JEŹDZIKI

DINOZAUR drewniany jeździk DINOZAUR drewniany jeździk 2
Kup do 13, wyślemy dziś
JEŹDZIKI

DINOZAUR drewniany jeździk

Janod
J05828
389,00 zł
Drewniany jeździk to idealna zabawka do domu i na podwórko. Wspiera dziecko w rozwoju ruchowym. Ma kształt dinozaura i turkusowy kolor z pomarańczowymi elementami. Jego ergonomiczna zaokrąglona budowa, odpowiednia wysokość i siedzisko, wyposażone w niskie oparcie z tyłu, ułatwiają dziecku samodzielne wsiadanie i zsiadanie oraz gwarantują wygodę jazdy.
BIEDRONKA jeździk ze światełkami i dźwiękiem BIEDRONKA jeździk ze światełkami i dźwiękiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
225,00 zł
Wyjątkowe jeździk owad- biedronka bez kropek z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig! Dodatkową atrakcją są efekty świetlne i dźwiękowe.
TRAKTOR drewniany jeździk TRAKTOR drewniany jeździk 2
Kup do 13, wyślemy dziś
JEŹDZIKI

TRAKTOR drewniany jeździk

Janod
J08053
515,00 zł
Starannie wykonany, z najlepszej jakości materiałów i ogromną dbałością o estetykę, jeździk-traktor. Ma ergonomiczną zaokrągloną budowę (gięte drewno),  nadającą mu stylowy charakter, siedzisko z niskim oparciem dla większej wygody, umieszczone na optymalnej wysokości (21 cm), co ułatwia dziecku samodzielne wsiadanie i zsiadanie.
LAMA drewniany jeździk i pchacz 2w1 z sorterem kształtów LAMA drewniany jeździk i pchacz 2w1 z sorterem kształtów 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Jeździk drewniany i pchacz 2 w 1 wspiera dziecko w rozwoju ruchowym i motorycznym. Wyglądem przypomina lamę ze sterczącymi filcowymi uszami. Jego ergonomiczna budowa i odpowiednia wysokość siedziska ułatwia dziecku samodzielne wsiadanie i zsiadanie oraz wygodę jazdy, a lekka konstrukcja sprawia, że jest łatwy w prowadzeniu i utrzymywaniu w równowadze.
PANDA jeździk walizka Land of B. PANDA jeździk walizka Land of B. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
JEŹDZIKI

PANDA jeździk walizka Land of B.

B.TOYS
BX LB1862
259,00 zł
Uroczy bagaż podręczny. Idealny zarówno do dosiadania, jazdy na grzbiecie, jak i do ciągnięcia – w komplecie znajduje się odpinany pasek.Na uszach pandy zlokalizowane są przyciski, za pomocą których uruchamia się efekty świetle i dźwiękowe – oczy pandy mienią się kolorowymi światłami, słychać zabawne odgłosy.Klapa schowka otwierana jest...
PSZCZÓŁKA jeździk Boom Buggy PSZCZÓŁKA jeździk Boom Buggy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
JEŹDZIKI

PSZCZÓŁKA jeździk Boom Buggy

B.TOYS
BX1779
289,00 zł
Jeździk ma solidną, drewnianą podstawę o zaokrąglonych kształtach. Siedzisko wykonane z przyjaznego, miłego w dotyku materiału.Cztery kółka obracające się w promieniu 360 stopni zapewniają swobodę poruszania.
KOTEK LOLO jeździk walizka Land of B. KOTEK LOLO jeździk walizka Land of B. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
JEŹDZIKI

KOTEK LOLO jeździk walizka Land of B.

B.TOYS
BX2299
269,00 zł
Uroczy bagaż podręczny. Idealny zarówno do jazdy na grzbiecie, jak i do ciągnięcia - w komplecie znajduje się odpinany pasek. Na uszach kotka zlokalizowane są przyciski, za pomocą których uruchamia się efekty świetle i dźwiękowe - oczy kotka mienią się kolorowymi światłami, słychać zabawne kocie odgłosy. Klapa schowka otwierana jest kluczykiem-rybką,...
WOOFER jeździk walizka On the Gogo WOOFER jeździk walizka On the Gogo 2
Kup do 13, wyślemy dziś
JEŹDZIKI

WOOFER jeździk walizka On the Gogo

B.TOYS
BX1572Z
249,00 zł
Jeździk-walizka piesek to uroczy bagaż podręczny. Idealny zarówno do dosiadania, jazdy na grzbiecie, jak i do ciągnięcia - w komplecie znajduje się odpinany pasek. Na uszach pieska zlokalizowane są przyciski, za pomocą których uruchamia się efekty świetle i dźwiękowe - oczy pieska mienią się kolorowymi światłami, słychać zabawne psie odgłosy.
Metalowy jeździk GRANATOWE AUTKO retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk GRANATOWE AUTKO retro

Gollnest & Kiesel
GK 14176
519,90 zł
Granatowe autko przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Jeździk w klimacie retro nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
Metalowy jeździk BIAŁE AUTKO retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk BIAŁE AUTKO retro

Gollnest & Kiesel
GK 14175
519,90 zł
Białe autko przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Jeździk w klimacie retro nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
ŻUCZEK jeździk ze światełkami i dźwiękiem ŻUCZEK jeździk ze światełkami i dźwiękiem 2
Oczekiwanie na dostawę
225,00 zł
Wyjątkowe jeździk żuczek z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig! Dodatkową atrakcją są efekty świetlne i dźwiękowe.
Metalowy jeździk WÓZ STRAŻACKI retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk WÓZ STRAŻACKI retro

goki
GK 14162
549,90 zł
Auto, które przypadnie do gustu małemu strażakowi. Utrzymane w klimacie retro - stylistyką  nawiązuje do starodawnych modeli.Posiada prawdziwy dzwonek, drabinkę i rozwijany wąż,bez trudu będzie więc można zgasić każdy pożar.
Metalowy jeździk CZARNA WYŚCIGÓWKA retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk CZARNA WYŚCIGÓWKA retro

Gollnest & Kiesel
GK 14164
519,90 zł
Wyjątkowe autko z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Utrzymane w klimacie retro - stylistyką nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonane z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
METALOWY JEŹDZIK srebrna wyścigówka retro
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

METALOWY JEŹDZIK srebrna wyścigówka retro

Gollnest & Kiesel
GK 14136
519,90 zł
Wyjątkowe autko przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Utrzymany w klimacie retro nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonany z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
Metalowy jeździk CZERWONA WYŚCIGÓWKA retro - sklep Edukatorek.pl
Oczekiwanie na dostawę
JEŹDZIKI

Metalowy jeździk CZERWONA WYŚCIGÓWKA retro

Gollnest & Kiesel
GK 14135
514,90 zł
Wyjątkowe autko z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi wszelkich pojazdów. Utrzymane w klimacie retro - stylistyką nawiązuje do starodawnych aut wyścigowych. Solidnie wykonane z trwałych materiałów, wygra niejeden wyścig!
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Większość zabawek dla dzieci ma to do siebie, że po kilku godzinach (lub, jeśli mocniej przykują uwagę szkraba, dniach) są odkładane w kąt i najczęściej w nim spędzają pozostałą część swojego „życia”. Właśnie dlatego uważamy, że maluchom najlepiej kupować produkty łączące w sobie trzy istotne aspekty: zabawę, rozwój i naukę. I takie właśnie są jeździki dla dzieci obecne w tej kategorii internetowego sklepu Edukatorek. Licznych zalet tego rodzaju sprzętów nie sposób opisać w kilku słowach, jednak spróbujemy kilkoma wybranymi oddać ich wyjątkowy charakter.

Jeździk dla dzieci — drewniany lub metalowy pomocnik w stawianiu pierwszych kroków

Bycie rodzicem to bez wątpienia jedno z najtrudniejszych doświadczeń, z jakimi może mieć do czynienia dojrzała, świadoma i rozsądna osoba. Niczego nie można porównać do odpowiedzialności za drugą, tak niewielką, bezbronną i kruchą istotę, przed którą daleka, czasem łatwa, a czasem wyboista droga do samodzielności. Czas jednak szybko płynie… Przecież jeszcze nie tak dawno nasz szkrab dopiero co pojawił się na świecie, a już za chwilę będzie obchodził swoje pierwsze urodziny; dosłownie sekundę temu jego aktywność ograniczała się do spania i jedzenia, a obecnie stawia swoje pierwsze, odważne kroki, z nieukrywaną ciekawością i szczerym zachwytem zerkając, co ciekawego ma mu do zaoferowania najbliższe otoczenie. Aby we właściwy sposób móc zatroszczyć się o prawidłowy rozwój pociechy, warto wspierać ją odpowiednimi pomocami. Takimi z pewnością są jeździki drewniane dla dzieci, których spory wybór znajdziesz w tej kategorii sklepu internetowego z akcesoriami dla najmłodszych Edukatorek. Z nami Twoja pociecha będzie mogła zgłębiać tajemnice dorosłego świata w bezpieczny dla niej sposób.

Zabawki-jeździki dla małych i starszych dzieci — czym charakteryzują się te ogólnorozwojowe pojazdy?

Jeździk dla dzieci to pierwszy pojazd, który maluchy mogą obsługiwać same, bez pomocy rodziców. Drewniane, plastikowe lub metalowe zabawki w formie trzy- lub czterokołowych rowerków, stylowych samochodzików czy wesołych zwierzątek wyposażone są najczęściej w solidnie wykonane kółka, wygodną do trzymania kierownicę i miękkie siodełko. Siłą napędową w tego rodzaju pojazdach są nogi dziecka — maluch, siedząc wygodnie na siedzonku, odpycha się nimi od podłoża i w ten sposób wprawia pojazd w ruch. Kierownica daje mu możliwość zmiany kierunku jazdy, bez konieczności zsiadania z jeździka. Przy wyborze jeździka-pchacza drewnianego/metalowego nie sposób nie pamiętać o tym, że musi on charakteryzować się między innymi najwyższą jakością wykonania, bezpieczeństwem, stabilnością, lekką wagą i byciem dostosowanym do umiejętności, wieku, potrzeb i wzrostu urwisa.

Jeździk metalowy i drewniany dla dzieci — pozwól swojej pociesze na zupełnie nowe doznania i emocje

Pchacz dla dzieci to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych zabawek w dzisiejszych czasach. Jego najważniejszą zaletą jest to, że daje dziecku wolność, swobodę i największą radość z odkrywania otoczenia z zupełnie nowej, niewózkowej perspektywy. Maluch, który do tej pory „podróżował” w spacerówce, chuście lub nosidełku, będzie zachwycony i szczerze zaintrygowany, mogąc samodzielnie sprawdzić, w jaki sposób funkcjonuje jego bliższa i dalsza okolica. Jeździki pchacze dla dzieci są na tyle uniwersalnymi zabawkami, że sprawdzą się na urodzinowy lub świąteczny prezent zarówno dla uśmiechniętej damy, jak i dla ciekawskiego odkrywcy. Takim sprzętem dziecko będzie mogło poruszać się nie tylko po ulubionych ścieżkach na podwórku czy w parku, ale także w domu, nie niszcząc przy tym podłogi. Wiemy o tym z własnego doświadczenia — nasze szkraby każdego dnia szaleją na jeździkach metalowych lub drewnianych, a posadzka do dnia dzisiejszego pozostała nienaruszona. Przy wyborze tego rodzaju zabawek dziecięcych do naszego asortymentu mocno bierzemy pod uwagę ten właśnie aspekt i dlatego decydujemy się na produkty z ogumowanymi kółkami pozwalającymi jeździć i w pomieszczeniach, i na zewnątrz.

Jeździki dla dzieci — pierwsze próby samodzielnego poruszania się bez wsparcia rodziców

W Edukatorku znajdziesz metalowe jeździki w kształcie samochodów (na przykład w stylu retro lub w kształcie takich środków transportu, jak wóz strażacki czy traktor) oraz drewniane pojazdy mające kształt wesołych i gotowych do wspólnej zabawy zwierzątek. Możemy zapewnić, że nasze zabawki to sto procent bezpieczeństwa i maksimum swobody w trakcie poruszania się. Dziecięce jeździki przypadną do gustu nie tylko małym księżniczkom czy młodym dżentelmenom, ale również ich rodzicom, a więc Wam. Liczne wymagania, jakie z pewnością pojawiają się w Waszych głowach w odniesieniu do tego rodzaju zabawek dla najmłodszych, z pewnością pokryją się z tym, co ma do zaoferowania Edukatorek. Możemy zapewnić, że nasze jeździki-pchacze dla małych rozrabiaków:

  • pozwolą ćwiczyć koordynację ruchową,
  • wspomogą pracę mięśni,
  • wesprą ruchową aktywność,
  • przygotują do jazdy na prawdziwym rowerze.

Nie wahaj się i już teraz zakup dziecięcy jeździk wykonany z solidnego drewna lub wysokiej jakości metalu ze sklepu on-line Edukatorek. Zapraszamy.

Produkt dodany do listy życzeń