PUZZLE DREWNIANE 

Jest 235 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 235 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 235 elementów
PUZZLE DREWNIANE

Dzieciństwo - najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Każdy z nas z sentymentem wspomina ten czas beztroski, nieobarczony żadną odpowiedzialnością. Dzięki rodzicom, którzy dbali o nasze potrzeby i prawidłowy rozwój, bezpiecznie weszliśmy w dorosłość. Przychodzi jednak czas, że" wyrastamy z krótkich spodenek" i to my zostajemy osobami odpowiedzialnymi za czyjeś życie. Jest to najtrudniejsza rola jakiej musimy podołać. Zaspokoić podstawowe potrzeby egzystencji dziecka jest najprościej, przygotować go do dorosłości już o wiele trudniej, a zapewnienie prawidłowego rozwoju intelektualnego, to nie lada wyzwanie.

Drewniane puzzle dla dzieci

Z dzieciństwem wiążą się zabawki, ale jakie wybrać, by nie tylko bawiły, ale stymulowały rozwój małej istotki? Przede wszystkim kupować takie, które są dostosowane do wieku i umiejętności dziecka. Pluszowy miś koniecznie, ale warto poszukać zabawek, które będą i bawić i uczyć jednocześnie. Wszelkiego typu układanki np. drewniane puzzle dla dzieci, są niezastąpione dla prawidłowego rozwoju malucha. Dla najmłodszych wybieramy puzzle drewniane, bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Już 1,5 roczne dziecko można zapoznać z taką kilku elementową układanką. Im starsze dziecko, wyżej stawiamy poprzeczkę. Dziecko uczy się przez zabawę, ale nic na siłę. Pierwsze puzzle powinny odnosić się do najbliższego otoczenia, mogą to być zwierzątka, owoce czy postaci z bajek, kolejne mogą służyć do nauki literek, liczenia i poznawania świata.

Puzzle z drewna dla najmłodszych? Jak najbardziej!

Tematyka jest szeroka. Dla najmłodszych użytkowników proponujemy puzzle z drewna, ponieważ nie ulegną szybkiemu zniszczeniu nawet przy intensywnej "eksploatacji". Dlaczego tego typu układanki są tak ważne w stymulowaniu rozwoju dziecka? Bo uczą logicznego i analitycznego myślenia, rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową, uczą cierpliwości i wiary we własne możliwości. Dziecko, które lubi układać puzzle nie ma w okresie szkolnym problemów z nauką. Nie warto więc oszczędzać na takich zabawkach. 

PUZZLE DREWNIANE

Filtry

Włączone filtry:
    Producent