JEŹDZIKI 

Jest 14 produktów.

Podkategorie

 • JEŹDZIKI METALOWE

  Jeździk metalowy

  Ta radość, kiedy dziecko po raz pierwszy samodzielnie usiądzie, zaczyna raczkować i postawi pierwszy krok… to wyjątkowe momenty w życiu całej rodziny, które w pamięci mamy i taty pozostają już na zawsze. Dzieci rosną bardzo szybko, w pierwszych latach napotykają na swojej drodze całe mnóstwo przeszkód, a rodzice dokładają wszelkich starań, aby pomóc im je pokonać. W domu niejednego malucha w pierwszym roku jego życia pojawia się jeździ, może być to np. jeździk metalowy, inny niż wszystkie, wyjątkowy niczym Twój maluszek!

  Dlaczego jeździk meatowy powinien znaleźć się w pokoju Twojego dziecka?

  Jeździk wspomaga naukę chodzenia, ale również wspiera dzieci, które już postawiły pierwsze kroki, jednak wciąż czują się niepewnie. Są dla nich doskonałą asekuracją. Dla dzieci metalowy jeździk to przede wszystkim fantastyczna zabawka, pojazd, którym mogą jeździć w domu i na świeżym powietrzu. Gumowe koła nie uszkadzają powierzchni podłogi, dzięki czemu nie musisz się obawiać nieestetycznych śladów zabawy swojego dziecka. Dzięki kierownicy maluch uczy się panować nad swoimi ruchami, trenuje koordynację i ocenę odległości od ścian, mebli i drzew, co doda mu odwagi podczas chodzenia.

  Retro jeździki dla maluchów

  Metalowe pojazdy są wyjątkowe nie tylko ze względu na swoje przeznaczenie – zabawa połączona z nauką. Jeździk retro to unikatowy design nawiązujący do starych zabytkowych samochodów, które już po ulicach nie jeżdżą. To na pewno zaciekawi Twoje dziecko. W sklepie znajdziesz modele stworzone z myślą o dziewczynkach i chłopcach. Jest różowy jeździk dla małej księżniczki, srebrna wyścigówka dla fana samochodów, biały jeździk w kwiatki dla marzycielki i podróżniczki, a także czerwony wóz strażacki dla odważnego bohatera.

 • JEŹDZIKI DREWNIANE

  Twój maluch nie potrafi usiedzieć długo w jednym miejscu, a jego ulubionymi czynnościami jest bieganie, podskakiwanie i dreptanie w nieznane jeszcze miejsca, aby odkrywać tajemniczy świat? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję dającą mu wiele możliwości. Sprawdź ofertę naszych jeździków drewnianych dla dziewczynki i chłopca i wybierz pojazd, który spełni oczekiwania Twoje oraz Twojego dziecka.

  Drewniany jeździk dla chłopca i dziewczynki — dobra zabawa gwarantowana!

  Jeździki z drewna dla dzieci są zabawkami uniwersalnymi; doskonale sprawdzają się bowiem nie tylko w domu, ale również na świeżym powietrzu. Służą przede wszystkim do tego, aby brzdącowi łatwiej było się przemieszczać i uczyć chodzić. Jeśli zdecydujesz się wybrać wesoły i kolorowy gadżet, to tylko zachęcisz swojego małego odkrywcę do samodzielnego zsiadania z niego i poznawania najbliższego otoczenia. Z drewnianego jeździka dziecko może korzystać na wiele sposobów — siedząc na nim i pozwolić rodzicowi się ciągnąć lub próbować pchać go samodzielnie, zabierając na przejażdżkę ukochaną zabawkę. Biorąc pod uwagę zalety drewnianych jeździków od renomowanych producentów, nie dziwimy się, że są tak chętnie wybierane na prezent urodzinowy, imieninowy czy świąteczny.

  Dlaczego warto kupić jeździk dla dzieci drewniany w naszym sklepie?

  Internetowy sklep z zabawkami edukacyjnymi i akcesoriami dla dzieci Edukatorek oferuje szeroki wybór drewnianych jeździków, do których produkcji wykorzystane zostały starannie wyselekcjonowane surowce najwyższej jakości. Zabawki te wyróżniają się funkcjonalnością oraz ciekawym designem. Znajdująca się na nich feeria barw w połączeniu z wygodnym oparciem, mocnymi kółkami i uchwytami do trzymania zapewniającymi bezpieczeństwo sprawią, że Twój mały kierowca nie będzie mógł się oderwać od drewnianego jeździka zakupionego w naszym sklepie.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
JEŹDZIKI

Bycie rodzicem jest najtrudniejszym z zadań jakie ma do wykonania dorosły człowiek. Nic nie da się porównać z odpowiedzialnością za drugą istotę, przed którą daleka droga do uzyskania samodzielności. Ale czas szybko biegnie, tak niedawno maluch przyszedł na świat, a już będzie obchodził pierwsze urodziny, tak niedawno jego aktywność ograniczała się do spania i jedzenia, a już stawia pierwsze kroki i z ciekawością poznaje swoje otoczenie. Sklepowe półki uginają się od zabawek, które mają za zadanie ułatwiać dziecku przemieszczanie się w celu zgłębiania tajemnic dorosłego świata. O ile chodziki, budzą wiele kontrowersji, o tyle pchacze i jeździki są akceptowane przez pediatrów.

Jeździk - co to za zabawka?

To pierwszy pojazd, który maluch obsłuży sam. Drewniane, plastikowe bądź metalowe zabawki w formie czterokołowych rowerków i samochodzików o przeróżnym wyglądzie, wyposażone w kółka, kierownicę i wygodne siedzisko, gdzie siłę napędową stanowią nogi dziecka (maluch, wygodnie siedząc na siodełku odpycha się nogami od podłoża i w ten sposób wprawia pojazd w ruch, kierownica pozwala na zmianę kierunki, bez konieczności zsiadania z jeździka) są ulubioną zabawką ciekawskiego szkraba, bo pozwalają na samodzielne “penetrowanie” otoczenia. Takim sprzętem można poruszać się po mieszkaniu (kółka są ogumowane), ale także super się sprawdza na podwórku i w parkowych alejkach.

Pierwszy jeździk - na roczek

Decydując się na kupno zabawki, należy wziąć pod uwagę umiejętności dziecka. Zwykle w okolicach roczku maluch stawia pierwsze, samodzielne kroki i potrafi wsiadać i schodzić bez pomocy z takiego typu zabawek. Pamiętać należy, że jeździk ma być bezpieczny, stabilny, niezbyt ciężki i dostosowany do wzrostu malucha. Ekologiczne, proste, drewniane jeździki sprawdzą się jako pierwsze pojazdy dla rocznego dziecka.

Jeździk samochodzik dla młodego fana motoryzacji

Metalowe samochodziki dla dzieci, ucieszą nieco starszego malucha. Wyścigówki w stylu retro to super jazda, super wozem z maksimum bezpieczeństwa. Kolorystyka aut dostosowana do “wymogów” małej damy i młodego gentelmana. Taki pojazd jest lepszy nawet od samochodu taty. Zalety użytkowania jeździków

- wspierania aktywności ruchowej dziecka

- wspomaganie pracy mięśni

- ćwiczenie koordynacji ruchowej

- przygotowanie do jazdy na rowerze

- sposób na przemieszczanie się

JEŹDZIKI