GWIZDKI 

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
GWIZDKI

Kolorowe gwizdki dla dzieci pozwolą rozwinąć zmysł słuchu u małego człowieka i zachęcą go do nauki gwizdania. Poza tym sprawią, że nasza pociecha z przyjemnością będzie spędzać czas na świeżym powietrzu ze swoją nową zabawką. Pięknie wykonane, drewniane gwizdki dla dzieci znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Gwizdki dla dzieci

Gwizdki i piszczałki dla dzieci to jedne z ich pierwszych instrumentów muzycznych. Gadżety te nie służą wyłącznie do zabawy. Mają także walor edukacyjny. Dzięki nim mali odkrywcy uczą się rozpoznawać różne dźwięki i odgłosy, a co tym idzie — rozwijają swoją wyobraźnię. Malec z przyjemnością gwizdać będzie w drewniany gwizdek w kształcie zamyślonego ptaszka, zielonego krokodyla, spostrzegawczej rybki czy wesołej gąsienicy. Niezwykle interesujący dla przyszłych maszynistów, a obecnie miłośników pociągów, będzie gwizdek, z którego wydobywa się dźwięk lokomotywy.

Piszczałki dla dzieci

Gwizdki i piszczałki dla najmłodszych najczęściej mają intrygujące kształty i fascynujące kolory, które przyciągają wzrok maluchów i zachęcają do zabawy i odkrywania zakamarków świata. Siła dźwięku gwizdka dziecięcego nie jest głośna, dlatego z największą przyjemnością będziemy mogli słuchać koncertów małego grajka.

Gwizdek do zabawy

Gwizdki i piszczałki dla dzieci dostępne w asortymencie naszego sklepu wykonane są z drewna. To ukłon producentów w stronę ekologii i dobrej relacji ze środowiskiem naturalnym — może warto naszemu muzykantowi wytłumaczyć tym samym podstawowe zagadnienia z nimi związane? Do wyprodukowania tych zabawek nie użyto toksycznych farb, dlatego są one w pełni bezpieczne dla dziecięcych rączek i buziek. Oferujemy piszczałki dla dzieci i gwizdki do zabawy od znanych i cenionych przez rodziców producentów. Już dziś zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu internetowego z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

GWIZDKI