POLICJA ZABAWKI 

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 28,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Ścigacz policyjny z serii My Home Town, a na nim drewniany policjant, który uwielbia łapać złodziei.Wystarczy włożyć figurkę na pojazd i puścić wodze fantazji. 

  28,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 28,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Policyjny motocykl patroluje ulice. Zatrzymuje się wszędzie tam, gdzie jest potrzebny np. przy szkole, by używając znaku drogowego, bezpiecznie przeprowadzić dzieci przez ulicę.

  28,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 45,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Masywny, wesoły samochodzik z napędem jest idealny dla małych rączek dziecka. Nie wymaga zastosowania baterii - napędza się poprzez pociągnięcie w tył (pull-back). Nadwozie autka ma zaokrąglone krawędzie dzięki czemu samochodzik jest bardziej przyjazny.

  45,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 6,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Czas rozpocząć przygodę z rysowaniem kształtów! Rysowanie po śladzie to naturalny wstęp do nauki rysowania i pisania. Obrazki z motywem pojazdów oraz osób pracujących z pewnością spodobają się Miłośnikom Transportu. Zestaw dwóch kolorowanek w formie harmonijki, zachęci dzieci do rysowania i kolorowania.

  6,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 68,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Naukę zasad ruchu drogowego można zacząć już od najmłodszych lat, najlepiej poprzez zabawę! Drewniane znaki będą niezastąpionym rekwizytem, zachęcą dzieci do poznania podstawowych zasad, uatrakcyjnią także zabawę samochodzikami.

  68,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 64,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Z dużą szybkością nadjeżdża policyjna furgonetka. Goni uciekających złodziei. Wóz ma włączoną syrenę i światła. Na drodze zdarzył się jednak wypadek i policjant musi teraz, szybko i sprawnie zarządzić ruchem.

  64,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 34,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Wystarczy założyć pacynkę na rękę i już można odgrywać przeróżne sceny z policjantem w roli głównej.

  34,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 129,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Tekturowe puzzle MIASTO po ułożeniu staną się siatką ulic dla poruszających się po nim samochodów. W zestawie znajdują się drewniane znaki drogowe, które można wykorzystać do organizacji miejskiego ruchu. 

  129,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
POLICJA ZABAWKI

Akcesoria policyjne dla dzieci to zabawki, które są szczególnie popularne wśród chłopców, którzy marzą o tym, aby stać na czele prawa każdego dnia i pilnować porządku w swoim domu i okolicy. Zaskocz swojego malucha wyjątkowym prezentem i podaruj mu akcesoria policjanta dla dzieci z naszego sklepu, czyli zabawki, które pobudzą wyobraźnię i zapewnią wielogodzinną rozrywkę każdego dnia – zapraszamy!

Samochody policyjne – zabawki dla małych stróżów prawa

Dla wielu maluchów policjanci są osobami, na których się wzorują już od najmłodszych lat. Nie ma w tym nic zaskakującego – są to w końcu osoby, które dbają o porządek, ścigają przestępców i pomagają każdego dnia obywatelom. Masz w domu małego stróża prawa? Podaruj mu więc zabawki policyjne dla dzieci, czyli zestaw akcesoriów, dzięki którym w mgnieniu oka stanie się on pełnoprawnym policjantem, który będzie strzegł Twojego domu o każdej porze.

Od czego warto zacząć? Świetnym pomysłem na prezent okażą się z pewnością samochody policyjne. Zabawki te od lat wzbudzają – szczególnie u chłopców – wiele radości. No bo w końcu, który chłopiec nie marzy o tym, aby wsiąść do takiego pojazdu i przenieść się w wir pościgu za przestępcami? W ofercie znajdziesz m.in. zabawkowe radiowozy z napędem czy wozy policyjne wydające dźwięki i sygnały świetlne podczas jazdy.

Zabawki policyjne dla dzieci – Edukatorek

Zabawki samochody policyjne to nie wszystkie akcesoria policjanta dla dzieci, jakie mamy na naszej stronie internetowej. Przeglądając ofertę, możesz wybierać również pośród takich produktów jak m.in. drewniane gry pamięciowe (znaki drogowe), zestawy kreatywne (rysowanie, motyw policjantów), pacynki policjantów, drewniane znaki drogowe i światła, czy puzzle.

Dzięki takim zestawom Twoje dziecko nie tylko nauczy się odpowiedzialności, jaka płynie z zawodu policjanta, ale także nauczy się zasad ruchu drogowego, poćwiczy swoją pamięć oraz rozwinie swoją wyobraźnię i kreatywność. Wszystkie zabawki policyjne dla dzieci są bezpieczne w użytku i cechują się najwyższą jakością wykonania.

Wesprzyj dziecięce pasje i podaruj swojemu maluchowi zestaw policyjny, który zachęci go do bezpiecznej i rozwijającej zabawy każdego dnia. Serdecznie zapraszamy – sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

POLICJA ZABAWKI