ZABAWA W DOROSŁYCH 

Jest 474 produktów.

Podkategorie

 • ZABAWA W DOM I GOTOWANIE

  Zabawa w dom - jedną z pierwszych zabaw naśladowczych dziecka

  Przychodząc na świat, dziecko musi się zmierzyć z obcym dla niego środowiskiem. Musi go poznać i stać się jego częścią. Maluch w sposób naturalny (oczywiście przy wsparciu rodziców) potrafi wszystkiego się nauczyć. Początkowo nieśmiało, potem z coraz większym zaangażowaniem. Oczywiście procesy poznawcze rozwijają się wraz z dzieckiem, aż przychodzi moment, że poczynione obserwacje mają odbicie w dziecięcych zabawach. Po zabawach manipulacyjnych i konstrukcyjnych przychodzi czas na naśladowcze, a pierwszą z nich jest zabawa w dom, bo jest ona zaczerpnięta z najbliższego środowiska dziecka.

  Zabawa – naturalny przejaw aktywności psychoruchowej dziecka

  Maluch poznaje świat poprzez zabawę. Jest ona naturalną aktywnością dziecka, dzięki której rozwija się fizycznie i psychicznie. Zabawa w dom wzbogaca wyobraźnię i kreatywność, wspiera rozwój społeczny i emocjonalny. Już roczne dziecko “na niby je i pije”. Około 18 miesiąca życia wykorzystuje zabawki do zademonstrowania jakiejś czynności. Przedszkole, to okres, w którym zabawy naśladowcze kwitną.

  Gotowanie - dla dziewczynek i chłopców

  Dzieci podpatrują dorosłych, by później swoje obserwacje wcielić w życie. Gotowanie i organizowanie przyjęć przy herbatce, to zabawy, które nigdy się nie nudzą. Uwielbiają je nie tylko dziewczynki, wielu chłopców wspaniale odnajduje się w roli kucharza czy kelnera. Początkowa zabawa w dom dotyczy jednej czynności, z czasem inscenizacja obejmuje coraz więcej elementów. By zabawa w gotowanie zyskała na atrakcyjności w oczach dziecka, wystarczy zaopatrzyć je w zabawkowy, kuchenny asortyment.

  Kuchnia, garnki, sztućce, zastawa stołowa, a także warzywa, owoce (nawet takie, które można kroić), fartuszek, który podkreśli odgrywaną rolę, te i wiele innych elementów do zabawy w gotowanie dostaniesz w naszym sklepie. Drewno czy solidny plastik z jakiego zrobione są zabawki zapewnia im trwałość. Estetyczne wykonanie, przyjemne kolory ucieszą dzieci, a odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa rozwieją wątpliwości rodziców.

 • ZABAWA W SKLEP

  Sklep do zabawy dla dzieci - czy taka zabawka jest edukująca?

  Zabawa w sklep dostarcza dzieciom wiele radości, rozwija ich kreatywność oraz wyobraźnię. Zobacz akcesoria dostępne w Edukatorku, które pomogą stworzyć realistyczne warunki do zabawy w sklep. Sklep do zabawy to idealny prezent dla malucha, który wszedł w ten okres swojego rozwoju, w którym próbuje naśladować dorosłych. To bardzo ważny etap w życiu każdego dziecka. Zachęcamy również do zajrzenia w inne kategorie - w ofercie zabawki marki Janod

 • MAŁA KRAWCOWA

  Mała krawcowa - rozwijaj zdolności manualne! 

  Akcesoria dla dziewczynek lubiących prace manualne. Dziecko naśladuje zachowania mamy i rozwija swoje zdolności manualne. Zestaw małej krawcowej uczy maluchy spostrzegawczości i uważnego podchodzenia do wyznaczonych zadań. Regularna zabawa w małą krawcową uczy precyzji. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi artykułami plastycznymi dostępnymi w Edukatorku!

 • MAJSTERKOWANIE

  Mały majsterkowicz - zabawka dla maluchów

  Zabawki i akcesoria dla małego majsterkowicza. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka. Zestawy metalowe i drewniane.

 • ZABAWA W LEKARZA

  Zabawa w lekarza oswaja dziecko z przyborami używanymi przez lekarzy. Dziecko poprzez naśladowanie rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność

 • ZABAWA W POLICJANTA

  Zabawa w policjanta dostarcza dziecku niezwykłych przeżyć. Zabawki idealne na co dzień jak i na bal przebierańców

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 474 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 474 elementów
ZABAWA W DOROSŁYCH

Maluchy uwielbiają naśladować role dorosłych. Wcielenie się w pana doktora, mechanika, fryzjerkę, sprzedawcę czy rolę gospodyni domowej to wielka frajda połączona z nauką! Nie ma nic bardziej uroczego niż dzieci, które próbują naśladować dorosłych - w ten sposób ćwiczą swoje umiejętności społeczne. Zabawa w dorosłych jest bardzo ważnym etapem rozwoju dzieci! Zachęcamy do zapoznania się z zestawami dostępnymi w sklepie - w ofercie m.in: zabawa w dom

ZABAWA W DOROSŁYCH

Filtry

Włączone filtry:
  Kategorie
  Producent