JEŹDZIKI

DINOZAUR drewniany jeździk DINOZAUR drewniany jeździk 2
Kup do 13, wyślemy dziś
JEŹDZIKI

DINOZAUR drewniany jeździk

Janod
J05828
389,00 zł
Drewniany jeździk to idealna zabawka do domu i na podwórko. Wspiera dziecko w rozwoju ruchowym. Ma kształt dinozaura i turkusowy kolor z pomarańczowymi elementami. Jego ergonomiczna zaokrąglona budowa, odpowiednia wysokość i siedzisko, wyposażone w niskie oparcie z tyłu, ułatwiają dziecku samodzielne wsiadanie i zsiadanie oraz gwarantują wygodę jazdy.
TRAKTOR drewniany jeździk TRAKTOR drewniany jeździk 2
Kup do 13, wyślemy dziś
JEŹDZIKI

TRAKTOR drewniany jeździk

Janod
J08053
515,00 zł
Starannie wykonany, z najlepszej jakości materiałów i ogromną dbałością o estetykę, jeździk-traktor. Ma ergonomiczną zaokrągloną budowę (gięte drewno),  nadającą mu stylowy charakter, siedzisko z niskim oparciem dla większej wygody, umieszczone na optymalnej wysokości (21 cm), co ułatwia dziecku samodzielne wsiadanie i zsiadanie.
LAMA drewniany jeździk i pchacz 2w1 z sorterem kształtów LAMA drewniany jeździk i pchacz 2w1 z sorterem kształtów 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Jeździk drewniany i pchacz 2 w 1 wspiera dziecko w rozwoju ruchowym i motorycznym. Wyglądem przypomina lamę ze sterczącymi filcowymi uszami. Jego ergonomiczna budowa i odpowiednia wysokość siedziska ułatwia dziecku samodzielne wsiadanie i zsiadanie oraz wygodę jazdy, a lekka konstrukcja sprawia, że jest łatwy w prowadzeniu i utrzymywaniu w równowadze.
KOTEK LOLO jeździk walizka Land of B. KOTEK LOLO jeździk walizka Land of B. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
JEŹDZIKI

KOTEK LOLO jeździk walizka Land of B.

B.TOYS
BX2299
269,00 zł
Uroczy bagaż podręczny. Idealny zarówno do jazdy na grzbiecie, jak i do ciągnięcia - w komplecie znajduje się odpinany pasek. Na uszach kotka zlokalizowane są przyciski, za pomocą których uruchamia się efekty świetle i dźwiękowe - oczy kotka mienią się kolorowymi światłami, słychać zabawne kocie odgłosy. Klapa schowka otwierana jest kluczykiem-rybką,...
WOOFER jeździk walizka On the Gogo WOOFER jeździk walizka On the Gogo 2
Kup do 13, wyślemy dziś
JEŹDZIKI

WOOFER jeździk walizka On the Gogo

B.TOYS
BX2131C1Z
269,00 zł
Jeździk-walizka piesek to uroczy bagaż podręczny. Idealny zarówno do dosiadania, jazdy na grzbiecie, jak i do ciągnięcia - w komplecie znajduje się odpinany pasek. Na uszach pieska zlokalizowane są przyciski, za pomocą których uruchamia się efekty świetle i dźwiękowe - oczy pieska mienią się kolorowymi światłami, słychać zabawne psie odgłosy.
ŻUCZEK jeździk ze światełkami i dźwiękiem ŻUCZEK jeździk ze światełkami i dźwiękiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
225,00 zł
Wyjątkowe jeździk żuczek z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig! Dodatkową atrakcją są efekty świetlne i dźwiękowe.
BIEDRONKA jeździk ze światełkami i dźwiękiem BIEDRONKA jeździk ze światełkami i dźwiękiem 2
Oczekiwanie na dostawę
225,00 zł
Wyjątkowe jeździk owad- biedronka bez kropek z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig! Dodatkową atrakcją są efekty świetlne i dźwiękowe.
PANDA jeździk walizka Land of B. PANDA jeździk walizka Land of B. 2
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

PANDA jeździk walizka Land of B.

B.TOYS
BX LB1862
269,00 zł
Uroczy bagaż podręczny. Idealny zarówno do dosiadania, jazdy na grzbiecie, jak i do ciągnięcia – w komplecie znajduje się odpinany pasek.Na uszach pandy zlokalizowane są przyciski, za pomocą których uruchamia się efekty świetle i dźwiękowe – oczy pandy mienią się kolorowymi światłami, słychać zabawne odgłosy.Klapa schowka otwierana jest...
Metalowy jeździk GRANATOWE AUTKO retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk GRANATOWE AUTKO retro

Gollnest & Kiesel
GK 14176
519,90 zł
Granatowe autko przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Jeździk w klimacie retro nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
Metalowy jeździk BIAŁE AUTKO retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk BIAŁE AUTKO retro

Gollnest & Kiesel
GK 14175
519,90 zł
Białe autko przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Jeździk w klimacie retro nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
PSZCZÓŁKA jeździk Boom Buggy PSZCZÓŁKA jeździk Boom Buggy 2
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

PSZCZÓŁKA jeździk Boom Buggy

B.TOYS
BX1779
259,00 zł
Jeździk ma solidną, drewnianą podstawę o zaokrąglonych kształtach. Siedzisko wykonane z przyjaznego, miłego w dotyku materiału.Cztery kółka obracające się w promieniu 360 stopni zapewniają swobodę poruszania.
Metalowy jeździk WÓZ STRAŻACKI retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk WÓZ STRAŻACKI retro

goki
GK 14162
549,90 zł
Auto, które przypadnie do gustu małemu strażakowi. Utrzymane w klimacie retro - stylistyką  nawiązuje do starodawnych modeli.Posiada prawdziwy dzwonek, drabinkę i rozwijany wąż,bez trudu będzie więc można zgasić każdy pożar.
Metalowy jeździk CZARNA WYŚCIGÓWKA retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk CZARNA WYŚCIGÓWKA retro

Gollnest & Kiesel
GK 14164
519,90 zł
Wyjątkowe autko z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Utrzymane w klimacie retro - stylistyką nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonane z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
METALOWY JEŹDZIK srebrna wyścigówka retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

METALOWY JEŹDZIK srebrna wyścigówka retro

Gollnest & Kiesel
GK 14136
519,90 zł
Wyjątkowe autko przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Utrzymany w klimacie retro nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
Metalowy jeździk CZERWONA WYŚCIGÓWKA retro - sklep Edukatorek.pl
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk CZERWONA WYŚCIGÓWKA retro

Gollnest & Kiesel
GK 14135
514,90 zł
Wyjątkowe autko z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Utrzymane w klimacie retro - stylistyką nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonane z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Większość zabawek dla dzieci ma to do siebie, że po kilku godzinach (lub, jeśli mocniej przykują uwagę szkraba, dniach) są odkładane w kąt i najczęściej w nim spędzają pozostałą część swojego „życia”. Właśnie dlatego uważamy, że maluchom najlepiej kupować produkty łączące w sobie trzy istotne aspekty: zabawę, rozwój i naukę. I takie właśnie są jeździki dla dzieci obecne w tej kategorii internetowego sklepu Edukatorek. Licznych zalet tego rodzaju sprzętów nie sposób opisać w kilku słowach, jednak spróbujemy kilkoma wybranymi oddać ich wyjątkowy charakter.

Jeździk dla dzieci — drewniany lub metalowy pomocnik w stawianiu pierwszych kroków

Bycie rodzicem to bez wątpienia jedno z najtrudniejszych doświadczeń, z jakimi może mieć do czynienia dojrzała, świadoma i rozsądna osoba. Niczego nie można porównać do odpowiedzialności za drugą, tak niewielką, bezbronną i kruchą istotę, przed którą daleka, czasem łatwa, a czasem wyboista droga do samodzielności. Czas jednak szybko płynie… Przecież jeszcze nie tak dawno nasz szkrab dopiero co pojawił się na świecie, a już za chwilę będzie obchodził swoje pierwsze urodziny; dosłownie sekundę temu jego aktywność ograniczała się do spania i jedzenia, a obecnie stawia swoje pierwsze, odważne kroki, z nieukrywaną ciekawością i szczerym zachwytem zerkając, co ciekawego ma mu do zaoferowania najbliższe otoczenie. Aby we właściwy sposób móc zatroszczyć się o prawidłowy rozwój pociechy, warto wspierać ją odpowiednimi pomocami. Takimi z pewnością są jeździki drewniane dla dzieci, których spory wybór znajdziesz w tej kategorii sklepu internetowego z akcesoriami dla najmłodszych Edukatorek. Z nami Twoja pociecha będzie mogła zgłębiać tajemnice dorosłego świata w bezpieczny dla niej sposób.

Zabawki-jeździki dla małych i starszych dzieci — czym charakteryzują się te ogólnorozwojowe pojazdy?

Jeździk dla dzieci to pierwszy pojazd, który maluchy mogą obsługiwać same, bez pomocy rodziców. Drewniane, plastikowe lub metalowe zabawki w formie trzy- lub czterokołowych rowerków, stylowych samochodzików czy wesołych zwierzątek wyposażone są najczęściej w solidnie wykonane kółka, wygodną do trzymania kierownicę i miękkie siodełko. Siłą napędową w tego rodzaju pojazdach są nogi dziecka — maluch, siedząc wygodnie na siedzonku, odpycha się nimi od podłoża i w ten sposób wprawia pojazd w ruch. Kierownica daje mu możliwość zmiany kierunku jazdy, bez konieczności zsiadania z jeździka. Przy wyborze jeździka-pchacza drewnianego/metalowego nie sposób nie pamiętać o tym, że musi on charakteryzować się między innymi najwyższą jakością wykonania, bezpieczeństwem, stabilnością, lekką wagą i byciem dostosowanym do umiejętności, wieku, potrzeb i wzrostu urwisa.

Jeździk metalowy i drewniany dla dzieci — pozwól swojej pociesze na zupełnie nowe doznania i emocje

Pchacz dla dzieci to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych zabawek w dzisiejszych czasach. Jego najważniejszą zaletą jest to, że daje dziecku wolność, swobodę i największą radość z odkrywania otoczenia z zupełnie nowej, niewózkowej perspektywy. Maluch, który do tej pory „podróżował” w spacerówce, chuście lub nosidełku, będzie zachwycony i szczerze zaintrygowany, mogąc samodzielnie sprawdzić, w jaki sposób funkcjonuje jego bliższa i dalsza okolica. Jeździki pchacze dla dzieci są na tyle uniwersalnymi zabawkami, że sprawdzą się na urodzinowy lub świąteczny prezent zarówno dla uśmiechniętej damy, jak i dla ciekawskiego odkrywcy. Takim sprzętem dziecko będzie mogło poruszać się nie tylko po ulubionych ścieżkach na podwórku czy w parku, ale także w domu, nie niszcząc przy tym podłogi. Wiemy o tym z własnego doświadczenia — nasze szkraby każdego dnia szaleją na jeździkach metalowych lub drewnianych, a posadzka do dnia dzisiejszego pozostała nienaruszona. Przy wyborze tego rodzaju zabawek dziecięcych do naszego asortymentu mocno bierzemy pod uwagę ten właśnie aspekt i dlatego decydujemy się na produkty z ogumowanymi kółkami pozwalającymi jeździć i w pomieszczeniach, i na zewnątrz.

Jeździki dla dzieci — pierwsze próby samodzielnego poruszania się bez wsparcia rodziców

W Edukatorku znajdziesz metalowe jeździki w kształcie samochodów (na przykład w stylu retro lub w kształcie takich środków transportu, jak wóz strażacki czy traktor) oraz drewniane pojazdy mające kształt wesołych i gotowych do wspólnej zabawy zwierzątek. Możemy zapewnić, że nasze zabawki to sto procent bezpieczeństwa i maksimum swobody w trakcie poruszania się. Dziecięce jeździki przypadną do gustu nie tylko małym księżniczkom czy młodym dżentelmenom, ale również ich rodzicom, a więc Wam. Liczne wymagania, jakie z pewnością pojawiają się w Waszych głowach w odniesieniu do tego rodzaju zabawek dla najmłodszych, z pewnością pokryją się z tym, co ma do zaoferowania Edukatorek. Możemy zapewnić, że nasze jeździki-pchacze dla małych rozrabiaków:

  • pozwolą ćwiczyć koordynację ruchową,
  • wspomogą pracę mięśni,
  • wesprą ruchową aktywność,
  • przygotują do jazdy na prawdziwym rowerze.

Nie wahaj się i już teraz zakup dziecięcy jeździk wykonany z solidnego drewna lub wysokiej jakości metalu ze sklepu on-line Edukatorek. Zapraszamy.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 178

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 145
Produkt dodany do listy życzeń