szyć i będzie mogło stworzyć cztery projekty: chorągiewki, poduszeczkę na szpilki, muszkę i wiszącą kieszonkę-przybornik do przechowywania drobiazgów.
PRACOWNIA KRAWIECKA EXPERT maszyna do szycia Professional Studio PRACOWNIA KRAWIECKA EXPERT maszyna do szycia Professional Studio 2
Kup do 13, wyślemy dziś
699,90 zł
Maszyna do szycia, która pomoże w nauce podstaw szycia i stworzyć 6 modnych projektów: zakładkę, breloczek, kosz do przechowywania, woreczek, torebkę i poduszkę na szpilki! Prędkość maszyny jest idealna dla dzieci, oferując dwie automatyczne prędkości i tryb pedału. Użytkownicy mogą wybierać spośród 12 różnych ściegów, w tym ściegu zygzakowego do...
ZWIERZĄTKA zestaw artystyczny do szycia ZWIERZĄTKA zestaw artystyczny do szycia 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ZWIERZĄTKA zestaw artystyczny do szycia

Apli Kids
APLI 13813
64,90 zł
Zestaw kreatywny, dzięki któremu dziecko stworzy filcowe zwierzątka,które można wykorzystać do ozdabiania ołówków i nie tylko.  W opakowaniu znajduje się wszystko, co potrzebne do uszycia 3 postaci: sowy, słonia i ptaka. Dodatkowo części umieszczone zostały w oddzielnych torebkach, aby ułatwić znalezienie elementów odpowiadających poszczególnym postaciom.
ZESTAW DO SZYCIA I ROBIENIA NA DRUTACH w walizeczce ZESTAW DO SZYCIA I ROBIENIA NA DRUTACH w walizeczce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
MAŁA KRAWCOWA

ZESTAW DO SZYCIA I ROBIENIA NA DRUTACH w walizeczce

MOULIN ROTY
MR 710404
299,90 zł
Zestaw dla Małej Krawcowej, która znajdzie w nim wszystko, co najpotrzebniejsze do nauki szycia, cerowania czy wyszywania.  Zamknięty jest w tekturowej walizeczce z metalowym uchwytem.
PARYŻ zestaw artystyczny nauka szycia PARYŻ zestaw artystyczny nauka szycia 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

PARYŻ zestaw artystyczny nauka szycia

DJECO
DJ08675
79,90 zł
Zestaw Paryż to idealne wprowadzenie do nauki szycia przez zabawę. Za pomocą tkaniny, wstążek i koronek zawartych w zestawie Mali Artyści mogą zostać projektantami mody :) Dziurkowane kartki uproszczą pracę igłą.
DZIKIE ZWIERZĄTKA zestaw artystyczny do szycia DZIKIE ZWIERZĄTKA zestaw artystyczny do szycia 2
Oczekiwanie na dostawę
ZESTAWY KREATYWNE

DZIKIE ZWIERZĄTKA zestaw artystyczny do szycia

Apli Kids
APLI 14350
44,90 zł
Zestaw kreatywny pozwalający na stworzenie 3 filcowych zwierzątek, które można nałożyć na ołówek bądź kredkę albo można wykorzystać je jako pacynki do zabawy.
TKANIE KORALIKAMI zestaw artystyczny TKANIE KORALIKAMI zestaw artystyczny 2
Oczekiwanie na dostawę
ZESTAWY KREATYWNE

TKANIE KORALIKAMI zestaw artystyczny

DJECO
DJ09843
64,90 zł
Zestaw artystyczny, w którym zadaniem dziecka jest przyozdobienie postaci koralikami. Zadanie polega na nawlekaniu przez dziurki bezpośrednio na obrazku elastyczną nić, a następnie należy przewlekać rzędy koralików, aby przyozdobić ubranka postaci.
KOTEK zestaw artystyczny do wyszywania KOTEK zestaw artystyczny do wyszywania 2
Oczekiwanie na dostawę
ZESTAWY KREATYWNE

KOTEK zestaw artystyczny do wyszywania

DJECO
DJ09833
45,90 zł
Zestaw, który pozwoli wykonać obrazek kotka za pomocą nici i wełny.Zadanie dziecka polega na wypchnięciu otworów w ilustrowanej planszy,a następnie przewlekać nić. Gdy "krosno" jest gotowe, mogą zacząć tkać obraz.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Mała krawcowa - rozwijaj zdolności manualne! 

Akcesoria dla dziewczynek lubiących prace manualne. Dziecko naśladuje zachowania mamy i rozwija swoje zdolności manualne. Zestaw małej krawcowej uczy maluchy spostrzegawczości i uważnego podchodzenia do wyznaczonych zadań. Regularna zabawa w małą krawcową uczy precyzji. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi artykułami plastycznymi dostępnymi w Edukatorku!

Produkt dodany do listy życzeń