STEMPELKI I TUSZE 

Jest 77 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 77 elementów
STEMPELKI I TUSZE

Kreatywne zabawy dla dzieci ze stempelkami 

"W czasie deszczu dzieci się nudzą", słowa z popularnej, dziecięcej piosenki nieraz na "własnej skórze" odczuwają rodzice. Gdy za oknem plucha i maluch musi pozostać w domu, często słyszymy - "nudzi mi się" i niekoniecznie włączony telewizor załatwia sprawę. Świadomy rodzic, który wie, że taka rozrywka nie wywiera korzystnego wpływu na rozwój dziecka, będzie się starał zapewnić maluchowi inne, ciekawsze formy spędzania czasu. Tylko co zrobić, jeśli dziecko ma już dość układanek, kolorowanek i zabawy w dom? Z pomocą rodzicom mogą przyjść niedoceniane przez wiele osób stempelki i tusze do pieczątek dla dzieci. Chociaż wydawałoby się, że nie jest to atrakcyjna zabawa, ale wystarczy dziecku podsunąć zestaw, by przekonać się, ile radości daje zabawa stempelkami. Oczywiście od rodziców zależy, jak długo maluch będzie zainteresowany zabawą, bo stempelki można wykorzystać na wiele sposobów, wystarczy tylko czasem podpowiedzieć dziecku czy zaproponować inną formę wykorzystania zabawki. Niektórzy rodzice potrafią zrobić ciekawe stempelki dla dzieci wycinając różne kształty w ziemniaku, co jednak jeśli nie mamy takich zdolności? Na szczęście producenci przyszli nam z pomocą, dzisiaj w sklepach z zabawkami bez trudu kupisz stempelki i tusze.

Zalety drewnianych pieczątek dla dzieci

Drewniane pieczątki dla dzieci są bezpieczne dla dziecka, estetycznie wykonane, zwykle posiadają opakowanie do przechowywania, tusze są nietoksyczne, dostępne w wielu kolorach, a przede wszystkim zmywalne, już nie musisz się martwić, że plamy z odzieży nie zejdą. W naszym sklepie internetowym kupisz zestawy do stemplowania zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Dzięki tej niepozornej zabawce zapewnisz dziecku super zabawę, ale i wesprzesz jego rozwój psycho – ruchowy.

Edukacyjna i motywacyjna rola stempelków

Przybijanie stempelków ćwiczy rękę i dłoń, pomaga kontrolować napięcie mięśniowe, kolorowanie stempelków przygotowuje do nauki pisania. Stempelki z powodzeniem można wykorzystać do ćwiczeń w usprawnianiu narządów mowy, do pobudzania wyobraźni, nauki liczenia i poznawania liter. Stempelki dla dzieci poszerzają wiedzę o otaczającym świecie. Są to również produkty, które świetnie sprawdzają się dla nauczycieli. Stempelki motywacyjne są jedną z nagród, za którą dzieci przepadają. W naszym sklepie zgromadziliśmy ciekawe zestawy tych produktów: zwierzęta, literki i cyferki, postaci z bajek, pojazdy i wiele innych, które zainspirują twoje dziecko i dadzą mu wiele radości.

STEMPELKI I TUSZE